همه چیز انرژی است و آن این است که همه به آن وجود دارد

[ad_1]

آلبرت انیشتین – “همه چیز انرژی است و این همه وجود دارد. مطابقت با فرکانس واقعیت شما می خواهید و شما نمی تواند کمک کند اما دریافت که واقعیت است. می توان آن را هیچ راه دیگر. این است که نه فلسفه. این فیزیک است.”

آن را در حال حاضر دانش مشترک است که همه چیز در جهان را به خود ثابت شده است به علمی بود از انرژی ساخته شده. شما آن را همه جا. مردم صحبت کردن در مورد قدرت ذهن مثبت به زندگی در حال تغییر اثرات طب انرژی و به خوبی می دانم که قانون جاذبه است. تراز تعادل و هماهنگی را تبدیل به کلمات کلیدی در زندگی یک زندگی متعادل است.

چه می کند این همه چیست ؟

فیلسوفان و دانشمندان و ذهن همه بار تلاش کرده اند برای توضیح این پدیده بدون همیشه که قادر به اثبات صحت آن. اما همه آنها می دانستند که یک چیز است. که همه چیز را در پاسخ به ارتعاش پر انرژی است و تنها راه برای رسیدن به تغییر مثبت است که از طریق اجتناب ناپذیر تحول شخصی و جمعی فرکانس ارتعاشی و یا انرژی است.

فیزیک کوانتوم است علمی شعبه مسئول برای اثبات این است که همه چیز در جهان است که ذاتا از انرژی تشکیل شده و مهم نیست. هر روز فیزیکدانان در حال کشف و علمی تعریف قانون ارتعاش; قانون جهانی که تحت آن همه چیز تراز. شما شنیده ام از اتم است. انرژی چیزی است که باعث می شود تا ساختار اتم. اتم در کلیت متشکل از انرژی نامرئی و ملموس مهم است. به عنوان بخشی از جهان ما نیز از انرژی تشکیل شده.

با توجه به قانون از لرزش شما می توانید به طور طبیعی و به طور جامع برای مراقبت از بدن فیزیکی خود را با استفاده از یکی از انواع انرژی درمانی تکنیک های در دسترس برای شما. این تکنیک ها و روش های درمانی کار می کنند چرا که انرژی نمی تواند ایجاد شود و نه نابود, اما تبدیل شده است. آن است که از طریق حذف, انتقال و تطبیق فرکانس و ارتعاشات که هماهنگی مطمئن است در حوزه انرژی انسان. انرژی درمانی باعث افزایش جریان انرژی یا “چی” در بدن و تصحیح هر گونه اختلال در میدان انرژی انسانی و یا اورا. بسیاری از این روش ها همواره مورد استفاده توسط شفادهندگان باستان و تمدن ها از سپیده دم ، علم مدرن است و در نهایت ابتلا به. به لطف پیشرفت در نظریه کوانتوم و فیزیک کوانتوم ما در نهایت شناخت علمی است که انرژی “پزشکی”. انرژی است که در درون ما و اطراف ما; تمام انرژی متصل است. هر جامعه باستان در سراسر جهان در طول تاریخ ثبت شده استفاده از انرژی شفا. شفادهندگان باستان می دانستند که وجود دارد بیشتر به شفا از رفع زخم یا تسکین تب. آنها قابل درک است که افکار و دیگر نامرئی تهدیدات ناشی و کمک به روانی و جسمی, بیماری های بدن است. آنها می دانستند که چگونه به درمان در خارج از قلمرو فیزیکی و روانی برای درمان روحی و روانی و معنوی ریشه بیماری و عدم تعادل.

به همین دلیل است که انرژی درمانی/ انرژی درمانی بسیار مهم است ؟

رفاه, رفاه و شادی رخ نمی دهد جدا شده در یک منطقه از زندگی خود را. آنها نتیجه یک “اثر دومینو”. هنگامی که شما از نظر جسمی و ذهنی سالم شما را بهتر انتخاب کند. شما در جذب افراد و موقعیت هایی که شما را به رشد و درخشش است. و شما به ناچار تجربه کلی احساس آرامش و تعادل است. خود را به خوبی بودن هرگز جزء به جزء آن تمام شده است. هنگامی که بدن فیزیکی خود را در هماهنگی با بقیه زندگی خود را هم راستا با انعکاس خوب بودن.

بسیاری از “مدرن” و روش های مرسوم شفا صرفا متمرکز بر سلامت جسمی و روانی سطوح زندگی بدون شناخت عمیق تر در زمینه انرژی است که باعث بیماری است. انرژی درمانی اهداف ذهن, بدن و روح و روان و رفتار فرد به عنوان یک “کل”. طب انرژی است بصورتی پایدار و محکم تاسیس در این اعتقاد راسخ که انسان یک انرژی بدن; هاله چاکراها و کانالهای انرژی (انرژی مسیر). از طریق استفاده صحیح از انرژی در اشکال مختلف و فرکانس به بدن فیزیکی شما قادر به تبدیل و چین زندگی خود را به یک حالت تعادل است. هنگامی که شما انرژی بدن در هماهنگی شما کشف شگفت انگیز, سلامت, بازسازی و پایدار ، انرژی درمانی متکی به آگاه توانایی یک پزشک به کانال و تبدیل انرژی است. این است به طور کلی با استفاده از لرزش در اشکال مختلف و با استفاده از روش های مختلف; دست در دست, دور, شفا, شفا صدا کریستال شفا و غیره. همه از این روش بسیار مفید و به همان اندازه موثر است.

انرژی پزشکی, جامع, جایگزین, است که با هدف ایجاد یک حالت تعادل و سلامت و صلح در داخل بدن است. ترین جایگزین و مکمل, انرژی درمانی کار با انرژی نیروی زندگی است که حاکم تمام موجودات زنده است. محبوب ترین اشکال از انرژی درمانی صدا درمانی, Crystal, Healing, رنگ درمانی, لمس درمانی و ریکی. این باور من است که انرژی درمانی باید همیشه استفاده می شود به عنوان یک راجعه روش از مراقبت های پیشگیرانه برای بهترین نتایج و طولانی مدت سلامتی. انرژی درمان ها فوق العاده رفتن به برای جوان سازی, رهایی از استرس و جامع شفا. استفاده مکرر از انرژی برای حفظ بدن سالم خواهد پرده از یک زندگی است که بیماری رایگان و بی حد و حصر در خوب بودن است. تمام موارد بالا ارجاع روش ایمن و عاری از خطر. اگر شما به دنبال برای تحول درونی و یا شما به سادگی تصمیم به سلامت و زندگی خود را به سطح بعدی این است که قطعا چیزی را امتحان کنید.

[ad_2]