گرفتن نتایج سریع و آنی با قانون جاذبه

[ad_1]

اگر شما یک دانش آموز از قانون جاذبه و سپس شما را در درک چگونه تظاهرات رخ می دهد هنگامی که ناخودآگاه ذهن را پذیرفته است نتیجه مورد نظر درست باشد. این است که اغلب دشوار است برای بسیاری از مردم به انجام. بسیاری از آنها ریشه باورهای محدود کننده که اغلب وقت زیادی را به جای. بسیاری از مناطق که این اتفاق می افتد بیشتر با حال, عشق, زیبایی, سلامت جسمی و رفاه.

وجود دارد راه های متعددی برای نفوذ در ناخودآگاه ذهن خود را با افکار آگاهانه در جهت تولید نتیجه مورد نظر. فقط در مورد هر کس با استفاده از قانون جاذبه استفاده از جلوه های تصویری و تصدیق تاملات و ثابت و توجه مثبت و قصد مورد نظر تجربه. اگر چه وجود دارد یک راه برای گرفتن این اعتقاد عامل خارج از قانون جاذبه روند ؟ چه اگر آن را ممکن است به سادگی می دانم آنچه شما واقعا می خواهید و پس از آن قادر خواهید بود به آن را دریافت و بدون سرمایه گذاری مقدار زیادی از زمان برای ایجاد یک مثبت اعتقاد دارد ؟

خوب من خوش شانس بوده است به تلو تلو خوردن در سراسر یک روش ساده است که می کند دقیقا همان است که. آن است که یک نام تجاری جدید کشف. در واقع تحقیقات و روايی از روش من در مورد به اشتراک گذاشتن با شما توسعه داده شد بیش از 30 سال از سال 1930 و در نهایت به ارمغان آورد به توجه عمومی در سال 1960. آن را به من تیغه چرا آن نشده است به رسمیت شناخته شده و یاد گرفته توسط تعداد بیشتری از مردم است. من حدس می زنم این است که به دلیل وجود تنها یک کتاب تا کنون نوشته شده بر روی آن. ممکن است قبل از زمان خود و در نتیجه شده است از چاپ برای بسیاری از سال است. این کتاب با عنوان “راز کامل زندگی” توسط جیمز منگان.

که من تحقیق روش بیشتر متوجه شدم که مردم تعداد کمی از بسیار خوش شانس مردم شده اند با استفاده از این تکنیک برای سال کاملا با ذهن ترا درهم میشکنند نتایج. من تصمیم گرفتم برای تست آن را برای خودم و من هم واقعا نتایج فوق العاده. من لذت می برد تعدادی از تظاهرات که رخ داده است در تقریبا به طور معجزه آسایی یک دوره کوتاه از زمان. من از آن استفاده مالی نیت و از روز شروع کردم به من داده شده است, هدیه, جایزه, پول, بازپرداخت, افزایش کسب و کار و فروش و همچنین فقط به سادگی پیدا کردن پول به صورت روزانه.

این روش شامل استفاده از “switchwords.” این کلمه استفاده توسط مبتکر جیمز منگان چرا که او تشبیه استفاده از آنها به “تعویض لامپ.” زمانی که حق switchword استفاده می شود در یک وضعیت خاص نتیجه می آید فقط به عنوان به راحتی به عنوان تبدیل در نور است.

بسیاری از مردم استفاده از اظهارات مثبت به تاثیر ذهن ناخودآگاه خود را با هر آنچه در آن است که آنها به دنبال. دو مشکل وجود دارد که می تواند بر علیه تصدیق که هر دو به طور کامل نفی توسط switchwords. اولین واقعیت این است که رشته های بلند از کلمات را تشکیل می دهند که سنتی تصدیق و تا حدودی ناخوشایند به استفاده از. با کامل ترکیبی از کلمات به بیرون کشیدن احساسات مثبت اغلب می تواند دشوار و آن است که همیشه آسان نیست به خاطر یک تاکید است.

مشکل بعدی برمیگردد به اعتقادات ما است. همانطور که می دانید, باورهای عامل تصمیم گیری که آیا ما چه می خواهیم و یا آنچه که ما نمی خواهیم. تصدیق گاهی اوقات عوارض جانبی داشته باشند. اگر ما واقعا بر این باور نیست که ما می تواند دستیابی به نتیجه ما امیدواریم که برای صدای کم داخل ماست سر خواهد به ما بگویید که “درست است!” و می تواند در ایجاد احساسات منفی است.

به من گفت: switchwords مراقبت از هر دو این عوامل است. یک switchword است یک کلمه است که شامل کل نتیجه مورد نظر. بنابراین لازم است به یاد داشته باشید و تکرار جملات طولانی. قدرتمند ترین عامل switchword اما این واقعیت است که آن را طول می کشد باور از معادله. همانطور که می دانیم یک تکرار و تاکید خواهد شد به تدریج شروع به پذیرش توسط ذهن ناخودآگاه ما و آن را به عنوان نتیجه مورد نظر آغاز خواهد شد به نظر می رسد در زندگی ما تجربه. این switchwords (این لیست که بیش از 100 کلمه خاص و پیشنهاد) فورا منتقل می خواستم نتیجه به ذهن ناخودآگاه ما و اعتقاد لازم است. روز و هفته و ماه تکرار مورد نیاز نیست چرا که ذهن ناخودآگاه بلافاصله میدارد تا نتیجه مورد نظر و راست می رود به کار می کنند.

من اتاق محدود است بنابراین در اینجا من فقط مربوط به چند مورد از شایع ترین استفاده از switchwords آنهایی که به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت روزانه. من به شما بگویم که در آن برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در switchwords در پایان این مقاله.

مشترک Switchwords-

پیدا کردن- برای ساخت یک ثروت و دریافت چیزهای غیر منتظره از ارزش

تعدادبه پول و افزایش کسب و کار

به- برای موفقیت در فروش چیزی

رسیدن بهبرای پیدا کردن آیتم های از دست رفته و یا به یاد بیاورید فراموش شده اطلاعات (نام, شماره تلفن, و غیره.) همچنین بزرگ برای آینده با راه حل برای مشکلات.

مبارزه-برای برنده شدن در یک مسابقه و یا اکسل در یک بازی

مراقبت-برای کمک به حفظ

بعدیرا به پایان برساند تا مقدار زیادی از کار ناخواسته

خندیدن-به شخصیت خود را بالا ببرد

تابرای خارج شدن از رکود به خلاص شدن از شر افسردگی

کشش-برای افزایش احساس خوب بودن

ستایش-خودتان را زیبا تر

سوراخبرای جلب توجه یک عاشق

الهی-به جلو تماس اضافی توانایی به کار معجزه

لغو-برای از بین بردن افکار ناخواسته

بود-برای سلامتی و صلح از ذهن

این کلمات هستند که برخی از مهمترین و به راحتی استفاده می شود و بیشتر را می توان در موقعیت های مختلف. هر کلمه مربوط خاص نتیجه مورد نظر به طور مستقیم به ذهن ناخودآگاه خود را که فورا آن را می گیرد و شروع به اقدام در آن است. این است که قانون جاذبه سوپر شارژ و واقعا می تواند بسیاری از سرگرم کننده برای قرار دادن به عمل است. چند تست از switchwords ، یک راه آسان برای دریافت با آنها به بازی با یکی در یک زمان. دفعه بعد که شما نمی توانید کلید ماشین خود را شروع تکرار (در سکوت و یا با صدای بلند) کلمه برسد. شما شگفت زده خواهد شد در سرعت که در آن شما آنها را پیدا کنید.

مورد علاقه های شما در حال شمارش و پیدا کردن. من شده اند با تکرار آنها در تمام طول روز فقط برای چند هفته و تا به حال بسیار غیر منتظره جریان پول به زندگی من. من نیز دریافت بسیاری از چیزهای دیگر ارزش (شام و گاز و غیره.) به طور کامل از آبی است. من استفاده کرده اند رسیدن به بسیاری از بار. من با استفاده از آن نمره بسیار در یک آزمون دانشگاه که من آماده نمی شد. شده است بسیاری از سرگرم کننده با استفاده از switchwords و من با بهره گیری از آنها فقط به عنوان بسیاری از (اگر نه بیشتر) از زمانی که من برای اولین بار شروع به استفاده از روش های دیگر از قانون جاذبه است.

این switchwords ساده رفع ابهام و اعتقاد به این عوامل با استفاده از قانون جاذبه است. این واقعا می تواند در ارائه نتایج سریع و برخی از سرگرم کننده تجربه. رفتن در آن چند و تست آنها. اجازه دهید من می دانم آن را به شما هر گونه تجارب سرد برای به اشتراک گذاشتن. من شده اند گفت: از برنده شدن در قرعه کشی جدید معاملات کسب و کار کار تبلیغات و حتی تغییر در ظاهر فیزیکی (حداقل درک توسط دیگران.) از آن لذت ببرید تست آن را برای خودتان!

[ad_2]