چگونه برای جذب زنان با قانون جاذبه

[ad_1]

بنابراین شما می خواهید بدانید که چگونه برای جذب زنان, متعجب? اگر شما آمده ام تا این مقاله, من مطمئن هستم که شما سعی کردم چند چیز از جمله محاکمه و واقعی “در حال رشد, جفت و فقط آن را انجام می دهند” (با نام مستعار استرس و عدم ايجاد فتنه انگیزی روش). و من فکر می کنم که شما خوشحال خواهید بود زمانی که من به شما بگویم که در اینجا من قصد ندارم به شما ارائه می دهد از جمله مشاوره. بلکه در اینجا من قصد دارم به شما نشان می دهد استفاده از یک فرم از جادو به منظور یاد بگیرند که چگونه برای جذب زنان: قانون جاذبه.

در حال حاضر من فکر نمی کنم در مورد قانون جاذبه دقیقا مثل اکثر مردم که آموزش آن است. راه من قانون است که از طریق ترکیبی از ان و هرج و مرج جادو. و من قصد دارم برای اثبات به شما که همه چیز را شما انجام دهید این است که یک مراسم جادویی.

اما قبل از اینکه شما فکر می کنم من به دور از وو وو نویسنده شنیدن من. شما تا کنون متوجه شده است که هنگامی که شما را به انجام چیزی است که شما دنبال مجموعه ای از مراحل و که که مجموعه ای از مراحل است که قرار است به طور آگاهانه یا ناخودآگاه به شما یک نتیجه ؟ به عنوان مثال در نظر بگیرید رفتن به باشگاه. در نظر بسیاری از مردم رفتن به باشگاه دعوت برخی از دوستان وقت خود را صرف آماده شدن (مو و صورت و لباس, ادکلن… همه باید خود را در آداب و رسوم) بحث در مورد اهداف خود برای شب با دوستان خود (در اکثر بچه ها موارد صحبت کردن تا بازی خود را به پوچ سطح اعتماد به نفس و حتی آنها را باور نمی کند) و سپس بروید و سعی کنید به آن همه اتفاق می افتد. و اگر آنها موفق در هدف خود را و سپس آنها احساس شپشو اما چرا ؟ چون جادو طلسم کار نمی کند. آنها این مراحل را اما نمی توانید نتیجه–و این شپشو.

اما در اینجا یک مثال خاص در این. اگر کسی می رود اما فاقد اعتماد به نفس در واقع صحبت کردن به یک زن و سپس آنها نیز محدود به شکست است-هر چند آنها به احتمال زیاد خواهید ضرب و شتم خود را در مورد آن بعدا چون دوباره خود را طلسم شکست خورده است. اما این یکی به ما می دهد عمیق تر فرصت برای نگاه به یک طلسم در یک روش خاص.

بنابراین ما بحث در مورد یک پسر ما تماس جان. جان است که تنهایی شده تنها برای تقریبا یک سال. او واقعا فکر می کنم که دختران را مانند او زیاد است و او می داند که او نمی زیادی برای ارائه (یک شکست ماشین کمی پول و زندگی سه هم اتاقی). اما دوست خود را می کشد او را به باشگاه به هر حال و پس از آن razzes او در مورد صحبت کردن به زنان است. تا جان به نظر می رسد در اطراف برای یک زن به صحبت کردن… اما به عنوان او به نظر می رسد در اطراف او شروع به دیدن که نمی خواهم او را. زنان که می خواهم رد او به دلیل بیش از حد را شکست. زنان هستند که واقعا دنبال یک تماشاچی. زنان که هرگز برای یک مرد مانند او…

اما چه بسیار ویژه در مورد این ؟ جان را طلسم خود را در: او خود را غیرجذاب و رد خود را قبل از هر یک از این زنان یک فرصت برای. او راست است که آنها را همه رد او ؟ اما احتمالا نه. شانس هستند که حداقل یکی از آنها را به او صحبت کرد برای مدتی. حقیقت غم انگیز این است که اکثر زنان ماديت يافته و ضربه زدن با بچه ها که نفرت آنها را بیشتر از آنها می خواهم و می در واقع فقط می خواهم به چت با چند بچه های خوب یک بار در در حالی که (و اغلب می خواهم به انجام است که به طور منظم).

این مایه تاسف است, اما بسیاری از مردم فشار دور که مردم به آنها جذب می شوند. و بنابراین به جای دیدن رد در همه جا در جهان فرد است که فقط رد هر کس در جهان است. اما اگر شما تلنگر ذهن خود دولت نسبت به نتایج مثبت و تلاش برای پیدا کردن کسی بزرگ (و به یاد داشته باشید که شما یک فرد بزرگ در حق زنان خواهد بود با).

پس چرا شما می خواهید به استفاده از قانون جاذبه در زندگی عشق خود را ؟ خوب, آن را به شما می دهد بزرگ خیالی زمین بازی که در آن شما می توانید تصور کنید که این نوع از زنان شما می خواهید در زندگی خود را و می توان یک فرصت عالی برای کنار فشار منفی صحبت کردن با خود ، باورها ، احساسات و اعمال شما را که خرابکاری شما. (علاوه بر آن به شما کمک کند به منظور توسعه ایمان به خود).

[ad_2]