۵۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان مشهد اهدا شد

[ad_1]

به گزارش روز دوشنبه استانداری خراسان رضوی، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری این استان در این مراسم خطاب به شرکت کنندگان گفت: امیدوارم زندگی مشترک شما که در دهه کرامت آغاز شده است به برکت این ایام سرشار از عشق و ایمان به اهل بیت (ع) باشد.
محمدصادق براتی افزود: خانواده‌ای که با عشق و ارادت به اهل بیت (ع) تشکیل می‌شود و الگوی زندگی خود را سیره و فرهنگ رضوی قرار می‌دهد، موفق و مورد رضایت خداوند خواهد بود.
وی ادامه داد: تدین و توجه به آموزه‌های دینی در زندگی مشترک از مهم‌ترین معیارهایی است که باید به آن توجه شود و نقش بانوان در این مسیر بسیار تاثیرگذار است.

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: توجه به مقوله دین در خانواده و باور این مسئله که عنایات خداوند در تمامی شئون زندگی انسان ساری و جاری است، باعث ایجاد زندگی سرشار از محبت و عشق خواهد شد.
وی افزود: یکی دیگر از معیارها و اصولی که در زندگی مشترک باید مدنظر قرار گیرد اخلاق است، براساس حدیثی، پیامبر اسلام (ص) رسالت خود را در به کمال رساندن اخلاق معرفی نموده‌اند و در پرتو همین اخلاق نبوی است که فرزندانی از دامان شما پرورش خواهند یافت که در آینده جامعه و کشور مفید خواهند بود.

براتی ادامه داد: اصل دیگری که در زندگی مشترک مانند چراغ راه به شما کمک خواهد کرد، عقلانیت است، در این راستا تکیه بر عقلانیت است که می‌تواند شما را در برابر احساسات و تمایلات شخصی، از انحرافات و مشکلات زندگی نجات داده و در مسیر خیر و صلاح قرار دهد.

[ad_2]

Source link