وقتی که می آید به قانون جاذبه مایل چیزی باعث می شود آن را سخت تر برای دریافت

[ad_1]

امروز صبح من تا به حال یک زمان سخت در خارج از خانه. برای طولانی ترین زمان من می توانم پیدا کردن کیف پول من. چک کردم همه مکان های معمول این امر معمولا به نوبه خود; در آشپزخانه, توسط کامپیوتر در یخچال و فریزر… (شوخی نیست.) تنها زمانی که ذهن من شروع به قبول این واقعیت است که من ممکن است مجبور به ترک بدون آن زمانی است که من قادر به پیدا کردن آن است. آن را در واقع دروغ گفتن در یک بن جایی که ما غذای سگ. (هنوز مطمئن شوید که چگونه آن وجود دارد اما داستان دیگری است به هر حال.) این پدیده ای است که در واقع کاملا رایج است. برای برخی از دلیل ما فقط پیدا کردن چیزی که ما تبدیل شده باشه با نه پیدا کردن آن. این شامل تمام ذات از انتشار خود دلبستگی عاطفی به چیزی. به عنوان شما را اسکن هر کلمه ای از این سند شما کشف راه های جدید فکر کردن در مورد رها از شما می خواهد به منظور در واقع آنها آسان تر است.

وجود دارد به خوبی شناخته شده است و گفت که می رود مثل این: “اگر شما می خواهید چیزی به اندازه کافی بد شما آن را دریافت کنید.” در واقع برعکس آن درست است. بیشتر به شما می خواهید چیزی بیشتر شما را تا پایان با فشار دادن آن به دور است. من می دانم که شما ممکن است پیدا کردن آن سخت به حس. بسیاری از مردم تعجب می کنم چرا که مایل چیزی است که در واقع آن را هل می دهد به دور از شما.

فکر می کنم از این راه است. هنگامی که شما می خواهید چیزی است که شما در اصل توجه هستند که شما در واقع آن را داشته باشد. بگذارید تکرار کنم که آخرین جمله دلیل این که شما نیاز به یاد داشته باشید آن است. هنگامی که شما می خواهید چیزی است که شما در اصل توجه هستند که شما در واقع آن را داشته باشد. هنگامی که شما خود را ارسال vibes مورد فاقد هر چیزی را به جهان که دقیقا چه چیزی شما را دریافت خواهد کرد.

پس چگونه شما در اطراف این ؟ به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است آن را نمی کند? چگونه انجام شما می خواهید چیزی بدون اینکه بخواهم آن را ؟ پس از همه, اگر شما نمی حداقل التماس کردن میل به آن وجود دارد نمی تواند انگیزه ای برای بیرون رفتن و گرفتن آن را.

در حال حاضر شما احتمالا فکر می کنم من قصد دارم به شما بخواهید به فکر می کنم مثل یک راهب یا حکیم و “اجازه رفتن از خود و خواسته های دنیوی.” اما اگر شما به عنوان خوانده شده هر یک از مواد شما قطعا می دانم که سبک من نیست. در واقع من ترشح بزاق بیش از یک آتش سوزی ماشین ورزشی قرمز به عنوان من نوشتن این قطعه.

آن را ok! شما می توانید کاملا می خواهید و تمایل همه چیز, اما شما نیاز به آن را در یک راه خاص. در اینجا ترفند.

شما می خواهید چیزی, اما اجازه ندهید که می خواهید تبدیل به یک نیاز است. لحظه ای خود را “می خواهم” تبدیل به یک “نیاز” احساسات منفی در مورد آن شروع به آمده است. سرخوردگی و افسردگی ممکن است بوجود می آیند از این واقعیت است که شما در واقع آن را داشته باشد. حفظ می خواهید تفریح و بازی است. فکر می کنم از آن به عنوان چیزی سفارش از یک فروشگاه آنلاین مانند آمازون و یا بیش از حد اندوختن. لحظه ای که شما فشار سفارش از طریق, چگونه می توانم شما احساس می کنید. شما احتمالا بسیار هیجان زده و خوش بینانه در مورد مورد شما پس از رسیدن به درب خود را در آینده نزدیک مناسب است ؟ این که چگونه جذب چیزی باید احساس. هنگامی که شما احساس می کنید غیر قابل اجتناب از چیزی می شود که فقط!

سعی کنید به احساس خواستن چیزی اما خوب با این واقعیت است که شما ممکن است هرگز آن را دریافت کنید. من می دانم که برخی می خواهد سخت تر می شود به این راه احساس در مورد بیش از دیگران است. در اینجا یک ترفند یاد گرفتم از خواندن یک کتاب به نام “روش Sedona” توسط Hale Dwoskin. (در دسترس برای برخی از زمان و عالی به عنوان خوانده شده.)

اول خوش آمدید احساس به عنوان بهترین شما می توانید. به یاد داشته باشید, “چه شما مقاومت همچنان ادامه دارد.” سپس تجسم آن را به عنوان یک سنگ در دست خود را. نگه دارید که سنگ در مشت گره کرده. از خودتان بپرسید “آیا من اجازه دهید آن را بروید؟” صرف نظر از پاسخ شما به خودتان می گویید: “بله.” سپس از خود بپرسید “آیا من اجازه دهید آن را بروید؟” دوباره صرف نظر از پاسخ شما به خودتان می گویید: “بله.” پس از باز کردن دست خود و تجسم انداختن سنگ. من نمی دانم چرا آن کار می کند اما با انجام این تمرین شما واقعا احساس می کنید شما به طور موثر اجازه دهید آن را برو.

حتی بهتر; پیدا کردن راه هایی برای احساس می کنم خدا را شکر در حال حاضر برای دریافت آنچه شما می خواهید.

نوشتن نیست من به عنوان یک خل فقط رتبهدهی نشده است. اجازه دهید من شکستن آن را به چیزی است که باعث می شود کمی بیشتر حس. آلبرت اینشتین, Michio Kaku, همراه با بسیاری دیگر از بالا فیزیکدانان معتقدند که زمان نیست یک جریان ثابت از گذشته و سپس در حال حاضر پس از آن آینده. آنها معتقدند که تمام زمان اتفاق می افتد همه در یک بار. ما محدود به ادراک در واقع باعث می شود ما تجربه زمان در چنین خطی. چه حتی بهتر است; تمام نتایج ممکن است اتفاق می افتد همه در یک بار و مشاهدات ما فرو می ریزد و امکانات آن به واقعیت است. به عبارت دیگر آنچه شما می خواهید به آشکار به زندگی خود را در حال حاضر متعلق به شما است.

همچنین نمی توان ذهنیت خود را به طوری مضرس با آنچه شما می خواهید را به زندگی خود جذب. بازی با ایده گرفتن چیزی حتی بهتر از آنچه مورد نظر شما, آن را فقط ممکن است چیزی که شما نیست در نظر گرفته نشده است. بالاتر از خود (روح خدا و غیره…) که بی نهایت در هماهنگی با آنچه که بهترین برای شما ممکن است یک ایده بهتر در حال انتظار برای شما را به قبول.

اجازه دهید به من نشان می دهد.

به عنوان مثال بیایید می گویند جیم سقوط دیوانه وار در عشق با مادلین. او فکر می کند که او را زیبا ترین و هوشمند و شیرین ترین فرد او تا کنون ملاقات کرد. اما یک مشکل وجود دارد. او ازدواج کرده است و برای 3 سال گذشته. او خیلی افسرده بیش از این قادر به شروع یک رابطه با او است که او را متوجه نمی کند کیمبرلی, لباس شنا مدل/جراح قلب باز نگه می دارد و معاشقه با او در طی چند هفته. و مگر او اجازه می دهد که از خود شیفتگی با مادلین او ممکن است هرگز متوجه آن است.

در اینجا ایده اصلی شما باید به دور از این مقاله; زندگی نیست جدی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. بیشتر شما می توانید این رویکرد با کنجکاو و بازیگوش نگرش بهتر است. کارشناسان معتقدند که بالاتر از خود شما آمد به این وجود به تجربه سرگرم کننده زمان است. آنها می خواهند به بازی در هیبت مرگ و مير و محدودیت این وجود ارائه می دهد. هنگامی که شما رویکرد زندگی در این شیوه همه چیز را آسان می آید, شما را به تصمیم گیری به طور مستقیم زندگی همه چیز خوب به نظر می رسد فقط سقوط به دامان خود را.

[ad_2]