۱۰۲ طرح هفته دولت در دیواندره افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود

[ad_1]

به گزارش ایرنا، جمال ارشدی روز شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: از این تعداد طرح، ۵۱ مورد با ۵۲۰ میلیارد ریال افتتاح و ۵۱ مورد با ۳۰ میلیارد ریال نیز کلنگ زنی می‌شود.

وی افزود: بهره‌برداری از این طرح‌ها چشم‌انداز روشنی برای توسعه پیش روی شهرستان قرار خواهد داد و رونق اقتصادی به همراه دارد.  

فرماندار دیواندره تاکید کرد: برخی این پروژه‌ها شامل سیلوی ۲۰ هزار تنی روستای وزیر، واحد تولید ظروف یکبار مصرف، افتتاح خیابان ۲۰ متری در حوزه خدمات شهری، نیروگاه برق، گازرسانی به روستاهای بخش سارال است.

ارشدی به برنامه‌های بخش فرهنگی در شهرستان هم اشاره کرد و یادآور شد: چهار برنامه فرهنگی لایه لایه های کردی، جشنواره ایلات عشایر و بزرگداشت یادواره چهره‌های شاخص شهرستان با مهار کرونا تا پایان سال ۹۹ اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: پروژه تصفیه خانه آب شرب شهری و تصفیه خانه فاضلاب که ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد نیز تا پایان سال ۹۹ در شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار دیواندره گفت: منطقه بکر و طبیعی سارال و چهل چشمه ظرفیت خوبی است که در آینده نزدیک با ایجاد مجتمع زنبورداری توسط بخش خصوصی، اشتغالزایی بدنبال دارد که کارهای اولیه آن توسط سرمایه گذار انجام شده است.

وی رسانه‌ها را بازوی توانای مدیران اجرایی برای بیان خدمات و عملکردهای خود به مردم دانست و افزود: انتظار می‌رود خدمات انجام گرفته در هفته دولت به مردم اطلاع رسانی شود.

ارشدی اضافه کرد: دستگاه‌های خدمات رسان باید با همکاری رسانه‌ها خدمات و اقدامات دولت را به خوبی برای مردم بازگو کنند.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری شهر سنندج قرار دارد.

[ad_2]

Source link