کارخانه لوله پلیکا (PVC)

برای خارج کردن هوای اضافی داخل ساختمان که به اصطلاح به لوله های ونت معروف می باشند از لوله های پلیکا با ضخامت پایین استفاده می شوند زیرا از این لوله ها برای خارج کردن هوا به فضای آزاد استفاده می شود ، فشار زیادی را تحمل نمیکند . لوله های پلیکا اگر در مکان هایی قرار بگیرد که تخت فشار زیاد باشند می توانند باعث پایین آمدن طول عمر کارکرد آن ها شود . خصوصیات فیزیکی موجود در لوله های پوش فیت موجب شده است تا این لوله ها در برابر لرزه مقاوم باشند و از طرفی تحمل بالایی را در برابر فشار از خود نشان دهند. ایلنا؛ لولهها از انواع مختلفی بر حسب جنس، کاربرد و نحوه اتصالات دسته بندی کرد.

قیمت لوله پلیکا ضایعاتی معمولاً این لولهها از ورقهای نورد گرم با ضخامت ۲ میلیمتر به بالا تولید میشوند. دیواره داخلی لوله کاروگیت، میزان اصطکاک سیال عبوری از درون لوله را به حداقل می رساند و دیواره آجدار بیرونی، استحکام فوق العاده ای به آن می بخشد. می باشد. در صورت بی توجهی به مقدار مواد و ترکیبات مصرف شده در لوله های پی وی سی، کیفیت آن کاهش پیدا می کند و باعث شکنندگی محصول می شود. لوله های پلیکا دارای سختی و شکنندگی می باشند که انعطافی ندارند و برای تغییر شکل در مسیر عبور لوله نمی توان آن را شکل داد زیرا در این صورت موجب شکستگی لوله پلیکا می شود . یکی از بزرگترین مشکلات لوله های پلیکا تحمل کم در برابر ضربه می باشد که بسیار حساس در مورد شکنندگی می باشد . همچنین از این نوع لوله پلیکا به عنوان غلاف کابل های برق نیز استفاده میشود .

لوله پلیکا 4 بار به همین دلیل به این محصولات سایلنت میگویند؛ زیرا سبب کاهش صدا، کاهش وزن و کاهش هزینهها میشود. پس ازاندازه گیری وایجاد علامتی برروی سطح لوله وقت بریدن آن میرسد.به منظور جازدن لوله مقداری چسب پی وی سی زده میشود تا برداخل آن جا زده شود. منظور از فاضلاب های ساختمانی ، آب های مصرفی در قسمت حمام ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و .. می باشد . همانطور که می دانید قرآن کریم از بهشت با نام جنت نام برده است و معنی جنت باغی است که درختان میوه فراوان دارد.همچنین در این کتاب آسمانی از میوه های زیادی نام برده شده است. در ادامه بیشتر با مزایای این لوله ها آشنا خواهیم شد. لوله گالوانیزه مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد بنابراین استفاده از آن در اکثر تأسیسات لوله کشی ساختمانی توصیه می شود. این لوله از لولههای پرکاربرد در صنعت ساختمان است و بیش از نیمی از U-PVC ( پی وی سی ) تولید شده در این صنعت به کار میرود.

درواقع این تنوع در سایز، به شکلی ویژه به کارفرمایان کمک نموده است تا با دستی باز به انتخاب سایز لوه پلی اتیلن دوجداره خود بپردازند. لوله پلی اتیلن از گرانول های شفاف پلی اتیلن ساخته می شوند که به صورت جامد می باشند. لوله پلیکا با کمترین خطر برای خوردگی متریال از طریق لوله برای بیشتر پروژه های زیربنایی آب مناسب هستند و همچنین می توانند بیشتر اسیدهای قوی، قلیایی و محلول های آبی ( به جز اکسید کننده های قوی )، هیدروکربن های آلیفاتیک، فلورایدها، روغن های معدنی و … لوله های پلیکا ضد خوردگی هستند. لوله های پلیکا به علت مصرف در زیر خاک همواره در معرض خوردگی خاک قرار میگیرند و می بایست دارای مقاومت در برابر خوردگی خاک باشند و از این رو لوله های پلیکا مقاومت خوبی در برابر خوردگی دارند . لوله ها ی پی وی سی می توانند دارای طول های مختلفی همچون 13.5، 16، 21، 29، 36، 48 و 90 میلی متری باشند که در شاخه های 6 متری و بسته های 20 عددی تولید شده و با وزن های مختلفی عرضه می شوند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لوله و اتصالات پلیکا اصفهان وب سایت خود باشید.