کنترل گوشی از راه دور – دانلود نرم افزار ردیابی و کنترل اعضای خانواده

 بارگیری کنترل گوشی از راه دور خانواده  زیرا تلفن همراه یک دستگاه شخصی است که گاهی می تواند حاوی اطلاعات بسیار مهمی باشد. اما این برنامه ها آنطور که به نظر می رسد امن نیستند و قابلیت ارسال اطلاعات به دستگاه های دیگر را دارند.
نصب برنامه های نظارتی و نرم افزارهای جاسوسی بر روی تلفن همراه شما که معمولاً بصورت مخفیانه و ناخواسته نصب می شوند ، می توانند اطلاعات مربوط به تلفن همراه شما را به مقصد دیگری ارسال کرده و در نتیجه حریم خصوصی کاربران را به خطر بیاندازند. البته استفاده از این ویژگی ها همیشه بار منفی نیست و در برخی موارد می تواند بسیار مفید باشد.
سپس به Xspy Market Android بپیوندید تا برنامه ای را در مورد نحوه کنترل تلفن خود از راه دور در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در مواقع لزوم کنترل تلفن خود را از راه دور به دست بگیرید.

نحوه کنترل تلفن از راه دور

 

شرایط مختلفی وجود دارد که در آن ما مجبوریم تلفن خود یا تلفن شخص دیگری را از راه دور کنترل کنیم. این کنترل از راه دور تلفن ممکن است شامل نظارت بر پیام ها و اطلاعات روی تلفن یا ارسال دستورات کنترلی مانند روشن و خاموش کردن ، حذف اطلاعات ، مسدود کردن تماس ها و موارد دیگر باشد. از جمله شرایطی که در آن باید بتوانیم تلفن همراه خود را از راه دور کنترل کنیم ، می توان به موقعیت هایی اشاره کرد که در آنها تلفن همراه ما گم شده یا به سرقت رفته است.
در این مورد ، ما باید اطلاعات تلفن خود را از راه دور حذف کنیم تا سارق بتواند آن را بررسی کند یا با استفاده از دستورات کنترلی خاص ، به او اجازه استفاده از تلفن را ندهیم ، یا در بهترین حالت تلفن همراه خود را با استفاده از نقشه یاب GPS

برنامه ای برای کنترل از راه دور تلفن با AnyDesk

 

برنامه دیگری که توانایی خوبی در کنترل از راه دور گوشی های هوشمند دارد ، برنامه AnyDesk است. یکی از ویژگی های بسیار زیاد آن امکان استقرار از راه دور بین دو گوشی اندرویدی است. برای کار با این برنامه ، ابتدا آدرس تلفن همراه مورد نظر خود را که می خواهید از طریق آن به تلفن دیگری دسترسی پیدا کنید ، مشخص کنید.
پس از ورود به برنامه AnyDesk از تلفن همراهی که می خواهید به صفحه آن دسترسی داشته باشید ، روی دکمه START NOW ضربه بزنید و سپس بپذیرید. سپس می توانید بلافاصله تصویر او را در دستگاه Android دیگر مشاهده کنید. می توانید آموزش کامل AnyDesk را در Anzel Web بخوانید.
AnyDesk همچنین دارای نسخه موبایل است و به کاربران تلفن های Android و iPhone اجازه می دهد تلفن های همراه خود را از راه دور از طریق سیستم رایانه شخصی خود کنترل کنند. برنامه کنترل از راه دور AnyDesk دارای تعدادی ویژگی محدود از جمله قابلیت ردیابی است.
به عبارت دیگر ، هر بار که دستگاه تلفن همراه مورد نظر خود را از طریق AnyDesk تحت کنترل می گیرید ، صاحب تلفن متوجه آن می شود و باید این کنترل را به شما بدهد ، همچنین می تواند تمام فعالیت های شما را بر روی تلفن کنترل کند. شما را دنبال کنید و هر زمان که می خواهید دسترسی را قطع کنید.
بنابراین ، برنامه AnyDesk را نمی توان یک برنامه مدیریتی دانست و در واقع کاربرد آن بیشتر در زمینه مهندسی ، عملکرد و تعمیرات نرم افزاری تلفن یا سیستم های کامپیوتری از راه دور است. می توانید برنامه AnyDesk را به صورت رایگان از وب سایت رسمی آن https://anydesk.com/ بارگیری کنید.

کنترل از راه دور تلفن با برنامه های ردیابی

 

علاوه بر موارد فوق ، شرایطی وجود دارد که در آن ها باید تلفن های همراه دیگران را کنترل کنیم. کنترل تلفن های همراه دیگران می تواند به دلایلی مانند کنترل کودکان در فضای مجازی ، کنترل افرادی که به آنها اهمیت می دهیم ، مانند همسر ، والدین سالمند یا موارد دیگر باشد.
در این شرایط ، ما می توانیم در هر زمان از وضعیت و شرایط این افراد مطلع باشیم و در هر زمان می خواهیم دسترسی آنها را به برخی از عملکردهای تلفن قطع کنیم. به عنوان مثال ، می توانیم از راه دور دستور خاموش شدن اینترنت ، خاموش شدن تلفن ، قطع تماس ، موقعیت ارسال و یا روشن کردن تلفن را بدهیم.
شما باید چنین برنامه های کنترل تلفن را نصب کنید. البته برخی از این دستورات مانند روشن کردن تلفن ، پاک کردن داده های تلفن یا موارد مشابه می تواند با استفاده از برنامه هایی مانند Find my device ، Find my mobile ، یا Find my iPhone انجام شود ، اما چون این برنامه ها به صورت محدود کار می کنند بنابراین نمی توان از آنها انتظار داشت که تمام اطلاعات مورد نظر شما را منتقل کنند.

برنامه ردیابی و کنترل نامرئی برای تلفن های همراه و رایانه های لوحی از راه دور

در زیر می خواهیم بهترین برنامه برای کنترل از راه دور گوشی را به شما معرفی کنیم. برنامه ای نامشهود برای ردیابی و کنترل تلفن ها و تبلت ها که تاکنون توانسته است هزاران کاربر را به خود جلب کند و از طریق این سیستم قدرتمند خدمات گسترده ای حرفه ای ، حرفه ای و متنوع را به کاربران خود ارائه می دهد.
آزاد آزاد) یک برنامه کنترل گوشی از راه دور می باشد که سال هاست در این زمینه فعالیت داشته و توانمند انتظارات بیشتری از کاربران خود را برآورده سازد. من توانایی انجام این کار را نداشتم ، اما امکان نداشت که بتوانم این کار را انجام دهم. علاوه بر قابلیت بارگیری داده ها ، این مورد نیز صادق نیست.

گوشی گوشی اینترل از راه دور

ک تنترل تلگرام
بین قاره ای
دوستت دارم
ک نترل واتساپ
? ممایش لیست مخاطبین
? ممایش لیست تماس ها
? ممایش متن پیامک ها
? نمایش لیست برنامه های نصب شده
? ممایش تاريخچه استفاده از مرورگر
? دريافت لحظه لحظه اي

يا دريافت مسيرهاي پيموده شده

برنامه آزاد با استفاده از برترین متخصصین حرفه ای (سامانه Xspy) در زمینه های آموزشی و پشتیبانی نرم افزارهای کنترل و مانیتورینگ گوشی های موبایل در سراسر ایران فعالیت می کند. سامانتا خمندمند باهر آریاز عضو وزارت آموزش و پرورش و علوم است.
سامانه Xspy اولین سامانه آموزشی و پشتیبانی نرم افزارهای کنترل و رادیابی گوشی موبایل در سراسر ایران بوده و یکی از اصلی ترین اعتبارات این تیم حرفه ای را به یک سامانه تمام حرفه حرفه ای تبدیل می کند (فروش ، نصب و آموزش حضوری) در سراسر تهران است.
Interl Kushi Az Rah Door + دانلود برونئی InterClass Hunter

Xspy (کنترل آزاد)

Interl Kushi Az Rah Door + دانلود برونئی InterClass Hunter
در گذشته شهر ننارث ، شهر تناهید ، در مرکز شهر ، و در سرزمین پادشاه سرزمین ، این درست نیست که من به شما قدرت صلح بدهم.
نسخه اول را می توان بر روی گوشی فرزند فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب کرد ، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به یافتن آن نمی شود.
نسخه دوم نرم افزار هک گوشی کنترل رایگان این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و بعد از فعالیت بر روی فرزندان خود انجام داده تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی درخواست شود.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس ، مشاهده لیست تماس ها ، پیامک ها ، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، واتساپ و غیره … را می بده

همچنین در آخرین نسخه برنامه مراقبت از خانواده آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن ، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که بخواهید … برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک کنید نه. به محض کلیک فرزند بر روی لینک ، نرم افزار روی گوشی او نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل وارد شده است و در برنامه شما نصب شده است ، نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان من به کلیسای Frazzentan ایالات متحده آمریکا رفتم. این همان چیزی است که خداوند بازخرید کرده است.
و من تو را رها نمی کنم ، اما نمی گذارم بروی. توانایی مردان و زنان در زمینه صلح و برکت آینده در قدرت خدا نیست.

به هرهاه و ترین سامانا نانگارت و اینترل کوشی های هوشمند
سامانه مراقبت از خانواده Xspy عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت تلفن فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ ، خدمات زیر را به والدین ارائه می دهد:

وولین سامانه ردیابی و تن کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت از خانواده
مصاحبه
پخش متوسط ​​و رادیویی ، پخش فیلم و تلفن همراه.
● رابط و رادیو برای وضوح بالا از ارتباطات و فناوری و فناوری
تلفن های همراه بین قاره ای و کنترل رادیویی
جستجو و استفاده از تلفن همراه با همراه رحمانی فارسی
هیچ ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه ، نه
✔ اولین و برترین سامانه نرم افزارهای آموزشی اندرویدی جهت امنیت فرزندان و سایر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و داشتن کمترین دانش فنی فنی از خدمات حرفه ای سامانه ظاهر شود.

همین حال این خبر را به اشتراک گذاشته است