پرستاران و فعالان جهادی نقاهتگاه بیماران کرونایی اردکان تجلیل شدند

[ad_1]

 نماینده مردم اردکان عصر جمعه در این آیین به برخی از فرصت هایی که همه گیری بیماری کرونا در جامعه اسلامی ایرانی  بوجود آورد اشاره کرد و افزود : همدلی و همگرایی مردم و مسوولان در کنار هم نعمت بزرگی بود که در دوران همه گیری کرونا  در کشور شاهد بودیم .
محمدرضا دشتی اردکانی خاطرنشان کرد: ایثار و از خودگذشتگی  کادر درمان و پزشکی کشور در این مدت تا حد زیادی موجب آرامش در جامعه گردید و لازم است که از همه کسانی که طی این مدت خود را وقف مردم و سلامت مردم کرده بودند به نحو شایسته ای قدردانی گردد.
 رییس مرکز بهداشت شهرستان اردکان در این مراسم  با اشاره به این موضوع که مشارکت در همه سطوح  یکی از اصول مهم سازمان بهداشت جهانی است افزود: خوشبختانه در طی مدت همه گیری ویروس کرونا در سطح جامعه  شاهد مشارکت خوب مردم و مسئولان بودیم و امروز می توانیم به این میزان مشارکت بالا که در بخش های مختلف اتفاق افتاد و شاهد آن بودیم  به عنوان یک افتخار برای نظام سلامت ایران از آن یاد کرد .
  محمدرضا اعلایی افزود: در راس همه این مشارکت ها تمکین مقام معظم رهبری از دستورات و مصوبات ستاد ملی کرونا و تاکید معظم له بر همراهی مردم با تصمیمات ستاد ملی کرونا بود که  توانست نظامت سلامت ایران را در جلوگیری از گسترش هرچه بیشتر ویروس کرونا  کمک نماید.

فرماندار اردکان  هم طی سخنانی  به برخی نگرانی های مجموعه مدیریت شهرستان در  روزهای اول شیوع کرونا اشاره داشت و افزود : آنچه که باعث شد تا خیلی زود بر مشکلات فائق آئیم و گسترش بیماری را مهار کنیم  حضور جهادی مردم در کنار کادر بهداشت و درمان و مسوولان شهرستان بود که به شکل کم سابقه ای شاهد آن بودیم .
بهروز شهابی زاد آماده سازی و تجهیز نقاهتگاه برای ادامه درمان بیماران کرونایی ترخیص شده از بیمارستان را ماحصل همین همدلی و همت عالی مردم شهرستان و مشارکت  ادارات و نهادهای انقلابی و اجتماعی و نیروهای خودجوش مردمی  دانست که  باعث گردید یکی از بزرگترین دغدغه های  مسوولان شهرستان در حوزه ادامه روند درمان بیماران کرونایی مرتفع شود .

مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

[ad_2]

Source link