بررسی دست آورد ها و ویژگی های پروژه میلان در منطقه 22 شهرک چیتگر

یک مکان مناسب برای ساخت این پروژه در نظر گرفته شده است و تعداد واحدهای آن در هر طبقه کم می باشد که همین امر سبب شد، در زمان پذیره نویسی واحدها سریع به فروش برسند.

سپس پروژه بقیه اله ۳ در موقعیت مکانی بسیار عالی در غرب دریاچه پذیره نویسی خوود را آغاز کرد که با سرعتی باور نکردنی عضو گیری آن به پایان رسید و از گزینه های بسیار مناسب جهت سکونت وسرمایه گذاری و  در میان مدت  شد. این پروژه که یکی از پروژه های منطقه 22 که جزو برج های اطراف دریاچه چیتگر می باشد، به دلیل تعداد واحد کم و همچنین موقعیت و لوکیشن فوق العاده یکی از پروژه هایی می باشد که از زمان عضو گیری تا به امروز رشد چشمگیری داشته است .

موقعیت مکانی پروژه میلان

پروژه میلان یک موقعیت مکانی بسیار مناسب را داراست و آن هم به واسطه قرار گیری در منطقه 22 می باشد.  این پروژه در غرب دریاچه چیتگر ساخته شده است که قرار گرفتن در تقاطع بلوار اردستانی و شهید همدانی، یک موقعیت مکانی بی نظیر را فراهم کرده است.

 قرار گیری مجتمع های تجاری و مسکونی متعدد در این منطقه یکی دیگر از لوکیشن های منحصر به فرد برای برج میلان می باشد که دسترسی به امکانات روزمره را، برای ساکنان راحت کرده است.

 

تعداد طبقات پروژه میلان

پروژه میلان یک مجتمع مسکونی با تعداد واحدهای کم در هر طبقه می باشد. واحدهای این پروژه در 4 بلوک 26 طبقه قرار گرفته است که هر طبقه دو واحد را دارا می باشد. تعداد طبقات به صورت زیر تقسیم شده اند:

  • 20 طبقه مسکونی
  • 1 طبقه لابی
  • 5 طبقه پارکینگ

همچنین این واحدها در متراژ های مختلفی با اندازه  137.5، 173.5 و 177 متری ساخته شده اند که دارای دو یا سه اتاق خواب می باشند. در این پروژه در همان روزهای اول ثبت نام، بلوک و واحد کاملا مشخص است.

تاریخ تحویل پروژه میلان

این پروژه توسط شرکت اریکه پارسیان ساخته می شود که رزومه ای بی نظیر دارد و در همین منطقه 22، برج های زیادی را ساخته است. این شرکت زمان تحویل پروژه را تاریخ 1/06/1404 اعلام کرده است و با توجه به سابقه شرکت و روند پروژه، این زمان قطعی می باشد.

 

امکانات پروژه میلان 

یک پروژه تمام عیار با امکاناتی که دارد، سنجیده می شود و هر چه تعداد این امکانات بیشتر باشد، تقاضا برای خرید واحد افزایش می یابد. امکانات پروژه میلان به صورت زیر است.

  1. دارا بودن پارکینگ
  2. انباری
  3. مجهز بودن به لابی
  4. دارا بودن دوربین مدار بسته
  5. پد هلیکوپتر
  6. آسانسور با تعداد کافی
  7. سالن ورزشی