چگونه به استفاده از رونز برای جذب عشق و چگونه کار می کند

[ad_1]

برای قرن ها shamans جادوگران spellcasters و دیگر پزشکان جادویی هنر شد خواسته توسط “شهروندان” برای کمک به آنها را جذب عشق و رابطه است. حتی این روزها مردم اغلب بازدید psychics و جادوگران به دنبال کمک در پیدا کردن عشق زندگی خود را. آیا واقعا ممکن است برای جذب یک رابطه با جادویی به معنی? و یا آن را فقط یک تفکر واهی و پوچ ؟ شخصا چون من runecaster و من تمرین رونی سحر و جادو اعتقاد من ممکن است به استفاده از طلسمی جادویی آداب و رسوم را دوست دارم به کسی. چگونه می توان این امکان پذیر است ؟

تئوری ساده است – سحر و جادو این نسخهها کار میکند به دلیل قصد و انرژی است که به دنبال این قصد. وقتی کسی می خواهد چیزی در او ایجاد می کند قصد. PSI انرژی بعد دنبال این قصد در برخی از راه مرموز. اگر شما را به تماشای “راز” شما ممکن است در حال حاضر گمان می برند که آن را به نوعی شبیه به قانون جاذبه است. ببینید که همه این چیزها – قانون جاذبه سحر و جادو و پدیده های روانی می آید با هم ؟

به هر حال چه شما نیاز به جذب عشق با استفاده از رمزی افسون عشق یک اسکریپت مناسب نیز به نام “رمزی فرمول”. آن را بسیار ساده آن می رود مثل این: Gebo + Kenaz + Sowilo + Wunjo + Odala. کسانی که پنج رونز جادویی نمادهای نورس مردم است. شما باید برای نگاه تصویر منابع در وب حتی ویکیپدیا مفید خواهد بود در اینجا. برای استفاده از این اسکریپت اشاره کردم شما نیاز به آماده سازی یک قطعه از کاغذ و چیزی برای نوشتن. ساده نوشتن فرمول من ارائه شده و نگه داشتن آن را با شما – آن را به جیب خود را به عنوان مثال و نگه داشتن در ذهن که قصد دارند برای جذب عشق. اگر شما می خواهید بیشتر سنتی رمزی عشق طلسم, شما می توانید با سنگ کوچک یا تکه چوب و حکاکی رونز در آن است.

شما همچنین می توانید استفاده از انرژیهای عنصری از هوا و آب و آتش و زمین را به اتهام طلسم. استفاده از دود بخور دادن را به اتهام طلسم با عنصری قدرت از هوا قرار داده و آن را در بهار به شارژ با عنصری قدرت آب شناور آن را برای چند ثانیه بالای شعله شمع و در نهایت دفن آن در زمین برای یک شب. که باعث افزایش قدرت جادویی این عشق طلسم.

و این همه خود را به قصد قدرت طلسم و این انرژی را در جذب عشق. و یا آنها را راهنمای ساده به شما بنابراین شما می توانید به راحتی پیدا کنید که عشق خود را. پس از همه, ما واقعا مطمئن نیستید که چگونه سحر و جادو کار می کند و آنچه ما می دانیم این است که آن کار می کند. و اگر آن را ندارد, سپس وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای درک این چگونه ممکن است. آنچه واقعا مهم نتیجه نهایی است. از آن لذت ببرید با استفاده از این ساده سحر و جادو افسون عشق.

[ad_2]