کالج بسکتبال را ‘بزرگترین در تمام دوران’ براکت

[ad_1]

در مارس 19, ESPN راه اندازی SportsCenter ویژه: بسکتبال کالج بزرگترین همه زمان 64 بازیکن براکت تجلیل از بهترین مردان و زنان بازیکنان تا کنون.

ESPN نویسندگان و مفسران روزانه ارائه خواهد شد میزگردها و پیش بینی به عنوان براکت پیشرفت از طریق 31 مارس است. در اینجا نویسندگان جان به عنوان gasaway, رئيس مایرون Medcalf و جو Lunardi شکستن چهار نهایی.

چهار نهایی

Matchup 1

(9 غرب) شکیل اونیل در مقابل (3 شرق) لری پرنده — رای دادن در اینجا

Matchup 2

(3 جنوبی) Magic Johnson vs. (2 میانه) مایکل جردن — رای دادن در اینجا


کدام یک از این چهار نام شما شگفت زده برای دیدن در “چهار نهایی’ مرحله و چرا ؟

جان به عنوان Gasaway, رئيس: بدون جرم به Shaq اما سحر و جادو و اردن برنده ملی عنوان و پرنده رهبری یک تیم شکست نخورده تمام راه را برای قهرمانی بازی. Shaq بود فوق العاده غالب کالج, بازیگر که در ادامه به یکی از بهترین NBA استخدام در لیگ, تاریخچه, اما این هم درست است که او LSU تیم هرگز آن را به عنوان دور به عنوان شیرین 16. شماره 9 دانه است که به نظر من بزرگترین شگفتی هنوز هم ایستاده است.

1 مرتبط

مایرون Medcalf: آن را به Shaq که به نحوی پیشرفته گذشته Lew Alcindor بزرگترین دانشگاهی بازیکن در تمام دوران است. من خوشحالم که Shaq کردم شناخت از مدرن رای دهندگان پس از یک حرفه ای ستاره ای در LSU. اما هیچ کس پیشرفت های گذشته مرد بعد شناخته شده به عنوان Kareem Abdul-Jabbar. ای بابا. او یک بازیکن بزرگ است اما او مناسب نیست با مایکل جردن لری پرنده و سحر و جادو جانسون که همه ساخته مربوطه کالج, تیم ملی عنوان رقیب.

جو Lunardi: من نمی توانم مخالف با همکاران من در این یکی. مسیحی up all night که متمایل چند دور پیش ضرب و شتم Shaq سر به سر برای کالج بازیکن سال. Up all night هم کردم nod اصلی تیم رویایی جلوتر از Shaq. عشق همه چیز در مورد اونیل اما او هرگز در این سطح به عنوان یک دانشجو.

به طور کامل کنار گذاشتن, NBA, حرفه ای, کدام یک از این بازیکنان را از نظر شما بهترین کالج بازیکن و کدام یک از این بازیکنان را در شما به نظر اکثر مهم به تاریخچه دانشگاه, پرتال تخصصی اولی?

به عنوان gasaway, رئيس: اردن انتخاب من به عنوان بهترین کالج بازیکن. مردم به یاد داشته باشید او را به عنوان یک دانشجوی سال اول که ساخته شده است این بازی برنده شات در عنوان بازی در برابر جورج تاون و کسی که قبل از آن بود گزینه سوم در جرم پشت سر جیمز شایسته و سام پرکینز. اما او در بازی دو فصل بیشتر ساخته شده 54 درصد از عکس های خود را در حالی که به طور متوسط 20 امتیاز و برداشت اول-تیم آمریکایی افتخارات هر دو سال. که گفت:, من فکر می کنم سحر و جادو بود و مهم ترین بازیکن. خود را تطبیق پذیری presaged بسیاری از آنچه ما امروز می بینیم و 1979 عنوان بازی است که هنوز هم بیشتر تماشا بسکتبال آمریکا رویداد در تاریخ است. (خوب به پرنده نیمی از اعتبار وجود دارد.)

Medcalf: از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که باب شوالیه گفت: Portland Trail Blazers مدیر کل استو Inman به انتخاب مایکل جردن در سال 1984 پیش نویس است. Inman گفت: شوالیه که او نیاز به یک مرکز که شوالیه پاسخ داد: “بازی مایکل جردن در مرکز.” در این شرکت از افسانه اردن همواره ایستاده بود و من فکر نمی کنم که هر گونه مختلف در اینجا. او بهترین است. اما لری پرنده است که مهم ترین بازیکن. شما نمی توانید 1979 عنوان بازی بدون underdog از ایالت ایندیانا که سقوط یک قهرمانی ملی بود که قبلا اشغال شده توسط نیروگاه برنامه هایی مانند UCLA ایندیانا و کارولینای شمالی است. مسابقات NCAA تنوع آن است بزرگترین هدیه و مسابقات گسترش از 40 تا 64 تیم بیش از شش سال طول است که به دنبال آن است که matchup.

Lunardi: اردن است که اغلب در نظر گرفته به بهترین بازیکن در هر سطح و در نتیجه این امر می تواند آسان به استدلال می کنند او همچنین به مهم ترین کالج بازی. اما پاسخ به سوال دوم این است که یک کراوات بین پرنده و سحر و جادو. خود را مغناطیسی مرحله نهایی مسابقات در سال 1979 بالا کالج بسکتبال به ارتفاعات بی سابقه ای و راه اندازی یک رقابت است که صرفه جویی حرفه ای بسکتبال. که خیلی خوب کار توسط هر بازیکن منحصر به فرد و یا جمع.

پیش بینی زمان: کسانی که پیشرفت را به قهرمانی دور از این دو ترکیب هیرو, و چه کسانی هستند شما رای گیری برای چیست ؟

به عنوان gasaway, رئيس: آن را برای رفتن به پرنده در مقابل اردن است. دو افسانه در هر دو کالج و حرفه ای سطح رفتن سر به سر. این واقعیت است که آنها در بیشتر یا کمتر همان لحظه جالب است مطمئنا. اخیر بازیکنان ظاهرا احساس نمی کاملا به عنوان افسانه ای فقط رتبهدهی نشده است در حالی که بزرگان از گذشته های دور هستند و به نظر می رسد مشکل در ساخت صدای آنها شنیده ام تمام این چند دهه بعد. پس از آن یک پرنده-اردن برخورد خواهد بود عظیم.

.

[ad_2]

Source link