توضیحات اولیه درباره برج های چیتگر که باید بدانید

https://khabarfarsi.com/node/397

پروژه ایرانسازه

این پروژه در منطقه خوش آب و هوای زیبا شهر ساخته شده است که مسئولیت آن بر عهده تامین اجتماعی قرار گرفته است. این پروژه در 30 طبقه احداث شده که کار تمام مراحل آن به اتمام رسیده و آماده تحویل به مشتری است.

پروژه لشگر 27

یکی دیگر از پروژه هایی که در زیبا شهر کلید خورده، پروژه لشکر 27است که توسط تعاونی لشگر اجرایی شده است. برج مربوط به این پروژه در 30 طبقه در حال اجرا بوده که تاکنون 18 طبقه از آن اسکلت بندی شده است. همچنین دیوارچینی این 18 طبقه نیز به صورت همزمان در حال اجرا می باشد.

پروژه بهاران

تعاونی ستاد کل نیروهای ارتش اقدام به ساخت برج هایی با نام پروژه بهاران کرده است. این برج که در کنار دریاچه چیتگر قرار گرفته، دارای 2 برج است که هر کدام از برج ها دارای 24 طبقه است. کار ساخت این پروژه به اتمام رسیده و به خریدار تحویل داده شده است.

پروژه مرجان

پروژه مرجان یکی از پروژه های با طراحی خاص و منحصر به فرد است. این پروژه دارای 3 طبقه جدا از هم و همچنین4 طبقه متصل به هم است. طبقاتی که طراحی آن به صورت جدا بوده در 12 طبقه و سایر طبقات متصل در 23 طبقه اجرا شده است.

پیشرفت این پروژه در مرحله اسکلت بندی برای 24 طبقه و دیوارچینی برای 4 طبقه می باشد که انجام مراحل ساخت آن به عهده نیروی دریایی ارتش است.

پروژه آفتاب مهتاب

تعاونی شرکت نفت در حال ساخت پروژه در منطقه کوهک است. پروژه آفتاب مهتاب دارای 25 طبقه مسکونی است که مراحل ساخت آن به تازگی کلید خورده و اکنون در مرحله اسکلت بندی قرار دارد.

پروژه بانک ملی

این پروژه با مشارکت تعاونی سپاشهر و بانک ملی در منطقه کوهک در حال اجرا است. پروژه بانک ملی در 3 بلوک که هر کدام از بلوک ها دارای 26 طبقه است، طراحی شده اند. اسکلت بندی بتنی در این پروژه به تازگی آغاز شده است.