پرونده مسکن مهر در قزوین تا آبان ماه امسال بسته می‌شود

[ad_1]

به گزارش ایرنا، علی‌اصغر مهرآبادی روز دوشنبه در حاشیه بازدید سرزده خود از پروژه مسکن مهرگان قزوین، تصریح کرد: ۱۱۴ واحد مسکن مهر در استان قزوین آماده افتتاح است که در آینده نزدیک و همزمان با سراسر کشور و به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور رییس جمهوری به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین نیز در این دیدار اظهار داشت: طی چند سال اخیر موضوع احداث خدمات عمومی، روبنایی و تکمیل زیرساخت‌های آب و فاضلاب به منظور رفاه حال بیشتر شهروندان ناحیه شهری مهرگان در دستور کار این اداره قرار گرفته است.

ابراهیم مبارک‌قدم تصریح کرد: با توجه به نیاز خدمات عمومی شهروندان ناحیه شهری مهرگان، پنج واحد آموزشی، پاسگاه کلانتری، یک مرکز بهداشت، یک کتابخانه و مجتمع تجاری در مرحله اجرا است.

وی با اشاره به لزوم احداث راه دسترسی این ناحیه شهری به قزوین،  راه تاکید کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته جاده دسترسی مورد نظر، مهرگان را از جاده کورانه و از طریق تقاطع غیر همسطح به شهر قزوین متصل می‌کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین یادآور شد: موضوع برآورد هزینه و تهیه نقشه‌های اجرایی این راه دسترسی در مرحله تهیه بوده و امسال نیز عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

[ad_2]

Source link