هدرز چیست و نکاتی که نباید درباره آن بدانید؟

از این رو به هنگام عبور از دست اندازهای بزرگ نیاز به توجه و دقت بیشتری است تا به این خودرو کمیاب آسیبی وارد نشود. میتوانید این نوع استیکرها را خریداری کنید و از آنها هنگام اسپرت کردن ماشین استفاده کنید. برای افزایش قدرت بیشتر میتوان از هدرز نیز استفاده کرد که به خروج بهتر دود حاصل از احتراق در سیلندر کمک میکند . در چرخه موتورهای درونسوز پس از تراکم و احتراق عمل تخلیه که خروج دود و هوا از سیلندر است ،صورت میگیرد . در واقع این بخش، وظیفه دارد تا دود و گاز تولید شده در سرسیلندرها را، به سمت لوله اگزوز راهنمایی کند. حال آن را به پشت بلندگو (در واقع میکروفون بلندگو) بچسبانید.

هدرز Mvm 530
حال به کمک لنت اینها را به هم بچسبانید. کمک های جلو پوسته کوتاه . قدم بعدی در راه تکمیل سیستم تعلیق، استفاده از کیت ساسپنشن RideTech هستش که شامل بازوهای کنترلی لوله ای، فنرهای بادی و کمک فنرهای قابل تنظیم هستش که باعث کاهش بادی رول میشن. ب ام و i8 به عنوان یک خودروی هیبریدی مناسب برای استفاده در شهر شناخته می شود. حقیقتاً برای مهندسین خودرو چیزی بهتر از استیل ضدزنگ وجود ندارد! به گزارش ایمنا مدیرعامل سایپا چند روز پیش گفت به زودی این گروه خودروسازی از خودرو جدید خود به نام «اطلس» رونمایی خواهد کرد و اظهار کرد: تولید نمونه نهایی محصول جدید گروه خودروسازی سایپا که در کلاس B طراحی شده و به نام “اطلس” به بازار عرضه میشود، به پایان رسیده و این خودرو با ظاهری مدرن و زیبا و وجود امکانات و تکنولوژیهای روز به زودی رونمایی خواهد شد.

در سال 1947 میلادی، شورولت برای اولین بار در سالهای پس از جنگ اقدام به اعمال تغییرات اساسی طراحی و فنی در سری وانت بارهای تولیدی سری AK کرد که نتیجه آن عرضه سری جدیدی به نام سری طراحی پیشرفته (Advance Design/اَدوَنس دیزاین) بود. هدرز جنتو و ایمپیان و عرضه مستقیم به مشتری های عزیز به قیمت تجاری با بهترین کیفیت. اگر به دنبال راهی برای تیونینگ و افزایش قدرت خودرو هستید و از طرفی هنوز مطمئن نیستید کدام راهکار مناسب خودروی شما است، در این مقاله با ما همراه شوید تا با ریمپ ECU که یکی از بهترین راهکارها برای افزایش قدرت خودرو و بهینه سازی مصرف سوخت آن است، آشنا شوید.

ما در موتور های تنفس طبیعی با کنترل کردن سه پارامتر سروکار داریم یکی AFR دیگری Ignition Timing و نهایتا Cam Timing که این سه شاخص بر روی یکدیگر اثر میگذارند و اینطور نیست که بالاترین گشتاور تولیدی موتور رابطه ای خطی بین این سه داشته باشد و مثلا اگر Cam Timing تغییر کند بهترین AFR تغییر خواهد کرد و هرچقدر AFR کمتر باشد شما دستتان روی Ignition Timing بازتر است و این مثلث سه گانه تنها در صورتی به بهترین قدرت و گشتاور (Maximum Brake Torque یا MBT) ختم میشود که یک تیونر با تجربه ساعتها وقت خود را بر روی داینو صرف نماید تا به بهترین نتیجه در این مثلث برسد.

هدرز روی 405 بهتره رینگهایی با الیاژ المینیوم و اگر پولتون نمیرسه با الیاژ منیزیم بگیرید چون اینا سبک هستند و روی قدرت و سواری ماشین تاثیر چندانی ندارند . به کررات در پیست خودروهایی که بدون لوازم خاص و با سوپاپ و پیستون فابریک ، صرفا با تنظیم درست ماشین در سکو جایگاه بالاتری را به نسبت خودروهای هم رده لوازمی خود به دست آورده اند . بدنیست بدانید که تغییر برنامه مجدد کامپیوتر بر روی مدلهای مجهز به توربوشارژر و یا سوپرشارژر، در مقایسه با خودروهای تنفس طبیعی، نتیجه بهمراتب بهتری دارد. وظیفه ترمزگیری هم بر عهده چهار مجموعه دیسک ترمز از برند معروف Wilwood گذاشته شده که توسط سیلندر اصلی ترمز عاریت گرفته شده از کوروت C4 تغذیه میشوند. 15 برای عقب هستند که بر روی انها تایر های دانلوپ سری 8000 در ابعاد 50/245 قرار گرفته است. موتور B6 به دلیل استفاده از قطعات،بلوک و آلیاژ های بهتر و در عینحال حجم موتور بیشتر نسبت به B5 توان و کشش تیون کردن خوبی را به ما میدهد.استروک یا ارتفاع سیلندرهای موتور B6 مزدا دو میلیمتر از B6 کیا بیشتر است که همین امر سبب اختلاف حجم ۳ سی سی شدهاست.

هدرز نیسان پاترول
برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از هدرز پراید ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.