گارانتی گوشین ایفون

شرکت سازنده برای گوشیهای رفرش شده بستهبندی خاص با شماره مدل متفاوت در نظر میگیرد تا این دسته از گوشی ها به راحتی برای مردم قابل تشخیص باشند. اگرچه ممکن است سایر تلفن ها به شما امکان کاهش صفحه کلید را بدهند ، اما سامسونگ یک قدم فراتر از آن برمی دارد (اگرچه برنامه های شخص ثالثی وجود دارد که از این ویژگی در دستگاه های دیگر تقلید می کنند). با نادیده گرفتن برخی از ویژگیهای تکراری بارزتر – مانند دستیار صوتی Bixby و Samsung Pay – موارد اضافی بسیار مفیدی در Samsung’s One UI وجود دارد که ارزش بررسی دارد.

گارانتی معتبر اپل
فقط پنج گزینه وجود دارد ، و این فقط برای تماسها کار می کند نه پیامک. اگر مشکل درست کار نکردن آیفون با انجام این کار رفع نشد، مراحل تعویض تاچ ال سی دی باید مجددا تکرار شوند. سامسونگ به شما امکان می دهد این کار را با باز کردن کارت مخاطب و ضربه زدن روی ویرایش مشاهده موارد بیشتر انجام دهید. در حالی که بسیاری از برنامه ها امکان انجام اقدامات سریع را از طریق اعلان های خود دارند – مانند پاسخ دادن به متن بدون باز کردن برنامه پیام ها – اما گاهی اوقات موارد بیشتری می خواهید. پانل تنظیمات سریع – که با دو بار کشیدن کشوی اعلانات به پایین می توانید به آن دسترسی پیدا کنید – یکی از ویژگی های Android مورد علاقه من است. اکثر تلفن ها برخی حرکات جالب را فراهم می کنند ، مانند ضربه زدن روی صفحه برای بیدار شدن از خواب ، یا دوبار ضربه زدن روی دکمه صفحه اصلی ، دوربین سریع باز می شود.

گارانتی رسمی شیائومی فونات
بنابراین با سرویس موبایل کمک صرفه جویی قابل ملاحظهای در هزینه ها خواهید داشت. ما محصول خود را برای بررسی هزینه خدمات نهایی بررسی خواهیم کرد. چگونه می توان آیفون را از نظر اعتبار توسط IMEI بررسی کرد؟ الگوهای مختلف لرزش را به مخاطبین بدهید همه تلفن های Android به شما امکان می دهند آهنگ زنگ مورد نظر خود را به تماس های فردی خود اختصاص دهید ، بنابراین قبل از اینکه به صفحه نگاه کنید می دانید چه کسی با شما تماس می گیرد. برای همه گزینه های موجود در دستگاه خود ، به تنظیمات ویژگی های پیشرفته مراجعه کنید. با یک حرکت ساده می توانید صفحه نمایش خود را به طور موقت در گوشه پایین کوچک کنید تا با یک دست به همه چیز برسید. اکثر کاربران سایز مناسب گوش خود را میدانند اما اگر بخواهند میتوانند تست مخصوص ایرپادز پرو را انجام دهند بطوری سری ها را روی ایرپادز قرار دهند (مهم نیست یک سایز باشد یا نه) و آهنگ ۵ ثانیه ای که پخش میشود را گوش دهند تا متوجه بهترین حالت سری ایرپادز شوند.

هشدار هوشمند هنگامی که تلفن را پس از از دست دادن اعلان ها تحویل می گیرید ، لرزش خواهد داشت. از قسمت Settings وارد Battery و Battery Health شوید. اگر نمی خواهید شب هنگام توسط صفحه نمایش خود نابینا شوید این ویژگی بسیار مهم است. در تلفن سامسونگ می توانید: فقط به تنظیمات صفحه نمایش حالت شب بروید و تنظیم کنید که هنگام غروب خورشید روشن شود. می توانید تنظیمات خود را در ساعت مشخصی از روز انجام دهید ، هر زمان که رانندگی می کنید میانبرهای صفحه قفل خود را تغییر دهید ، هنگام رسیدن به یک مکان خاص تلفن خود را ساکت کنید و بسیاری از تنظیمات دیگر. در این صورت احتمالا برخی از فعالیت های کاری و روزانه شما که به موبایلتان وابسته است، دچار مشکل می شود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تعمیر گوشی اپل فونات لطفا از سایت ما دیدن کنید.