۱۱۰۰ بسته معیشتی در بوکان توزیع شد

[ad_1]

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نیروهای بسیج و سپاه، افراد و خانواده‌های نیازمند و بی‌بضاعت را در قالب این طرح شناسایی کرده و کار توزیع این کمک‌ها و سبدهای کالایی را آغاز و در اختیار افراد واجد شرایط قرار دادند.

وی افزود: بسیاری از افراد جامعه با شیوع ویروس کرونا و به دنبال آن تعطیلی کسب و کار، اشتغال خود را از دست داده و خانواده‌های بسیاری با مشکلات اقتصادی مواجه شده‌اند که باید به آنها در قالب کمک‌های مومنانه و در ایام سوگواری ایام محرم به آنها کمک شود.

وی ارزش این کمک‌های معیشتی را ۴۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این اقلام غذایی شامل برنج، حبوبات از جمله نخود و عدس، تن ماهی، ماکارونی، رب، سویا و روغن است که در ماه محرم توسط نیروهای سپاه در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

علاوه‌ بر این اقلام، در ایام ماه مبارک رمضان امسال و با کمک خیّران، مسوولان و انجمن‌های مردم نهاد سه ‌هزار بسته معیشتی نیز در ۶ مرحله توسط سپاه پاسداران بین نیازمندان بوکان توزیع شد.

سپاه پاسداران مرحله دوم کمک‌های مومنانه خود را در ماه محرم و صفر آغاز کرده است که مرحله نخست رزمایش را آغاز و مرحله دوم را در ماه صفر توزیع می‌کند.

بوکان در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.

[ad_2]

Source link