نوع اول مکانیکی و نوع دوم الکترونیکی

زمانی که روی دوچرخهی ثابت مینشینید و شروع به رکاب زدن میکنید خون در قلب و عروق شما جریان بهتری خواهد داشت و علاوه بر چربیسوزی به تناسب و سلامت بدن شما کمک خواهد کرد. ممکن است این موارد ساده و پیش پا افتاده باشد، اما می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند. کاربر می تواند بدون خستگی مدت طولانی تری ورزش کند . دوچرخه ثابت نشسته به سبب داشتن پشتی صندلی از ناحیه کمر بیشترین حمایت را می کند و کمترین فشار متوجه مهره های کمر میشود. لازم به ذکر است که افراد سالخورده و آن دسته از افرادی که دچار کمر درد و یا پا درد هستند، باید از این نوع دوچرخه ثابت استفاده کنند، زیرا پدال زدن در آن راحت تر و احتمال آسیب دیدگی و صدمه بسیار کمتر است. فرم زین باید دارای مقاومت بالا باشد تا به مرور زمان و با استفاده مداوم دچار خرابی نشود. به همین علت قیمت آن ها هم کمی بیشتر است. از فواید دیگر این نوع دوچرخه ها این است که تمرین های قلبی عروقی را برحسب موقعیت مکانی خود ارائه می دهند. استفاده از دوچرخه ثابت کالری کمتری را نسبت به وسایل دیگر مانند تردمیل میسوزاند، زیرا عضلات کمتری از شما مشغول فعالیت هستند.

همانطور که می دانید ، یکی از راه های کم کردن وزن و سوزاندن کالری ، استفاده از دوچرخه می باشد که شما با داشتن دوچرخه ثابت می توانید در خانه و یا باشگاه ورزشی ، به دور از آلودگی های شهری ، اقدام به ورزش نمایید . ۹ برنامه دستی،چربی سوز،کاهش وزن،اهداف زمانی و مسافتی و کالری و.. توجه کنید گرانترین دوچرخههای ثابت موجود در بازار دارای برنامه و تکنولوژی پیشرفته هستند. دوچرخه ثابت پشتی دار R60 از قویترین دوچرخههای این شرکت است. زین دوچرخه به صورت افقی جابه جا شده و قابل تنظیم است. این دوچرخه ثابت دارای صفحه نمایشگر LCD است که به راحتی میتواند ضربان قلب، زمان، مسافت و سرعت کاربر خود را نشان دهد و او با توجه به وضعیت عمومی بدن خود ورزش خوبی را انجام دهد، بدون اینکه به بدنش آسیبی برسد و دچار مشکلی شود. مینی بایک را نیز میتوان به عنوان یک نوع از انواع دوچرخه ثابت خانگی نام برد که به کاربر اجازه میدهد در زمان صحبت کردن با تلفن، کار با رایانه، هنگام تماشای تلویزیون، یا برخی مشغولیتهای دیگر به تمرین با آن بپردازد و از وقت خود نهایت استفاده را ببرد.

مقاومت انواع دوچرخههای مگنتی را معمولا میتوان تا 8 درجه سختتر یا آسانتر کرد، و تغییر دادن آن به صورت دستی است و کاربر باید برای انجام آن از دوچرخه پائین بیاید و این کار را با شل یا سفت کردن پیچهای مربوط به آن که معمولا در نزدیکی پدال کار گذاشته شده است، انجام دهد. محصول دارای 2 چرخ بوده که حمل آن را بسیار آسان میکند و همچنی صندلی آن به صورت افقی حرکت کرده و قابل تنظیم است. نیاز به تمرینهای ورزشی در دورانی که مردم گرفتار زندگی شهری و گرفتاریهای حاصل از آن مانند کمتحرکی، آلودگی هوا، غذاهای چرب و پرکالری و در نتیجه ایجاد عوارضی مانند چاقی، فشار خون، دیابت، و انواع بیماریها شدهاند، از راه امکاناتی که تمرینهای بدنی را در هر شرایطی برای افراد آسان کند، امری مهم و ضروری است. تامین مالی خرید دوچرخه جدید به مراتب پایینتر از هر وسیله نقلیهی دیگری است. صندلی این دوچرخهها طبی و پهن است و به خوبی کمر را پوشش میدهد. این وسیله با محافظت از مفاصل پاها، کمر و ستون فقرات موجب کاهش وزن و تقویت عضلات مختلف بدن می شود. دو نوع دوچرخه ثابت ایستاده و نشسته در بازار موجود می باشد .

دوچرخههای ثابت دو نوع ایستاده و نشسته دارند. دوچرخههای ثابت ایستاده زین قابل تنظیم و تعمیر دارند و به افراد این امکان را میدهد تا هم روی زین بنشینند و هم در صورت دلخواه ایستاده دوچرخهسواری کنند. همچنین یک جفت چرخ در جلوی دستگاه تعبیه شده که راحتی حمل و نقل وسیله را تامین میکند. وزن دیسک 12 کیلوگرم است که براحتی یک دوچرخه سواری واقعی را برای شما شبیهسازی میکند. این دستگاه برای افرادی که توانایی ورزش کردن در محیطهای باز و آزاد را ندارند شرایط ورزش هوازی را فراهم میکند. در این دوچرخه صندلی بسیار اصولی طراحی شده که مانع از فشار به کمر و ستون فقرات میشود و توری آن نیز از عرق کردن جلوگیری میکند. زین های ثابت باعث کمر درد می شود، زیرا هنگام پدال زدن باید خم شوید. استفاده از این نوع دوچرخه برای افادی که مستعد کمر درد هستند. امروزه با توجه به آلودگی هوا بسیاری از افراد برای چربی سوزی، کم کردن وزن و ورزش حرفهای به جای دوچرخههای حرکتی از دوچرخههای ثابت استفاده میکنند. در فروشگاه دلوکس کالا بسیاری از مدل های دوچرخه ثابت خانگی در قیمت های متنوع در دسترس بوده و شما میتوانید بررسی و مقایسه خود را انجام داده و با چند کلیک بهترین خرید را برای خانه و خانواده خود انجام دهید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خرید دوچرخه ثابت تن ارا لطفا از سایت ما دیدن کنید.