چگونه برای ایجاد تصدیق قدرتمند – 10 مرحله تضمین نتایج

[ad_1]

ایجاد تصدیق قدرتمند است که یک تکنیک است که آرزو به عنوان یک بار شما استاد این روند–شما می توانید به معنای واقعی کلمه به فاش کردن آنچه شما به شدت تمایل سریع و به راحتی و با یک کل بسیاری از سرگرم کننده! کیفیت زندگی خود را بهبود چشمگیری–تقریبا یک شبه! ایجاد تصدیق قدرتمند است روش است که هم آمیخته با عمدی ایجاد فرایند است و توصیه می شود زمانی که شما در حال توصیف و نوشتن اهداف زندگی خود را.

چگونه برای ایجاد قدرتمند تصدیق یک سوال بسیاری از آنها پرسید: چند تسلط دارند.

تصدیق آنها به عمد و اختصار ساخته اظهارات که هنگامی که به درستی درک پذیرفته شده و تمرین می تواند سلامت خود را و آینده خود را. اغلب اوقات این تصدیق سکوت, ناگفته بلکه افکار تولید شده از ذهن ما است. برخی از مردم با تماس با آنها نماز است. Affirmations مثبت هستند کسانی که با تمرکز بر روی چیزهای مثبت عمدی افکار را که یکی از احساسات عشق و شور و روشنگری ایمان و امید. به عنوان خوانده شده در مورد 10 گام در مورد چگونگی ایجاد تصدیق قدرتمند نگه داشتن خواندن زیر.

1)اولین گام در چگونه برای ایجاد قدرتمند تصدیق و باور است–باور آنچه شما می خواهید در حال حاضر بشنود و آن را با شما است–در حال حاضر! غیر قابل انکار است.

تصدیق چیزی بیش از یک رشته از کلمات, اما آن را نمی خواهد تفاوت را مگر اینکه شما می دانید که چگونه به استفاده از آنها را برای حداکثر اثر. هنگامی که شما به شما affirmations مثبت قدرت و انرژی آنها را خاموش و بیرون رفتن به جهان و جذب به همه شما سلامت که مورد نظر شما. شما باید آنها را با قدرت و انرژی به منظور دریافت نتایج خود را. شما باید آنها را به این باور درست باشد.

2) یکی از مهم ترین تکنیک های در مورد چگونگی ایجاد تصدیق قدرتمند تکرار است!

3) هنگامی که شما می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد این روند چگونه برای ایجاد قدرتمند تصدیق مطمئن شوید که شما را پر کنید خود را به مثبت افکار مثبت و احساسات.

4) تسلط بر چگونگی ایجاد فرایند تصدیق قدرتمند معمولا مستلزم آن است که ما به بررسی و کنونی خود را تغییر دهید فکر پارادایم. این می تواند یک روند دردناک برای برخی از, یک گام در کشف خود برای دیگران است. اما جایگزین قدیمی مخل الگوهای فکری و اعتقاد به سیستم های حیاتی برای تحول و تغییر شرایط زندگی.

5) به منظور به کارشناسی کارشناسی ارشد چگونگی ایجاد فرایند تصدیق قدرتمند شما همیشه باید ضمیمه قدردانی به پیام خود را. پیشنهاد این است که شما شروع هر تاکید مثبت به عنوان “بله! من خیلی خوشحال و سپاسگزار حالا که…” برای مثال: “بله! من خیلی خوشحال و سپاسگزار در حال حاضر که من می تواند به اجرای پنج کیلومتر سه بار در هفته.”

6) در این فرایند چگونه برای ایجاد قدرتمند تصدیق به یاد داشته باشید برای همیشه تصدیق بزرگ!!! اگر اهداف خود را نمی ترساند شما فقط کمی از شما نه مجموعه ای از نوار بالا به اندازه کافی…را از اهداف بزرگ رویای رویاهای بزرگ و باور آن است که همه برای شما!

7) در این گام بعدی در 10 گام چگونگی ایجاد فرایند تصدیق قدرتمند شما می خواهید به نقشه از اهداف خود را. برنامه را. آیا شما تا کنون سعی به رفتن در یک سفر جاده ای و یا تعطیلات بدون برنامه ؟ هیچ. این است که هیچ تفاوتی ایجاد یک طرح طرح از دوره خود را. آن را بسیار آسان تر برای رسیدن به یک هدف اگر شما آن را مشاهده و شما می توانید طرح خود را progess و ببینید اگر شما البته.

8)آیا می خواهید به فاش کردن سرعت ؟ گام بعدی در چگونه برای ایجاد تصدیق قدرتمند است که به تجسم آن است. تمرین تجسم خلاق تکنیک ها; این کمک می کند تا شما را به دیدن اهداف و خواسته ها به وضوح در ذهن خود را. این فرایند یکی از قدرتمند ترین تکنیک های که شما می توانید استفاده کنید به فاش کردن سرعت. این فرایند تجسم خلاق بسیار موثر است به عنوان آن را فعال سازی سلول های مغز است که در حال حاضر به یاد داشته باشید این تصویر ذهنی که شما در حال برگزاری و در نتیجه به عنوان جهانی آگاهانه یا روح فکر حرکت می کند از طریق شما آن را ایجاد خواهد کرد که تصویر است که شما در حال دیدن در ذهن خود را.

9) 9 گام در مورد چگونگی ایجاد تصدیق قدرتمند است که به انتظار شما تصدیق به حقیقت می پیوندند! یکی از نقل قول های مورد علاقه در مورد ایجاد موفقیت ناپلئون هیل; او می گوید “هیچ کس آماده است برای دریافت یک چیز تا زمانی که آنها بر این باورند که آنها می توانید به دست آوردن آن است.” وای می کند که نه آن را می گویند ؟ اگر شما باور نمی کنم که شما می توانید هر چیزی و حتی بیشتر از آن انتظار!!! سپس شما هرگز موفق نخواهند شد. شما باید باور و انتظار آن دوره است. اگر شما هنوز واقعا انتظار آن را پس از آن شما خواهد بود قادر به جذب آنچه شما نیاز به آن را به شکل.

10) در نهایت چیزی است که اتفاق می افتد در چگونه برای ایجاد قدرتمند تصدیق روند تا زمانی که شما اقدام!

شروع در حال حاضر! تاخیر نکنید!

شروع با استفاده از این 10 گام چگونه برای ایجاد قدرتمند تصدیق روند زندگی خود را!

[ad_2]