کتاب جدید می آموزد که چگونه به جذب پول از طریق فکر و عمل

[ad_1]

نزدیک به یک قرن پیش یک مرد درخشان ناپلئون هیل تصمیم به مطالعه چگونه موفق ترین مردم در امریکا-افرادی مانند هنری فورد و توماس ادیسون و اندرو کارنگی-آمد تا با ایده های بزرگ و موفق شد کارآفرینان و بازرگانان. آنچه او کشف کرده است شگفت زده مردم آنجا و الهام بخش هزاران نفر به این باور در قدرت فکر. به عنوان سال گذشته ناپلئون هیل کلاسیک فکر می کنم و رشد غنی شده با الهام از چنین افرادی به عنوان Norman Vincent Peale و جری هیکس. نه دست کم از آن الهام گرفته است Higdon ری و در حال حاضر Higdon نوشته است modern-day نسخه از فکر می کنم و رشد غنی با کتاب جدید خود ارتعاشی پول غوطه وری: فکر می کنم و رشد غنی برای بازاریابان شبکه است.

Higdon نقل قول گسترده از ناپلئون هیل, اما چه چیزی باعث این کتاب جدید خود ایستادگی کردن از تپه های کلاسیک است که در آن طول می کشد هیل ایده ها و اعمال آنها را به قرن بیست و یکم و به طور خاص در زمینه بازاریابی شبکه ای به عنوان وسیله ای برای جذب این نوع از موفقیت و پول مردم تمایل. Higdon همچنین سهام بسیاری از داستان های شخصی از چگونگی اعتقاد به تفکر مثبت و استفاده از آن را باید به او کمک کرد تا برای رسیدن به موفقیت است.

این هیچ سر در ابرها, نوع کتاب مورد تصور ثروت. بلکه Higdon شده است که تخت شکست دو بار در زندگی خود را و از بین رفته اند به موفقیت های مالی بسیار صادقانه بیان کرد که ما نیاز به اقدام همراه با تصور زندگی و ثروت ما می خواهیم. به عنوان او می گوید: “آنچه ما در مورد صحبت کردن در کل این کتاب ؟ ما در حال صحبت کردن در مورد بالا بردن ارتعاشی سطح نسبت به پول. تداوم یک عامل اساسی در افزایش ارتعاشی که هوش از استحاله تمایل به معادل پولی آن.” در حالی که Higdon به وضوح معتقد است که در قانون جاذبه او همچنین می داند که شما نمی توانید چیزی برای هیچ چیز. نه تنها شما را مجبور به جهان آنچه شما می خواهید, اما شما باید تصمیم بگیرند چه شما مایل به انجام آن را دریافت کنید و شما باید به برنامه ریزی برای زمانی که شما آن را داشته باشد. به عنوان او عاقلانه اشاره بسیاری از افرادی که برنده شدن در این قرعه کشی تا پایان بدتر از آنها قبل از اینکه شما نمی توانید چیزی برای هیچ چیز و آن دسته از مردم اند و نه در آینده برنامه ریزی شده برای چه با پول خود را هنگامی که آنها آن را دریافت کنید.

برای هیگدون, راه حل که چه چیزی را در ازای پول به شما جذب است, بازاریابی شبکه ای و به ویژه املاک و مستغلات; او بسیار موفق بوده است در املاک و مستغلات. البته بسیاری از مردم در حال خاموش توسط بازاریابی شبکه ای باور آن کار نمی کند و یا درک نیست که چرا برخی از افراد موفق در آن در حالی که آنها آن را تلاش کرده اند و شکست خورده است. هیگدون در پاسخ به این نگرانی گفته است که این نتایج را به انجام “با مردم در رابطه با پول چگونه آنها پول چگونه آنها را مشاهده افراد ثروتمند و چگونه آنها را مشاهده افراد موفق.” Higdon توضیح می دهد که بیش از حد بسیاری از مردم تمرکز بر عدم وجود خود را از پول و نه از تجسم آن; به علاوه آنها فقر و طرز فکر است که معتقد است که آنها نمی تواند رسیدن به پول به طوری که آنها را قبل از آنها حتی با توجه به خود یک فرصت است. اما Higdon کتاب می تواند کمک به مردم برای شکستن این چرخه با ارائه ابزار مورد نیاز برای تغییر فرآیند تفکر ما به یک رفاه طرز فکر. به عنوان Higdon را علامت Hoverson یک بار گفت:-و این یکی از قدرتمند ترین جملات در کل کتاب-“خود فقر است نه خدمت به هر کسی.”

چند ابزار Higdon خوانندگان ارائه می دهد عبارتند از یادگیری چگونه به ترک با استفاده از این گذشته به عنوان بهانه ای برای نگه داشتن شما را از یک آینده موفق و چگونه به استفاده از قدرت تصدیق خود را تغییر دهید و فقر و طرز فکر به یکی از موفق خواهد شد که جذب پول و همه چیزهای دیگر که شما می خواهید در زندگی.

برای من یکی از مهمترین اظهارات روشنگری Higdon باعث می شود این است که “دانش قدرت نیست.” بسیاری از مردم پس از تعقیب آموزش خواندن بسیاری از کتاب ها و رفتن به بسیاری از سمینارها و تفکر آنها را پیدا کردن اسرار موفقیت در آن مکان و ممکن است آنها را, اما بسیاری از آنها فقط فریب دهد خود را به فکر که مشغول بودن برابر با مولد بودن. او به نقل از ناپلئون هیل برای حمایت از این نقطه: “دانش تنها قدرت بالقوه. آن را تبدیل به قدرت تنها زمانی که و اگر آن است که سازمان به قطعی برنامه عمل و کارگردانی به یک پایان قطعی است. این “حلقه مفقوده” در تمام سیستم آموزش و پرورش شناخته شده به تمدن امروز ممکن است در شکست از موسسات آموزشی برای تدریس به دانش آموزان خود را چگونه به سازماندهی و استفاده از دانش آنها پس از به دست آوردن آن است.”

شاید مورد علاقه من بخشی از این کتاب Higdon تمرکز بر روی قدرت تخیل. او به ما می گوید که ما برای جدا کردن آنچه ما می خواهیم از واقعیت فعلی ما: “بیش از حد بسیاری از مردم فقط رعایت چه چیزی در زندگی خود را. آنها می گویند, ‘ری من فقط گفتن آن را مانند آن است.’ خوب گفتن این مانند آن است که آن را نگه می دارد مانند آن است. توجیه که در آن شما را نگه می دارد شما به جایی که شما هستند. هیچ تخیل لازم برای دیدن حساب بانکی فعلی خود را. این مورد در حال توسعه است که تخیل باور که شما مستحق تر از بزرگتر, بهتر و بیشتر همه چیز. که توسعه مصنوعی خواهد اجازه دهید به شما ضربه بزنید به خلاق است.”

هیگدون در ادامه به بحث در مورد بسیاری دیگر از ابزار است که کمک به مردم برای توسعه تخیل و استفاده از آن برای جذب پول, اما یکی که من برداشت, توجه, ترین, و, که, او قرض از تپه ایده نامرئی مشاوران به ما کمک کند. او از ما می خواهد به تصور کنید که ما می خواهم برای دریافت مشاوره از-هر کسی که تحسین ما را برای موفقیت و بیشتر به طور خاص, که ما آنها را تحسین خود را برای ویژگی های است که به آنها کمک کرد که رسیدن به موفقیت-ویژگی های ما می خواهم به. برای مثال اگر ما می خواهیم به بیشتر های مداوم ما ممکن است را انتخاب کنید یک ورزشکار مشهور به عنوان یک مشاور. اگر ما می خواهیم به کودک ما ممکن است را انتخاب کنید به عیسی ، ما می توانید تصور کنید که این مشاوران جمع آوری شده با ما به گفتگو با ما. به نظر من این ایده به نظر می رسد مانند در نظر گرفتن “آنچه را که عیسی انجام دهید ؟” سوال و قرار دادن آن بر روی استروئیدها به “آنچه خواهد گاندی آیا در این وضعیت؟” “چه خواهد اندرو کارنگی آیا در این وضعیت؟” “چه خواهد آبراهام لینکلن انجام دهید؟” من کاملا عاشق این ایده و شروع به استفاده از آن در زندگی خود من به عنوان یک نویسنده فکر کردن در مورد آنچه نویسندگان دیگر ممکن است نه فقط نویسندگان من تحسین به عنوان نویسندگان بزرگ اما نویسندگانی که موفق شد تجار و بازرگانان مانند چارلز دیکنز و همچنین مردم در حرفه های دیگر من به شدت تحسین برای اعتقادات شخصی خود و شجاعت.

Higdon نتیجه گیری بحث و گفتگو در نامرئی مشاوران با توضیح “اغلب مردم نگاه افراد موفق و گفتند: اگر من فقط به حال پول خود را” یا ” اگر من فقط این یا آن.” آیا شما را در درک که همه شما نیاز دارید این است که خود را از طرز فکر و نگرش خود را و کمی دانش خود را? این چیزی است که شما در واقع نیاز به طوری که چیزی است که شما باید برای درخواست.” این چیزی است که من می تواند برای درخواست و سپس با استفاده از, با اعتماد است که پول را به دنبال خواهد داشت.

ارتعاشی پول غوطه وری پر با تن از اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به منظور توسعه که رفاه طرز فکر تا شما را با الهام از اقدام به پول به شما جریان. خواندن این کتاب و توسعه رفاه طرز فکر و آسمان خواهد بود حد برای شما.

[ad_2]