یک فکر در قانون جاذبه

[ad_1]

یکی از نقل قول از پروردگار بودا می گوید: “تمام آنچه که هستیم نتیجه از آنچه که ما فکر کرده اند.”

سال بعد این و بسیاری از نقل قول های شکل گرفته بر اساس قانون جاذبه که امروز یکی از محبوب ترین قوانین جهانی.

همه ما آگاهانه یا ندانسته ارسال فرم های اندیشه به جهان در یک بازی گاه به گاه شیوه بدون تحقق نتیجه آن است. به عنوان یک نتیجه, ما به طور مداوم ایجاد خودمان را در موقعیت ها و اعتقادات است که تعیین آینده از زندگی ما است. آن است که مشترک به شنیدن این که مانند مانند جذب و که ما جذب کسانی که خیلی چیزهایی که ما دوست داریم. تمام آن بستگی دارد این است که آیا آنچه ما مثبت است یا منفی و سازنده و یا مخرب باشد. ذهن ما به طور مداوم اشتباه و ایجاد مخلوط قضاوت در نتیجه از ارسال فکر انرژی است که می تواند ایجاد یک وضعیت مثبت یا منفی.

گفته شده است که به یک نتیجه مثبت از خود و خواسته های خود فکر می روند لزوما باید حاوی احساسات مثبت است. بیشتر چنین فعالیت مثبت خواهد جابجایی منفی. این اجازه خواهد داد که شما را به خود جلب تجارب مثبت و ایجاد فرصت های مثبت.

با توجه به قانون جاذبه آنچه که شما در تمرکز را جذب کند و تحویل دهد. بنابراین به عنوان شما تمرکز افکار خود را بر روی خواسته های خود را باید یاد بگیرند به قطع کردن افکار منفی و لذت را احساس کسانی که افکار مثبت. انرژی مثبت ایجاد خود را در احساسات خود را از خوشبختی و شادی و شور و شوق در حالی که اگر شما تمایل به ایجاد احساس خستگی و غم و اندوه و استرس و اضطراب و خشم شما خواهد بود زندگی با دریایی از انرژی منفی است.

متاسفانه هنوز بسیاری از مردم در واقع آگاهی از پتانسیل نهفته است که پشت افکار خود را. افکار می آیند و ایجاد بیشتر از سردرگمی و استرس و اضطراب است. برخی از افراد بسیار باورهای محدود کننده است که عمل به عنوان مسدود کننده های خود را در مسیر موفقیت است. متوجه قدرت ذهن و قدرت تفکر می تواند ایجاد یک پتانسیل عظیم برای ایجاد فراوانی در تمام زمینه های زندگی خود را.

مرموز آن را به عنوان برای تلفن های موبایل قانون جاذبه بوده و موجود از دوران باستان است. خود را خوب و بد زمان ایجاد خود را خود. آنچه شما ارسال می آید. این اساس قانون جاذبه است تکنیک ها و تمرینات است که می تواند کار را به آشکار خواسته های خود را. شایع ترین مناطقی است که مردم می خواهید برای بهبود در زندگی شخصی خود هستند و سلامت و ثروت و روابط.

حفظ سلامتی با ورزش و یک رژیم غذایی سالم و منظم چک آپ در حالی که حفظ ثبات و مثبت دولت از ذهن از جمله یوگا می تواند به ایجاد یک زندگی سالم است. سلامت ثروت است. یکی دیگر از مهم تمایل در زندگی این است که برای ایجاد ثروت است. اما ما آنقدر با وسواس این است که ما همیشه به دنبال به حدی که حرص و آز سبقت لذت های و دادن. افکار منفی شکست و حرص و طمع را بکشند انرژی مثبت برای جذب فراوانی در زندگی خود را. در اینجا یکی برای تیز کردن خود مثبت فکر رفتارها و انتشار این انرژی به جهان بدون انتظارات.

قانون جاذبه جادویی را در خود دارد. شروع به زندگی می کنند زندگی شما قرار بود به زندگی می کنند. قرعه کشی پول, موفقیت و شادی, با استفاده از استراتژی های ساده در زندگی روز به روز.

[ad_2]