پاداش تمام این حذفیات افزایش شتاب خودرو شما است

هر زمانی که سوئیچ را چرخاندید و صدای موتور پمپ که کنار مخزن سوخت قرار دارد را نشنیدید، باید پی ببرید که پمپ بنزین سوخته است. در این حالت میگویند که خودرو تنبل شده است. اما اگر به دنبال ساختن یک موتور قدرتمند هستید که در مسابقات اتومبیلرانی برنده باشید، قطعاً استفاده ترکیبی از موارد روشهای اول و دوم تاثیر خیلی زیادی را در افزیش افزایش راندمان خودروی شما خواهد داشت. شاید برای شما هم پیش آمده که وقتی پدال گاز را فشار میدهید خودرو همان سرعت و شتاب همیشگی را ندارد و فقط گاز میخورد. متاسفانه عدهای عادت به این دارند که باک بنزین را کمتر از حد استاندارد پر کنند و یا در بیشتر مواقع، با خودرویی با سطح بنزین پایین و باک به نسبت خالی رانندگی کنند. اگر این رینگها دچار فرسودگی شوند ترکیب سوخت و هوا در مرحله تراکم به پایین سیلندر نفوذ میکند و از میزان آن کاسته میشود. با تغییر در فنرهای خودرو می توانید ارتفاع خودروتان را کم کنید و شتاب خودرو را افزایش دهید. که استفاده از آن اغلب در موتور های مدرن که دارای پورت های خارجی هستند، امکان پذیر است و باعث افزایش شتاب خودرو می شود.

افزایش شتاب خودرو

اصلی ترین دلیلی که باعث کاهش تدریجی شتاب خودرو می شود، مستهلک و فرسوده شدن قطعات موتور در قسمت های مختلف است. نکته مهم بعدی در این زمینه وجود دارد آن است که اگر بنزین ناخالصی زیادی داشته باشد، ممکن است در روند سوخت و ساز موتور اشکال ایجاد کند و به خودی خود باعث کاهش شتاب خودرو شود. هزینه تیونینگ خودرو، به میزان تغییرات و قطعاتی که برای آن استفاده میشود بستگی دارد؛ همچنین هزینه تیونینگ خودرو برحسب عواملی، چون کیفیت قطعات مورد استفاده، برند لوازم و قطعات افتر مارکت و دستمزد شرکت و یا فرد تیونر نیز متفاوت است. روغن موتور مورد استفاده در هر خودرو از نوع خاصی است به همین دلیل باید در انتخاب نوع روغن موتور برای خودرو دقت کرد. هر کدام از قطعاتی که داخل خودرو قرار دارند ممکن است با گذشت زمان فرسوده و یا خراب شوند. تنبلی خودرو به دلیل اشکالات فنی رخ میدهد که در ادامه به بررسی مهمترین عوامل کاهش شتاب خودرو میپردازیم. مکش به صورت کلی ترکیب مناسب سوخت و هوا از مهمترین دلایل در عملکرد صحیح و بهتر موتور خودرو به شمار میرود که در صورت اخلال در نظم کار آن راندمان موتور ماشین پایین خواهد آمد.

برای انجام این کار بهتر است که از تعمیرکارهای مجرب کمک بگیرید. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که صاف کردن تمام این مسیر بدون دانش اصولی، نهتنها باعث تقویت موتور خودرو شما نشده بلکه باعث صدمه زدن به آن نیز میگردد. در صورت نیاز به اجاره خودرو در تهران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. خودروسازان، خودروها را برای استفاده روزمره و طولانی مدت می سازند و پس از استفاده از خودرو برای مدت زیادی، توان خودرو کاهش می یابد و به دنبال آن شتاب ماشین هم کم می شود. یا جزو دوست داران ماشین هستید و میخواهید که خودرویی که سوارش میشوید از شتاب بالاتری برخوردار باشد. به این معنی که هرگاه راننده پای خویش را روی پدال گاز فشار داد، خودرو با شتاب محسوسی، افزایش سرعت داشته باشد. عوامل بسیار زیادی روی افزایش شتاب خودرو شما تاثیرگذار هستند که یکی از آنها استفاده از شمع مناسب است. فیلتر هوا در واقع به نوعی بر روی جریان ورودی به موتور ماشین تأثیرگذار است.

فراموش نکنید که تزریق اسبهای بخار دوستداشتنی به زیر کاپوت، هزینه زیادی در پی دارد که تأمین و حفظ آنها، تنها از پس یک عشق ماشین واقعی برمیآید! برای همین است که کارایی توربو شارژر از سوپر شارژر نیز بیشتر است. این اتفاق قدرت انفجار را کم میکند و کارایی موتور را پایین میآورد. یکی دیگر از نکات اساسی دیگر برای افزایش کارایی بنزین جلوگیری از زمان بیکاری زیاد است. زمان تعویض این فیلتر به وضعیت آب و هوا، نوع رانندگی و میزان آلودگی هوا بستگی دارد ولی به طور معمولا باید بعد از ۵ هزار کیلومتر تعویض {ایران کارز|افزایش شتاب ماشین|افزایش شتاب خودرو|شتاب ماشین|شتاب|افزایش شتاب خودرو ایران کارز} شود. خراب شدن هر قطعه از خودرو میتواند به سایر قطعاتی که با آن در ارتباط هستند آسیب وارد کرده و هزینههای زیادی به همراه داشته باشد. در صورتی که هرگونه سوالی دارید می توانید از کارشناسان ما سوال نمایید. تراشه رایانه ای استاندارد استفاده شده در سیستم های تزریق سوخت خودرو بطور معمول میزان هوا و سوختی را که یک خودرو می تواند مصرف کند، به صورت عمدی محدود می کند و قدرت و سرعت آن را به شدت زیر نظر می گیرد.