یک نکته ساده برای دریافت پول

[ad_1]

کسی که می خواهد پول ؟ نوع اواخر موضوع فکر نمی کنید ؟ به نظر می رسد که همه چیز در این جهان است که همه در ارتباط با پول است. در حالی که دیگران به بحث در مورد اصل آزادی زمان, موفقیت, به نظر می رسد که همیشه برای بازگشت به پول است. چقدر پول دارید ؟ سوال های کلاسیک اما این واقعیت که من شنیده ام این بار بسیاری “پول همه چیز نیست”. آیا این درست است ؟ به من (من مطمئن هستم که شما با من موافق) این درست است که پول همه چیز نیست. پول است که اولین چیزی که…(در کنار بهداشت و درمان) به چه معنی است ؟

منظورم این است که بدون پول ما نمی توانیم هر چیزی در این جهان واقعی.. شما باید به توافق برسند با من در این یکی… بنابراین آن را می سازد همه چیز نیست اما اولین چیزی که در کنار سلامتی ، شما نمی خواهد بود قادر به انجام هر کاری هر چند اگر شما سالم هستید درسته ؟

بنابراین پول می تواند خوب باشد یا بد. بستگی دارد چه کسی مسئول آن است. من مطمئن هستم که اگر ما به اندازه کافی خوب هستند نوع از شخص من حدس می زنم ما لازم نیست به ترس از فقدان پول است. چیزی/کسی به ما کمک خواهد کرد… یکی دیگر از چیزی است که مهم است اصل ما باید در خودمان است. حدس می زنم ما باید به خود ما “اصول” برای رسیدن به رویاهای ما.

همانطور که اشاره کردم پول اولین چیزی که ما باید بدون توجه به چه مقدار از آن است. دنیای واقعی دوست من ما نمی تواند جان سالم به در برد و بدون آن (نه به معنی بی احترامی به راهبان کشیش یا دیگران). در حالی که پول می تواند بد یا خوب ما باید در ما عمیق ترین قلب خوب, اصول موفقیت, بنابراین ما می تواند به خوبی متعادل در زندگی ما است. وجود دارد این است که کارهای بیشتری از پول مانند رابطه, عشق, خانواده, دوست, دوست اخلاقی و دیگری. بنابراین من فکر می کنم اگر ما به اندازه کافی روان-ساختمان و اصول مورد پول, آزادی مالی, موفقیت ما خواهد بود به عنوان خوب.

یکی از قدرتمند ترین راه برای به دست آوردن پول برای جذب آنها توسط قانون جاذبه است. همه ما استفاده از آن را در هر جنبه ای از زندگی ما است. زندگی و پول آنها, خود, عشق, دوست, غذایی ما می خواهید برای دریافت هر چیزی. من موافق با کتاب “راز” قانون جاذبه قدرتمند ترین ابزار همه ما می توانید استفاده کنید. 5% ترین و ثروتمندترین افراد در این جهان مانند بیل گیتس, وارن بوفه Kiyosaki استفاده از آنها را در حالی که شما می توانید تفاوت بین شما و خود را.

در اینجا 3 گام های ساده برای جذب پول است. شما می توانید آن را باور یا نه. آن را امتحان کنید. چیزی برای سست.

اول: چقدر شما می خواهید? 1$, 10$, 100$, 1000$? مطمئن شوید که مقدار مقدار شما واقعا می خواهید به در جیب شما/حساب. بیایید می گویند شما می خواهید 100 دلار در 1 هفته. به یاد داشته باشید در اولین قدم همه شما باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که چه مقدار از پول شما می خواهم به هیچ چیز دیگری.

دوم: اعتقاد داریم که شما در حال حاضر آن را داشته باشد. می تواند به شما انجام این کار ؟ تصور کنید که شما در حال برگزاری است که 100$ در دست خود را در حال حاضر (و یا شما به دنبال آنها نوشته شده است در حساب بانکی خود را). چگونه به انجام این کار ؟ فقط چشمانتان را ببندید و فکر می کنم در مورد آن برای یک دقیقه. هیچ چیز دیگری.

سوم: احساس می کنم در مورد آن خوشحال. با زندگی خود را. آنچه را که شما احساس می کنید اگر شما در حال حاضر خود را 100 دلار در دست خود را در حال حاضر. شما احساس شاد. فقط خوشحال به دریافت آن است. اجرای زندگی خود را به عنوان معمول در حالی که هر شب شما می توانید تصور کنید که شما در حال نگه داشتن خود را 100 دلار در حال حاضر است. هیچ چیز دیگری.

توجه: وقتی که من می گویند “چیز دیگری” به این معنی که همه شما باید انجام دهید این است که همانطور که گفته دقیقا هیچ چیز دیگری و یا چیزی متفاوت…:) باور نمی کنم من در حال حاضر تا زمانی که شما آن را امتحان کنید. سازمان دیده بان “راز” دی وی دی و یا خواندن کتاب… برای جزئیات بیشتر.

خوب من دوست دارم چیزهای ساده. چرا استفاده از چیزهای پیچیده در حالی که آنهایی که ساده کار می کند و حتی بهتر…

امیدوارم که این کمک می کند تا لذت ببرید…

[ad_2]