چه هستند شما جذب در زندگی خود را? اتصال عصر جدید, متافیزیک و فیزیک کوانتوم

[ad_1]

“خدا تاس بازی نمی کند با جهان است.” ~ آلبرت انیشتین

در مقاله قبلی من در مورد بحث چگونه فلسفه “ما تبدیل شدن به آنچه ما را جذب’ قدمت هزاران سال. که آنچه شما به خودتان بگویید تبدیل به یک پیشگویی از طریق قدرت “من” اظهارات. و این که اکثر مردم غافل که آنها به طور مداوم جذب دقیقا چه آنها نمی خواهند از طریق اظهارات منفی مانند “من فکر می کنم من بیمار” یا “من بیش از حد چربی, پیر و غیره.”

عصر جدید فکر اغلب متصل توانمندی با انرژی جهانی. کتاب مثل قانون جاذبه و راز هستند و بر اساس این فلسفه از آنچه شما را به شما می آید. اما به فراتر از عصر جدید فکر ما نیاز به رفتن به متافیزیک است که می توان توضیح داد که از طریق فیزیک کوانتوم.

متافیزیک است مشتق شده از واژه یونانی متا معنای “فراتر” یا “بعد” و فیزیک مربوط به فیزیکی. در ابتدا معنای فراتر از فیزیکی و امروز آن شامل نظریه ها و توضیحات برای پدیده اغلب در توضیح این علوم فیزیکی. متافیزیک می تواند شامل نظریه از ریشه های جهان, آگاهی, هدف از زندگی, قوانین جهانی و سرنوشت. آن می تواند تلاش برای پاسخ به سوالات است که علوم فیزیکی نمی تواند. متافیزیک تلاش برای توضیح پدیده که سنتی علم نمی تلاش برای توضیح دهید. مفاهیمی مانند روانی پدیده تله پاتی, ESP, خارج از بدن تجربه نزدیک به مرگ, تجربه, تناسخ و روح ابعاد علم معمولا رد طریق “فقدان شواهد.” اما فیزیک کوانتوم در واقع توضیح چنین پدیده متافیزیکی.

زمینه فیزیک کوانتوم آغاز شد و در اوایل دهه 1900. این یک مجموعه ای از اصول که در توصیف رفتار ذرات زیر اتمی. نظریه کوانتومی فراهم می کند توصیف دقیق برای بسیاری از افراد که قبلا غیر قابل توضیح پدیده های مانند تابش جسم سیاه و پایدار الکترون مدار. در توسعه نظریه کوانتوم فیزیکدان ماکس پلانک (1858-1947) در نظر گرفته بنیانگذار نظریه کوانتومی پیشنهاد شده است که انرژی امواج می تواند به عنوان متشکل از بسته های کوچک و یا کوانتوم است. آلبرت انیشتین (1879-1955) بیشتر فرض است که یک موج الکترومغناطیسی مانند نور تشکیل شده از ذرات به نام فوتون. این منجر به یک نظریه وحدت بین ذرات زیر اتمی و امواج الکترومغناطیسی به نام دوگانگی موج ذره است که در آن ذرات و امواج بودند نه یکی و نه دیگر بود اما خواص هر دو. مکانیک کوانتومی منجر به توسعه ترانزیستور الکترون میکروسکوپ تصویربرداری رزونانس مغناطیسی لیزر و نیمه هادی ها.

یک کشف جالب از فیزیک کوانتومی است که از nonlocality پدیده است که با ذرات تعامل آنها در ادامه به تاثیر هر یک از دیگر و انتقال اطلاعات بین آنها را فورا مهم نیست که چقدر دوری از هم جدا تبدیل شدن آنها به. می توان آنها را از هم جدا اینچ یا میلیون ها مایل و انتقال اطلاعات فوری است که نشان می دهد ارتباط فوری. این انتقال اطلاعات است نه محدود به قوانین جهان فیزیکی مانند سفر در سرعت نور (186,282.4 مایل در هر ثانیه). اعتقاد بر این است این nonlocal انتقال اطلاعات در عمل در نهان واقعیت است که متصل فیزیکی تمام رویدادهای جهان است.

با استفاده از نظریه ها در فیزیک کوانتوم ما می توانید توضیح دهید که چگونه اصول متافیزیکی مانند انرژی شفا بصیرت و آگاهی موجود در خارج از بدن همه تابع:

نور تشکیل شده است از انرژی الکترومغناطیسی است که دارای خواص هر دو از ذرات و امواج.

این ذرات زیر اتمی می توانید انتقال اطلاعات نیز موظف هستند با خواص فضا و یا زمان.

اندیشه انسان/آگاهی تولید انرژی شبیه به نور-انرژی با همان خواص; آگاهی است نه محدود به زمان و مکان.

آگاهی/فکر تشکیل شده است از انرژی است که می تواند بر توجه به نزدیک یا دور است.

علم در حال حاضر توضیح میدهد که چگونه انرژی می تواند بدن را ترک کند و بر محیط اطراف خود را در نزدیکی و یا دور (انرژی ذرات nonlocal). فیزیک کوانتوم است و توضیح داد که چگونه انرژی تشکیل شده است از ماده و می تواند ترک بدن مؤثر مختلف انرژی لایه های اطراف آن. علم در حال حاضر توضیح آنچه عقل از سر فرزانگان عرفا و رهبران مذهبی باید استادانی برای هزاران سال است که انرژی در سفر

امواج و می تواند بر جهان فیزیکی است. آگاهی ما انرژی است که می تواند بر زندگی ما با جذب انرژی های دیگر به آن است. زمانی که ما پروژه انرژی منفی به بیرون از طریق خود ناتوان کننده افکار و اظهارات انرژی که به ما برمی گرداند. به عنوان نشانی از انرژی مثبت و نشاط بخشی است که بازگشت بهتر, سلامت, شادی و رفاه! آن است که همه بر اساس علم!

فیزیک کوانتوم نیز پشتیبانی می کند که آگاهی ما نمی میرند زمانی که بدن فیزیکی می کند. آگاهی ما انرژی است که همچنان در زمانی که بدن نمی کند. آنچه مشاهده شده در طول NDE است و در گذشته رگرسیون زندگی (تناسخ) است که توضیح این “علم” فیزیک کوانتوم.

علم فیزیک کوانتوم در حال حاضر توضیح می دهد که آگاهی ما انرژی است که می تواند بر زندگی ما در عصر جدید فکر و آگاهی ما این است که انرژی جهانی است که می تواند فراتر از زمان و ابعاد همانطور که در اصول متافیزیکی کارما تناسخ در جسم تازه, روانی پدیده و ارتباط با کسانی که انرژی جهانی. چه شما در حال جذب است که بر اساس علم! آیا شما می خواهید برای جذب ؟

“زندگی یک آینه است و منعکس خواهد شد بازگشت به متفکر آنچه که او فکر می کند به آن است.”~ دکتر ارنست هولمز.

[ad_2]