گوشی اپل Apple – خرید و لیست به روز قیمت گوشی آیفون IPhone

به همین منظور در برابر آب و ذرات گرد و غبار مقاوم است. اپل برای آیفون ۱۳ خود، ویژگیهای درخشانی نظیر دالبی ویژن، HDR10، طیف وسیع رنگ و نمایش طبیعی آنها و پوشش اولئوفوبیک شیشهای سرامیکی مقاوم در برابر خراش در نظر گرفته که با توجه به قیمت آیفون ۱۳ بسیار ارزشمند به شمار میروند. از دیگر قابلیتهای جدید که اپل تأکید زیادی روی آن دارد، استفاده از تراشهٔ قدرتمند A9 در آیفون 6s است. نمایشگر ايفون ١٣ روشنایی بسیار خوبی دارد، برای آن حداقل روشنایی 800 نیت و حداکثر روشنایی 1200 نیت لحاظ شده و همچنین 86 درصد مساحت پنل جلو را در اختیار دارد.

آیفون SE در چهاررنگ که شامل رزگلد نیز می شود از 31 مارس در بیش از 100 کشور جهان در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. این کمپانی گوشی اپل آیفون ۱۳ از نظر حافظهی داخلی در نسخههای 6/128، 6/256 و 6/512 گیگابایتی وارد بازار میکند که باعث تفاوت قیمت آیفون 13 در نسخههای متفاوت با مبلغی بین 50 تا 200 دلار میشود.

اپل برای رنگبندی آیفون 13 رنگهای سفید، سیاه، قرمز، آبی و صورتی را در نظر گرفته که بسیار هوشمندانه است زیرا پاسخگوی سلایق متفاوت کاربران مشکلپسند است. اما اوج کار اپل و نقطه استارت این برند خوش نام را باید به سال 2013 ربط دارد. به کمک این فست شارژ میتوان ایفون ۱۳ را در مدت زمان یک ساعت به طور کامل شارژ گوشی آیفون جدید 2020 کرد. کیفیت صوتی گوشی اپل آیفون ۱۳ به لطف برخورداری از اسپیکر استریو بسیار خوبست، سایر عناصر سازندهی طراحی آن پورت شارژ Lightning، کلید پاور و راکرهای تنظیم صدا هستند. گوشی آیفون ۱۳ از یک باتری بزرگتر از نسل قبل بهره میبرد که از قابلیت فست شارژ 20 واتی پشتیبانی میکند.

در حقیقت قسمت طراحی گوشی اپل آیفون ۱۳ تغییرات خاصی به چشم نمیخورد و از همان زبان طراحی نسل قبل بهره میبرد. موضوع جالب توجه اینجاست که از آیفون 4 بهبعد تمام مردم ایران دوست داشتند با خرید گوشی اپل آخرین تکنولوژی روز دنیا را امتحان کنند. آیا حاضرید برای خرید ایفون ۱۳ پرو مکس چنین مبلغی را بپردازید؟ شما میتوانید تا 95 ساعت بی وقفه به موزیک گوش دهید تا 28 ساعت بی وقفه فیلم ببینید و همچنان هم ایفون ۱۳ پرو مکس در دستتان روشن باشد. بنابراین آیفونی در بازار وجود ندارد که بی کیفیت یا کم کیفیت باشد.به بیان دیگر شرکت APPLE فقط گوشی های با کیفیت تولید میکند و کاری با آن دسته از کاربرانی که بنا به هر دلیل طرفدار گوشی های ارزان تر قیمت هستند ندارد.