نیکز صاحب جیمز دولان تست مثبت برای coronavirus

[ad_1]

نیویورک — جیمز دولان صاحب نیویورک نیکز و نیویورک رنجرز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus خود تیم NBA در بیانیه ای گفت: شنبه شب.

نیکز گفت که Dolan, 64, تجربه “کمی به هیچ علائم و نشانه” است و خود منزوی. او اولین بار است که آمریکا و حامیان ورزشی مالک شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای ویروس.

1 مرتبط

نیویورک تبدیل به مرکز COVID-19 شیوع در ایالات متحده است. از شنبه بعد از ظهر وجود دارد بیش از 52,000 موارد در ایالت نیویورک, دولت, مقامات گفت. در مورد 7,300 نفر در نیویورک بیمارستان های شنبه, از جمله در مورد 1800 در بخش مراقبت های ویژه.

به عنوان موارد همچنان به افزایش در منطقه سه جانبه دولت, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه با صدور 14 روزه مشاوره سفر به نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی ساکنان دلسرد آنها را از هر گونه “غیر ضروری” مسافرت داخلی.

NBA شده است در وقفه بیش از دو هفته پس از بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. در آن زمان نیکز شد 21-45.

رنجرز بسیار شبیه دولان را نیکز در میان یک بازسازی است. اما بر خلاف آنها NBA همتایان رنجرز هماهنگ تعجب آور فصل قبل از NHL به حالت تعلیق عملیات. اگر به طور منظم فصل بازی رزومه نیویورک را 37-28-5 رکورد به یخ خواهد شد و دو امتیاز از فینال حذفی اسکله در کنفرانس شرق.

دولان عناوین ساخته شده در طول 2019-20 NBA فصل به صورت کلامی ارز با یک فن که گفت: هرگاه به فروش نیکز و دشمنی با اسپایک لی که باعث برنده جایزه اسکار کارگردان برای جلوگیری از رفتن به بازی در باغ میدان مدیسون برای بقیه فصل.

در اوایل این هفته دولان و MSG شرکت به طور رسمی به فروش می رسد فروم در اینگلوود کالیفرنیا برای 400 میلیون دلار به صورت نقدی به لس آنجلس کلیپرز صاحب استیو بالمر.

نیکز گفت: در روز شنبه در بیانیه ای که هرگاه در ادامه به نظارت بر عملیات کسب و کار برای Madison Square Garden شرکت است که رئیس اجرایی.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به موجود دیگر مشکلات سلامتی.

اطلاعات از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

.

[ad_2]

Source link