هارد سرور اچ پی 300GB SAS 12G Enterprise 15K SFF

این سرور اچ پی در مدل LFF دارای ۱۲ درایو در قسمت جلو، ۳ درایو در قسمت پشت، ۴ درایو در قسمت میانی و همچنین ۲ درایو SFF نیز در قسمت پشت می باشد. کارت pc3000 دارای دو مدل روسی و چینی است. البته نسخه های چینی این دستگاه با قیمت پایین تر نیز موجود بوده اما نکته قابل توجه در رابطه با این نسخه ها، کیفیت نداشتن دستگاه و قدرتمند نبودن آنها است. قیمت مناسب و سرعت بالا از مزایا و کم بودن کش از معایب این هارد است. همانطور که در بالا نوشتم انواع مختلفی دارد و برای اینکه پک کامل را تهیه کنید باید با نوسان یورو آنرا تهیه کنید. برای اینکه امنیت هارد بالا برود لازم است که روی آن حرف رمز گذاشته شود. همچنین دستگاه کلین روم Clean Room و آچارها و ابزارهای تعویض هد و سیلندر هارد نیز لازم است که برای جراحی هارد استفاده کنید.

کلیه آچارها برای تعویض هد انواع هارد دیسک مورد نیاز هر شخصی است که دستگاه کلین روم دارد و میخواهد تعویض هد هارد را حرفه ای انجام دهد. هارد دیسک های ۴ ترابایتی ۳.۵ اینچی معمولاً برای سرورهایی که نیاز به حافظه بیشتری دارند توصیه می شود. برای ریکاوری اطلاعات هارد SSD لازم است تعمیر برد آنرا حرفه ای بدانیم. بیشتر در آموزش بازیابی اطلاعات مموری دیسک لازم است که تعمیر برد آنرا فرا گیرید، اما کارت پی سی سه هزار ماژولی برای ترمیم حافظه این قطعه دارد. اما شامل معایبی نیز میباشد که از جمله می توان به بلندی کابل های مورد استفاده، اشغال فضای زیاد در کامپیوترو میدان های مغناطیسی که به واسطه وجود جریان های الکتریکی ایجاد می شوند، اشاره کرد. دستگاه پی سی ۳۰۰۰ بسیار گران قیمت میباشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی قیمت مشخصات و خرید سرور hp dl380 g9 بپردازیم و راهکارهایی را برای خرید سرور hp dl380 g9 ارائه کنیم.

متأسفانه قیمت این محصول در ایران پس از ناآرامی های بازار ارز به شدت افزایش یافته و مراکزی که قصد خرید این دستگاه را دارند اکنون باید هزینه چند برابری برای این کار صرف خشاب هارد سرور کنند. این نوع هارد برای افرادی که به دنبال سرعت بسیار بالایی برای ذخیره سازی و لود داده های خود هستند بسیار مناسب است. هارد دیسک های سرور از تکنولوژی سرعتی بالایی رد ذخیره سازی اطلاعات برخوردار است. ابزارهای تعویض هد هارد از دقت بسیار بالایی برخوردارند. سرعت بالایی دارند و پارتیشن بندی میشوند. اطلاعات برروی صفحات هارد دیسک بصورت قطاعهای دایرهای (Sectors) و شیارها (Tracks) ذخیره میشوند. انجام تعمیرات و جابجایی هارد می تواند به تنهایی از بین رفتن تمام اطلاعات مهم ذخیره شده روی هارد دیسک ها را به همراه داشته باشد. سیستم های NAS به عنوان راهکاری برای پاسخ به رشد داده و بیگ دیتا، رشد ذخیره سازی و نیازهای آرشیو داده، ارایه شده است.

سرعت انتقال داده ها بر حسب مگابایت بر ثانیه اندازه گیری می شود. بر اساس مجموعه تست های انجام شده بر روی اینترفیس های ATA/133 ، مشخص شده است كه سرعت آنان تاثیر مشهودی را در افزایش كارائی بدنبال نداشته است ، چراكه درایوهای موجود امكان استفاده مناسب از سرعت بالای انتقال داده در باندهای عریض را دارا نمی باشند. پس اگر میخواهید پسورد هارد را مخصوصا روی هارد دیسک های جدید و یا SSD انجام دهید حتما از دستگاه PC3000 استفاده کنید. حال اگر میخواهید در این زمینه سرمایه گذاری کنید لازم است که ورودی هارد برای این کار زیاد داشته باشید. سرعت چرخش این هارد 15K است که برای پردازش و ثبت اطلاعات و همچنین اجرای سیستم عامل مناسب است. این نوع از هارد سرور اچ پی حتی می تواند به طور همزمان دو دستور مختلف را اجرا نماید و لذا می تواند همزمان با خواندن، نوشتن را مورد پردازش قرار دهد. 1. Recommended: با انتخاب این گزینه نصب ویندوز به همراه نصب درایورها و نرم افزارها و فریمور و پارتیشن به طور پیش فرض نصب میشود. نارنجی چشمک زن : درایو عضو Logical Drive ای نیست و پیش بینی می شود بزودی Fail شود. همچنین در سال ۱۸۳۱ ، « میشل فارادی » كشف كرد كه اگر رسانایی از یك میدان مغناطیسی عبور كند ، یك جریان الكتریكی در رسانا بوجود می آید كه با تغییر قطبیت میدان مذكور ، جهت جریان الكتریكی القایی نیز عوض می شود .

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بهترین هارد برای سرور لطفا به بازدید از وب سایت ما.