پویش مجازی «هم‌عهدی با مقاومت» راه‌اندازی شد

به گزارش روز پنجشنبه فرهنگسرای فناوری اطلاعات، این فرهنگسرا همزمان با روز قدس و اعلام انزجار از اقدمات رژیم اشغالگر صهیونیستی بر علیه مسلمانان فلسطینی، همگام با سایر مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای اعلام حمایت از مقاومت مردم فلسطین، پویش مجازی «هم‌عهدی با مقاومت» را برگزار می‌کند. 

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی  http://moghavemat.farhangsara.ir/ به مطالعه بیانیه پرداخته و ضمن تکمیل مشخصات فردی به امضای بیانیه و پیوستن به این پویش بپردازند. 

در متن بیانیه آمده است: روز قدس، روز تجدید عهد استوار امت اسلام با حضرت نبی اکرم و پیامبر محبت و رحمت(ص) است که تمام مسلمانان را در حق‌جوئی و حمایت از مستضعفان مظلوم، ضامن و مسئول خواند. 

در ادامه بیانیه آمده؛ پرچم این روز بزرگ، یادگار امام امت و رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است که امروز در دستان توانای نایب بر حق او، حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای به اهتزاز درآمده است و تا پیروزی نهایی جبهه حق بر باطل و آزادی تمامی سرزمین اشغالی فلسطین و به ویژه قدس شریف، بر زمین گذاشته نخواهد شد. 

در ادامه افزوده شده: ما تائیدکنندگان این بیانیه خاطرنشان می‌سازیم که به هیج وجه از آرمان آزادی قدس شریف و حمایت از ملت مظلوم فلسطین دست برنمی‌داریم و راه شهیدان قدس و سرداران رشید اسلام به ویژه سرباز بزرگ ولایت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را که در این مسیر پرافتخار توسط آمریکای سلطهگر و تروریست به شهادت رسیدند همچنان با قدرت و صلابت بیشتر ادامه خواهد یافت. 

همچنین یادآور می‌شویم که برخلاف خواسته و تبلیغات شیاطین نظام سلطه و رسانه‌های صهیونیستی ضمن احترام به تمام ادیان آسمانی و پیامبران عظیم الشأن الهی، حساب اقدامات جنایتکارانه صهیونیست‌های نژادپرست را از پیروان این ادیان جدا می‌دانیم و بر اتحاد و پیوند و هوشیاری تمام ملت‌های منطقه و نیز همه آزادیخواهان جهان، برای مقابله با این رژیم جعلی، تاکید می‌کنیم. 

این بیانیه تاکید کرده: همگی ما با محکوم کردن اقدامات غیراخلاقی و ضدانسانی و خلاف هنجارهای دیپلماتیک آمریکا در صحنه بین‌الملل از جمله انتقال سفارت آن نظام مستکبر به شهر مقدس قدس و تلاش آن برای اجرای طرح موسوم به معامله قرن که در واقع بزرگترین کلاهبرداری قرن برای غصب کامل سرزمین مقدس فلسطین به ویژه قدس شریف است اعلام می‌داریم که این رفتارها سبب نخواهد شد اصل جنایت انجام شده در حق ملت مظلوم فلسطین به فراموشی سپرده شود.

همچنین تاکید می‌کنیم که اقدامات ضدبشری رژیم کودک‌کش صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم فلسطین و نیز احداث شهرک‌های صهیونیستی‌نشین در کرانه باختری و به ویژه شهر قدس و حمایت آمریکا از این اقدامات تروریستی و توسعهطلبانه تنها کارنامه سران آمریکا و جلادان رژیم صهیونیستی را در جنایات ضدبشری خود، سیاه‌تر از قبل خواهد کرد. Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *