چرا پول قوانین ما کل زندگی

[ad_1]

پول همه چیز است چرا که ما صرف تمام زندگی به دنبال بیشتر و بیشتر از این فوق العاده سکه ها و تکه های کاغذ. همه ما می خواهیم پول بیشتر و بیشتر و به دنبال آزادی و انتخاب است که داشتن پول ارائه می دهد.

که من پیدا کردم بسیار جالب و آموزنده مقاله به بررسی رابطه خود را با پول است که می رود به جزئیات در مورد چگونه ما در مورد پول فکر می کنم و چگونه ارزیابی رابطه ما با پول منوط است به (و من نقل قول) اولین گام در ساخت شخصی و تحولات جهانی.

یکی از چیزهای جالب من از این مقاله این است که زیاده روی از پول به عنوان یک جایگزین برای ابراز عشق. همه ما خرید کارت گل و هدیه به کسانی که به معنی چیزی است که به ما. ما این کار را به طور انحصاری برای عزیزان ما به صرف پول است که به بیان احساس و پذیرش است. اگر شما را به طور کامل و خرید به این ایده و سپس در نظر بگیرید که چگونه بسیاری از بار شما را خریداری دشمن هر چیزی.

همه چیز هزینه پول. مردم رانده تقاضای سیری ناپذیر به بیشتر است. من را مورد بحث و کاوش به طور خاص مورد اینکه آیا یا نه ما حق نگرش نسبت به پول در مقالات بعد اما شکی نیست برخی از مردم پایه کل وجود خود در دستیابی و حفظ و نگهداری از پول و ثروت است. در نظر افرادی مانند ریچارد برانسون و دیگران که به خوبی شناخته شده برای خود ثروت. راه آنها حمل خود و اعتماد به نفس آنها را بر روی موفقیت و ثروت خود را.

ارتباط من با پول متفاوت است به افراد دیگر می دانم. من بسیار بسیار از این نوع از کسی که می بیند پول به عنوان امنیت. من لذت بردن از احساس موفقیت داشتن آن را به دست آورده و لذت بردن از احساس امنیت دانستن من می توانیم چیزهایی که من باید به آنها نیاز دارید. من زیادی spender هر چند که چون من مراقب باشید با آنچه من. اگر کسی از من گذشت £100,000 من را در پیدا کردن آن را آسان به صرف برخی از آن! بیشتر من را امن تر احساس می کنم و خواستار مرا به صرفه جویی بیشتر و خرج کمتر. این نگرش شکل گرفته است با تجارب قبلی و این واقعیت است که من آموخته اند که چه اتفاقی می افتد و چگونه آن را احساس زمانی که شما هیچ چیز نیست. کسانی که این تجربه را صرف آزادانه با (شاید اشتباه) باور است که پول را به ادامه جریان به آنها را به عنوان آن را همیشه قبل از. غنی از بچه ها نمونه از این نوع رفتار است. سعی کنید به گفتن 18 ساله که یک کارت اعتباری بد است. تا زمانی که آنها تجربه این ماه پس از ماه پس از ماه از پرداخت قبض درس بگیرد باید آن را زندگی می کردند.

من اغلب تصور کنید آنچه در آن می خواهم نمی شود تلاش برای پول یا از طریق کار و یا دوم این کسب و کار به زندگی در جایی دور افتاده در یک خود به اندازه کافی خانه و تمرکز بر روی فقط زندگی می کنند. چه منافع بود ؟ آنچه را که ما به عنوان یک خانواده در تمام طول روز ؟ شبیه به یک زندگی با پول فراوان این لحظه شما یک مقدار زیادی از آن شما خواهد بود به طور ناگهانی از دست دادن یک حس است که آن را دارای اهمیت است. تناقض از پول است که آن را از دست می دهد اهمیت بیشتری از آن را به شما داشته باشد.

راز ساخت مطمئن شوید که ارتباط خود را با پول است که سالم است به تمرکز بر روی مناطق دیگر از زندگی خود را که مهم هستند و حفظ تعادل خوب است. پول مهم است اما روابط, سلامت, تناسب اندام و چیزهای دیگر نیز مهم هستند. Lynne پیچ و تاب و مبالغ تا زمانی که او می گوید: “هنگامی که ما پول زندگی راستا با قلب و روح ما که مالی سلامتی که رفاه” در حالی که شما باید متمرکز وجود دارد یک خط شما باید صلیب نیست که شما را تبدیل به کاملا وسواس. باور من این است که شما باید با پول متوسط همیشه امید به واقعا خوشحال با ثروت فراوان.

[ad_2]