پاور بانک بیسوس Baseus PARALLEL PD 20000mAh Power Bank

نکته ای که با به آن توجه داشته باشید این است در برخی موارد تعداد پورت ها در میزان جریان خروجی پاور بانک تاثیر می گذارد برای مثال اگر دستگاه شما از دو پورت 2 آمپری برخوردار باشد هنگام استفاده از این دو پورت به صورت همزمان جریان خروجی به کمتر از 2 آمپر کاهش می یابد. در زمینه بازار پاور بانک ها رقابت جذاب و تنگاتنگی وجود دارد که در این میان نام های آشنا و محبوب زیادی مانند سامسونگ، ای دیتا، شیائومی، انرجایزر و… همچنین خوب است بدانید پاوربانکهایی که دارای ظرفیت بالایی هستند میتوانند به صورت همزمان چند دستگاه را نیز با هم شارژ کنند. برخی پاوربانک های نسل جدید سولار (خورشیدی) هستند یعنی وقتی در معرض نور خورشید قرار بگیرند شروع به شارج گوشی شما می کنند همچنین اگر گوشی به آنها وصل نبود این انرژی را در خود ذخیره می کنند. به زبان ساده پاور بانک یک شارژر همراه است که برای مسافرت و افرادی که بیشتر روزشان در حرکت هستند و با گوشی خود زیاد کار می کنند بسیار ایده آل می باشد.

پاور بانک هیسکا
با این حال پاوربانکهای زیادی وجود دارند که هم از موبایل و هم از تبلت پاور بانک شیائومی 20000 فست شارژ پشتیبانی میکنند. پس خیلی خوب است که بتوانند هم از موبایل و هم از تبلت پشتیبانی مورد نظر را به عمل آورند. همچنین باید توجه داشته باشید، پاوربانکی که انتخاب خواهید کرد اتصالات USB را به تعداد مناسب داشته باشد تا بتوانید علاوه بر شارژ موبایل یا تبلت، اگر پاور بانک به شارژ نیاز داشت آن را هم شارژ کنید. از زمانی که بازار گوشیهای هوشمند رونق گرفت تولید پاور بانک (شارژر همراه) هم شروع شد. این پاوربانکها دارای ایمنی بالاتری نسبت به سایر پاوربانک های ارزانتر می باشند و گزینه ی مناسبی برای خرید پاوربانک برای کسانی که حساسیت زیادی روی ایمنی دستگاه هوشمند خود هستند، می باشند. این برند توجه و تمرکز ویژه ایی بر روی کیفیت عالی محصولات تولیدی اش دارد و این یکی از نقاط مثبتی است که این کمپانی را در این بازار پررقابت بالا برده و باعث شده است که یک جایگاه مناسب را بدست بیاورد.

پاور بانک 90000 این کمپانی خوشنام گوشی های با کیفیت می سازد که آنقدر در چین محبوب شد و فروشش بالا رفت که به لقب اپل چین را گرفت. از دیگر مواردی که در مورد چگونگی خرید پاور بانک مناسب باید در نظر داشته باشید، اندازه و وزن آن است. بدیهی است که اندازه یکی از معیارهای اصلی است، اما دسته های دیگری نیز وجود دارد که می تواند در نظر گرفته شود. برای کسب اطلاعات جزئی بیشتر در مورد تعداد دفعات باقیمانده سیکل شارژ، پس از باز کردن اپلیکیشن «System Information» و کلیک روی تب Power، در مقابل عبارت «the rated maximums in Apple list» را مشاهده میکنید که در واقع نشاندهنده تعداد دفعات باقیمانده سیکل شارژ باتری لپتاپ است.

پاور بانک نازک
هر چند با پیدا کردن پاوربانک دست دوم سالم ، می توانید تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی کنید. شارژ کردن آنها در طی یک روز ممکن است چندین بار تکرار شود. می تواند تا چندین ساعت برق مورد نیاز کارتخوان را تامین کند. پاوربانکها مدلهای مختلفی دارند که برای موقعیتهای متفاوت ساخته شدهاند، به عنوان مثال این پاوربانک ایشاین دارای پنل خورشیدی است و با نور خورشید باتری آن شارژ میشود، به این ترتیب میتوان چندین روز در طبیعت بدون نیاز به برق از این پاوربانک استفاده کرد. تعدادی ولتاژ (12 ولت ، 16 ولت ، 19 ولت و 20 ولت) تولید می کند ، بسته به دستگاهی که به آن متصل است ، بطور خودکار یک مورد مناسب را انتخاب می کند. در نهایت هم فراموش نکنید که باید از کابل مناسب برای اتصال دستگاه دیجیتال خود به پاور بانک استفاده کنید. نسخه استاندارد 10000mAh نازک تر و سبک تر است در حالی که نسخه 20000mAh کمی بزرگتر است زیرا ظرفیت باتری دو برابر شده است.