همه چیزهایی که در مورد کرم ضد چروک، مضرات و معایب آن باید بدانید

برخی از کرم های ضد چروک خاصیت درخشندگی و شفافیت هم برای پوست دارند و با استفاده از آن ها جوان تر به نظر خواهید رسید. کرم ضد چروک پریکاتن حاوی عصاره فیتوپلانکتون است که با فناوری بیوپلاسما تولید می شود. ویتامین های C و E به دلیل آن که به عنوان آنتی اکسیدان مورد استفاده قرار می گیرند می توانند رادیکال های آزاد پوست را کنترل کرده و طول عمر سلول های را افزایش دهند.

کرم ضد چروک سینره مخصوص آقایان با دارا بودن مواد پپتیدی قادر است سرعت ساخت کلاژن و الاستین و سایر پروتئینهای ساختمانی پوست را افزایش دهد و به این شکل نه تنها از ایجاد چروکهای جدید جلوگیری میکند بلکه به کاهش عمق، وسعت و تعداد چروکهایی که بر روی پوست وجود دارند نیز کمک می کند. استفاده از کرم ضد چروک مای برای سن 35 سال به بالا و برای انواع پوست ها توصیه می شود.

ویتامین اف یک ویتامین سنتی نیست و منظور اسیدهای چرب ضروری امگا3 و امگا 6 (alpha-linolenic acid (ALA), an omega-3 fatty acid, and linoleic acid (LA), کرم ضد چروک نیتروژنا an omega-6 fatty acid) است که دانشمندان از یکصد سال پیش برای این دو نام ویتامین اف را انتخاب کردند. لاین ماتریکسیل دو نوع کمپلکس از شرکت سدرما است که ادعا می شود اثرات ضد پیری آن از رتینول نیز بالاتر است.

در خصوص ترکیبات مورد استفاده در تهیه کرم ضد چروک باید به این موضوع توجه نمود که کرم های ضد چروک بر اساس این که توسط چه شرکت هایی فرموله و تولید می شوند از مواد مختلفی تشکیل می شوند. عصاره آلوئه ورا در فمولاسیون های ضد پیر پوستی تقریبا به دلیل و با هدف بهره گیری از تمام خواص آن بکار گرفته می شوند. کرم ضد چروک مردانهی این کمپانی چین و چروکهای عمیق و خطوط تحت فشار صورت را به سرعت بهبود میبخشد و به دلیل اینکه سرشار از ویتامین E و روغن آرگان است از پوست در برابر تاثیرات منفی اشعهی ماورابنفش، خشکی هوا و عوامل مخرب محیطی محافظت میکند.