پژمرده واقعیت نقد و بررسی بازی

[ad_1]

در کم رنگ واقعیت زیبا مونیکا فقط رفت و از طریق یک عملیات موفقیت آمیز برای او قرنیه است. به آرامی از طریق تاری دید در چشمان او بسته و او را دیدم که در مقابل او. دکتر او را تبریک گفت در این عملیات موفقیت آمیز و خواست اگر او احساس می کند اشکالی ندارد. مونیکا در پاسخ او احساس خوب و اما فقط با یک شکایت است.

او در حال دیدن برخی از سند چشم انداز از چند مکان زمانی که او می بندد چشم او کمی مبهم و روشن نیست. به عنوان اگر آنها سند چشم انداز از گذشته خود را شناختند. او احساس می کند که هر دو او و کمک کننده به اشتراک گذاشته شده همان چشم انداز و او نیاز به بررسی و پیدا کردن خودش.

بنابراین در اینجا او با کلید ماشین خاموش او رفتن برای پیدا کردن مکان های که او می بیند از حافظه است. او شوکه شده است; این محل از دید او. چند چیز در اینجا بیرون کشیدن برخی از خاطرات مبهم. به عنوان یک بازیکن در کم رنگ واقعیت شما باید به نگاهی نزدیک تر به آنها را امتحان کنید و پیدا کردن دلیل این احساس لطیف.

برای حل رمز و راز در پشت هر صحنه و ادامه به مرحله بعدی شما باید برای پیدا کردن اشیاء پنهان با توجه به موارد ذکر شده در قسمت پایین صفحه نمایش. موارد ذکر شده مانند رنگ و قلم مو, زنجیره ای, پر, کلید و حرکت شبیه چمچه زنی. پیدا کردن تمام آیتم های مخفی. اگر شما نمی تواند پیدا کردن هر آیتم شما می توانید با استفاده از اشاره برای سرنخ. اما یک بار تذکر فعال است شما باید صبر کنید در حالی که تا شما قادر به استفاده از اشاره دوباره.

وجود دارد تفاوت طراوت از بقیه بازی های شی مخفی. کم رنگ واقعیت به ترتیب حروف الفبا شامل جستجو و هنگامی که شما پیدا کردن حروف گم شده شما باید به لینک نامه به شکل کامل کلمه.

هنگامی که شما انجام داده اند که پس از آن تنها شما می توانید قفل آیتم های از دست رفته. هنگامی که این آیتم های از دست رفته است که با موفقیت حذف شده بر روی آیتم است که پنهان در پشت این مورد. شما را پیدا خواهد کرد 2 اشیاء گم شده در توالی هنگامی که شما را مدیریت برای پیدا کردن نامه گم شده است.

وجود دارد برخی از بازی های کوچک در بین مناظر مختلف. شکل صحیح کلمات از حروف الفبا برای به دست آوردن سرنخی برای آیتم بعدی. شما می تواند مربوط و رفتن به مکان های مختلف برای دریافت پچ کردن سرنخ ها و آیتم های از دست رفته.

گاهی اوقات من نمی تواند پیدا کردن یک یا دو مورد ذکر شده بنابراین من سعی کردم به کلیک بر ferociously در تصویر به شانس من. پژمرده واقعیت تنبیه نیست پارسه برای بیش از حد بسیاری از کلیک اشتباه; در عوض, آنها فقط ارائه هشدار به کلیک کنید در بسیاری از مواقع در همان محل. به عنوان برای اشاره به آنها لازم نیست که محدود به تعدادی از نکات استفاده می کنیم. بنابراین به طور کلی این بازی آسان است و نه بیش از حد مالیات. اما من آرزو می کنم این بازی بیشتر به چالش کشیدن هر چند.

به عنوان یکی دیگر از مینی بازی در اینجا دوباره ما روبرو می شوند و در بین از اشیاء پنهان در صحنه. این یک طراوت ترکیب به عنوان ما می توانیم استراحت چشم ما از نقد و اشیاء پنهان. یک چیزی که من در مورد این مینی بازی است که من کاملا می توانید آن جست و خیز اگر من نمی احساس می کنید مانند آن است.

همانطور که برای گرافیک کم رنگ واقعیت زیبا و مسحور مناظر به نظر می رسد تقریبا مانند نقاشی و انیمیشن. کار خوب انجام می شود در این دسته است.

به صدای آرامش بخش است و تقریبا احساس می کند مانند یک رویا که در آن شما راه رفتن مسالمت آمیز در این روستا حمام افتاب گرفتن در زیر نور خورشید گرم در حالی که تنفس در خوب بوی چمن سبز.

به طور کلی این بازی برای علاقهمندان به بازی که ترجیح می دهند بیشتر آرامش بخش و آسان بازی های شی مخفی. برای خودم من ترجیح می دهم بیشتر به چالش کشیدن یک. با این وجود کم رنگ واقعیت است که با داشتن یک پیچ و تاب و کمی از بازی های شی مخفی با لینک دادن 2 صحنه های مختلف با هم برای سرنخ ها و اشیاء. حتی اگر داستان می تواند هیجان انگیز تر و جالب آن است که جبران داشتن خوب و گرافیک زیبا.

من شخصا رای دادن به این بازی 2.5 از 5 رتبه بندی.

[ad_2]