چشم «بیلسا» «محمدی» را گرفت؛ قیمت پیشنهادی لیدز لو رفت

[ad_1]

محمدی ۲۶ ساله، مدافعی ایرانی است که پیش‌تر برای تیم احمد گروژنی روسیه به میدان می‌رفت. او در ابتدای فصل جاری این تیم را به مقصد خنت ترک کرد و تاکنون ۲۴ بار برای این تیم بازی کرده و در مجموع رقابت‌ها یک گل نیز به ثمر رسانده است.

علاوه بر این، محمدی در ترکیب اصلی تیم بلژیکی در رقابت‌های لیگ اروپا قرار داشت و در مسیر رسیدن این تیم به یک شانزدهم، در چهار بازی حضور پیدا کرد.

و حالا به نظر می‌رسد «مارچلو بیلسا» دفاع چپ ایرانی را به عنوان هدف تابستانی مدنظر قرار داده و گزارش فوتبال اینسایدر نیز مدعی است که جذب محمدی برای لیدز ۶.۳ میلیون پوند هزینه خواهد داشت.

لیدز پس از صعود به لیگ برتر جزیره هنوز هیچ قرارداد چشمگیری را ثبت نکرده است؛ شاگردان بیلسا به دوری ۱۶ ساله خود از لیگ جزیره پایان دادند اما حالا تیم مرد آرژانتینی با سری افراشته به عنوان قهرمان چمپیونشیپ راهی لیگ برتر انگلیس خواهد شد.

از زمان قطعی شدن صعود لیدز، شایعاتی در خصوص نقل و انتقالات این تیم گوش به گوش شده و این در حالی است که نام «ادینسون کاوانی» همچنان در اطراف باشگاه به گوش می‌رسد.

لیدز برای حضور در لیگ جزیره گزینه‌های هجومی زیادی دارد و بنابراین تقویت خط دفاعی اولویت اصلی بیلسا خواهد بود؛ محمدی مدافعی قابل احترام و با توجه به اینکه تنها ۲۶ سال دارد، همچنان سال های زیادی را پیش روی خود می‌بیند.

بی‌شک لیدز برای جذب این بازیکن بررسی های خود را با تیم استعدادیابی باشگاه انجام داده و اگر این تیم برای این محمدی اقدام کند، هواداران می توانند اطمینان حاصل کنند که وی خریدی سطح بالا برای تیم محبوبشان خواهد بود.

[ad_2]

Source link