چگونه برای گفتن اگر او شما را دوست دارد از طریق پیام کوتاه: می دانید چه چیزی یک مرد واقعا معنی

[ad_1]

بچه ها همیشه آنچه واقعا احساس می کنید; بسیاری از آنها فقط به ضرب و شتم در سراسر بوش و سعی کنید به آن بازی سرد. وقتی این اتفاق می افتد ممکن است آن را دشوار چگونه برای گفتن اگر او شما را دوست دارد از طریق پیام کوتاه به عنوان سیستم پیام کوتاه محدود است در ظرفیت خود را به مردم اجازه می دهد برای دریافت پیام خود را در سراسر راه آنها آن را می خواهم.

خوشبختانه حتی اگر شما نمی توانید بگویید احساسات می رود که با پیام های متنی است که شما دریافت خواهید کرد از یک پسر شما هنوز هم می تواند قادر به بگویید اگر او رشد کرده است علاقه شما. برای بررسی اینکه آیا او شما را دوست دارد یا نه در اینجا برخی از سرنخ است که شما می توانید از پیام های متنی خود را به شما:

  • پیام پر از نگرانی – اگر او از شما می پرسد در مورد روز خود را و شما به او بگویید که از آن شده است تا به خوبی شما می دانید که یک مرد شما را دوست دارد اگر پاسخ او را نشان می دهد دلسوزی و نگرانی است. در واقع حتی عمل از پاسخ دادن به پیام خود را می تواند یک نشانه آن است که او شما را دوست دارد; چون اکثر بچه ها حتی نمی خواهد می خواهید به درگیر شدن با مشکلات شخصی خود را اگر آنها به شما نیست.
  • طولانی مدت پاسخ – حتی اگر شما فقط صحبت در مورد ورزش های مورد علاقه و یا سرگرمی است که هر دو شما لذت بردن از شما می دانم که یک مرد شما را دوست دارد اگر او درگیر خودش در این موضوع که شما در حال بحث در مورد. حتی اگر یک مرد است که واقعا علاقه تایپ کردن پیام ها در گوشی, اگر او واقعا علاقه مند به یک دختر بچه پس از آن او را قطعا زمان به نوع پیام های طولانی و لذت بردن از ارسال پیامک با شما.
  • او تلاش می کند تا توضیح دهد – اگر یک مرد و یک برنامه شلوغ بود و قادر به پاسخ دادن به پیام خود را فورا او سعی خواهد کرد برای تماس با شما به عنوان به زودی به عنوان او به زمان برای انجام این کار. وقتی این اتفاق می افتد شما می توانید بیشتر آشنا با چگونه برای گفتن اگر او شما را دوست دارد از طریق پیام کوتاه با چک کردن محتوای خود را پاسخ. اگر او معذرت خواهی برای تاخیر در پیام های خود را و به شما می گوید که چرا پس از آن بود و سپس او ممکن است در تلاش برای اجازه دهید شما را در درک وضعیت او امیدوار است که شما نمی خواهد از دست دادن علاقه به او. که در این صورت این مرد واقعا به شما به عنوان او نمی خواهند ارتباط خود را به شکسته شود.
  • او به شما می فرستد پیام – این واقعیت است که آن مرد در پاسخ به پیام های خود را چیزی است که واقعا می توانید بگویید زیادی است. او نمی خواهد زحمت به پاسخ اگر او علاقه مند است صحبت کردن با شما و اگر او شما را دوست دارد او را به آسانی پاسخ به پیام های که شما او را (حتی اگر آنها تنها نقل قول ها و دیگر غیر-مکالمه و پیام).

آن را نمی ممکن است آسان به یاد بگیرند که چگونه برای گفتن اگر او شما را دوست دارد از طریق پیام کوتاه, اما آن را قطعا ممکن است. شما فقط باید حساس تر از به ظاهر مهار پیام است که او می فرستد و شما می دانید که چگونه او واقعا احساس می کند در مورد شما را در هیچ زمان.

[ad_2]