چهار هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار ضعیف برق در محلات بهینه سازی شد

[ad_1]

« جواد صفری » روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: تعمیرات پنج کیلومتر شبکه فشار متوسط با بازآرایی در خطوط و فیدرهای پست ۶۳ محلات ۱ و محلات ۲ در راستای کاهش تلفات و پایداری شبکه، در این شهرستان انجام شد.
وی با اشاره به تعمیر ۳۰ دستگاه پست توزیع هوایی برق در محلات بیان کرد:  سه دستگاه پست زمینی عمومی مرکز این شهر اصلاح و بهینه سازی شد.
مدیر توزیع برق شهرستان محلات اظهار داشت: سه کات اوت تیغه‌ای در خطوط اصلی برای افزایش ایمنی و قدرت مانور و پایداری شبکه نصب و یک‌هزار دستگاه چراغ روشنایی در محلات تعمیر شد.
صفری انجام کروناگرافی در فیدرهای صنعتی با آمپراژ بالا در شهرک‌های  صنعتی محلات و برگزاری سومین مانور ترموگرافی استانی و برطرف سازی عیوب مربوطه را از جمله فعالیت‌های انجام شده در این شهرستان بیان کرد.
وی با اشاره به مشارکت ۶۵ مشترک برق صنعتی و کشاورزی محلات در طرح‌های کاهش پیک بار در سال جاری گفت:   مشارکت صنایع و کشاورزان نقش مهمی در گذر از پیک تابستان و مدیریت مصرف برق دارد.
مدیرتوزیع برق شهرستان محلات افزود: ۸۰ مشترک در طرح‌های پارسال در راستای کاهش پیک این شهرستان مشارکت کردند  و ۲ هزار و ۲۰۰ میلیون ریال پاداش در قبوض این مشترکان در نظر گرفته شد. 
صفری با اشاره به ۳۳ هزار و ۴۲۵ مشترک توزیع برق در محلات اضافه کرد:  ۲۶۷ انشعاب در سال جاری به متقاضیان جدید در این شهرستان واگذار شده است.
شهرستان محلات از توابع استان مرکزی ۵۵ هزار نفر جمعیت دارد.

[ad_2]

Source link