چگونه به ضرب اثربخشی تجلی و “قانون جاذبه” با فشرده سازی

[ad_1]

اگر شما در حال خواندن این, من قصد دارم به فرض که شما در حال حاضر می دانم کمی در مورد تجلی و “قانون جاذبه است.” در این روش از تجلی که به شما می دهد توانایی برای ایجاد زندگی از رویاهای خود.

این اصل کلی که “قانون جذب” می گوید که حال که شما مایل به جذب شما جذب آن است.

قوانین اساسی از تجلی و “قانون جاذبه” معمولا آموخت که:

1. می دانید دقیقا چه می خواهید.

2. عالم از آن بخواهید.

3. احساس رفتار می کنند و می دانند که اگر جسم از تمایل خود را در راه است. این معمولا تدریس به عنوان تجسم و تصدیق یا مدیتیشن است.

4. باز به آن را دریافت خواهید کرد و اجازه رفتن از دلبستگی به نتیجه.

در سال های اخیر رشد آگاهی از “قانون جاذبه” است به این معنی که بیشتر و بیشتر مردم در حال آمدن به درک کنند که آنها بیش از حد پتانسیل را دارند که به زندگی می کنند زندگی از رویاهای خود. این به این معنی است که آیا یک شخص می خواهد بیشتر پول بیشتر دوستان سلامت بهتر و یا حتی صلح درونی است که آنها می تواند رسیدن به آن است.

بسیاری از مردم باید دست به برخی از موفقیت با “قانون جاذبه” با این حال بسیاری از مردم هیچ و یا بسیار محدود موفقیت است. برای بسیاری از مردم آن را می توانید احساس به عنوان اگر مهم نیست که چه چیزی و چگونه آنها سعی کنید به استفاده از “قانون جاذبه” که رویاهای خود را هنوز هم دور از دسترس.

دلایل مختلفی وجود دارد برای این, و من قصد دارم به توضیح آنها در حال حاضر.

o یکی از دلایلی است که بسیاری از مردم می تواند به نگه داشتن بلوک های که جلوگیری از رویاهای خود را از آمدن به واقعیت است. اگر یک فرد دارای یک بلوک پس از آن مهم نیست که چقدر تلاش آنها برای استفاده از “قانون جاذبه” پیشرفت خود را همیشه محدود است.

o یکی دیگر از دلایل این است که یک فرد ممکن است فقط قادر به به طور موثر ایجاد دولت درست از انرژی به طوری که تظاهر می گیرد

o در نهایت آن را فقط می تواند که وجود دارد نه به اندازه کافی انرژی خام به سوخت تجلی.

من متوجه شدم که بسیاری از اوقات داشتن این آخرین عنصر از “خام انرژی” میان می تواند یک راه طولانی به مراقبت از دو مشکلات به تظاهر.

شما ببینید بسیاری از مردم نمی تواند در “دولت راست انرژی” به این دلیل ساده که آنها لازم نیست که انرژی را به بازی با در وهله اول. دیگران ممکن است بلوک هستند اما فاقد انرژی برای مقابله با و روشن آن بلوک.

در حال حاضر من نمی گویم که داشتن انرژی بیشتر به حل تمام مشکلات – اما آن را قطعا کمک می کند.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند انجام شود برای افزایش انرژی و یکی که من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن با شما امروز اصل فشرده سازی.

پس چه فشرده سازی?

فشرده سازی چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما به نوبه خود یک شیلنگ واقعا قوی و آب است مجبور به شلیک کردن. این چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که نور است و تغلیظ شده به یک پرتو لیزر است.

آن هم چه اتفاقی می افتد زمانی که انرژی اشکال هم به آشکار یک رویا است.

فشرده سازی اساسا بدان معنی است که بیشتر وجود دارد ماده یا انرژی “” در هر اینچ مربع از اصل وجود دارد. بنابراین ارزش که همان اینچ مربع افزایش یافته است. آن را متراکم تر فولر و برای اهداف تظاهرات و قانون جاذبه آن را بیشتر موثر است.

غیر فشرده انرژی است ضعیف تر جهت و بکشید. آن را به راحتی می شود, منتشر و پراکنده مانند پرتاب گرد و غبار در باد. فشرده انرژی است که مانند یک قطار در حال حرکت از طریق همین که باد وجود دارد بدون توقف آن است. این امان ، نیروی قدرتمند است که می شود به مقصد خود را بدون توجه به آنچه.

تاثير استفاده از اصل فشرده سازی به این معنی است که زمانی که فشرده سازی منتشر شد, ظهور, بسته های بیشتر از یک پانچ – آن است که به معنای واقعی کلمه شنیده بلندتر و واضح تر و دقیق تر با جهان است. نتیجه این است که تجلی و “قانون جذب” می شود بسیار قوی تر و قدرتمند و موثر است.

جک گرین

[ad_2]