نکات مهم در جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد

[ad_1]

چیز خوب در مورد مقدمه ای از آخرین تکنولوژی وقتی که می آید به جراحی زیبایی است که آن را کاهش خطرات و افزایش شانس موفقیت کل عملیات. اما هنوز هم وجود دارد یک نوع عمل جراحی است که بسیاری از مردان علاقه مند است در مورد و آن این است که آیا یک تکنولوژی جدید, تکنیک, و یا هر گونه دیگر پیشرفت های مربوط به جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ساخته شده است. پاسخ به این سوال باید واجد شرایط. وقتی که می آید به درمان لاغری و سپس این روش می آید بسیار توصیه می شود. اما برای کسانی که واقعا مبتلا به چنین بیماری و سپس این واقعا توصیه نمی شود, دلیل که نباید فاش شود بعد.

جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ممکن است شامل تغییرات زیر است: طول آلت تناسلی, دور گسترش یا بادی ایمپلنت ligamentosis, لیپوساکشن از ناحیه تناسلی و پوست توزیع مجدد. آلت طول و یا در غیر این صورت شناخته شده به عنوان phalloplasty شامل انتشار برخی رباط در مرد بخش خصوصی به منظور اجازه می دهد آلت تناسلی مرد به بیرون و دیگر ظاهر می شود. این ممکن است زیرا بخش زیادی از آلت تناسلی مرد است که هنوز هم در واقع در داخل بدن است. برای اطمینان از موفقیت این عمل جراحی آلت تناسلی مرد شفت برگزار خواهد شد و یا به حالت تعلیق تا زمانی که آن را بهبود می یابد, آن را نمی خواهد خود را متصل به منطقه آسیب دیده. یکی دیگر از منحصر به فرد راه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد کاشت تورم آلت تناسلی ایمپلنت. این روش شامل جایگزینی دو corposa cavernosa. نعوظ را می توان با یک کاشته پمپ در کشاله ران یا بیضه است. نصب می شود پایدار برای دوره های طولانی تر. کل فرایند بهتر است تنها به کسانی که مبتلا به اختلال نعوظ چرا که اگر هر کسی که تصمیم به انجام چنین روش در حالی که به طور معمول قوی بالا است و احتمال از دست دادن آن را از طریق این عمل جراحی است. در سمت روشن برخی از فوق روش های جراحی مانند لیپوساکشن از ناحیه زهار نیز توصیه می شود برای کسانی که چاق هستند. توجه داشته باشید که بیش از 70 درصد از مردانی که قرار گرفته اند گفت: عمل جراحی ناراضی هستند با این نتیجه. خبر بد این است که برخی از این عملیات غیر قابل بازگشت است.

با توجه به منابع در دسترس برای جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی از این روش گرفتن آلت تناسلی مرد بزرگتر باقی مانده است که باید آخرین چاره برای مردانی که صرفا به آن نیاز دارد به منظور افزایش مردانگی خود را و نه تحت هیچ مانعی برای نرمال sex زندگی. بر خلاف دیگر عملیات برای تقویت این قسمت از بدن می شود بیمار باید به دقت فکر می کنم سخت در مورد اینکه آیا آن را به ارزش گرفتن خطر است. اما درصد کمی از عملیات موفقیت آمیز با استفاده از این روش به کسانی که مردم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید. کسی است که مایل به رفتن را از طریق تمام عملیات به آلت تناسلی خود را بزرگتر فورا از طریق این روش باید تنها فایده خدمات از کسانی که شناخته شده است به تخصص در این زمینه است. لیست متخصص است که قطعا کوتاه است. با اینحال آنها تضمین شده به داشتن نیاز به تجربه و مهارت به بیماران آلت تناسلی مرد بزرگتر با استفاده از این ابزار در دسترس است. اگر شما به طور جدی با توجه به این روش آن است که توصیه می شود که شما می بینید که متخصص به دانستن آنچه که دیگر امن تر گزینه های در دسترس برای شما.

[ad_2]