10 درصد به قانون: راه درست را به ثروت مالی

[ad_1]

به طور منظم من به عنوان خوانده شده در روزنامه ها و آنلاین است که خانواده ها بیشتر و بیشتر در حال تلاش برای نگه داشتن در بالای صورتحساب خود را. مراقبت های بهداشتی و وام مسکن و آب و برق و بنزین و تورم و در استرالیا سیل و طوفان هستند و عمده پول drainers برای بسیاری از مردم. در استرالیا به تنهایی هزینه زندگی افزایش یافته است و حدود 7.5 درصد برای اولین سال 2011 سه ماهه با توجه به یک ING گزارش مستقیم; که نزدیک به 3 بار رسمی 2.7% – نرخ تورم.

این حقایق قرار داده اند فشار بر عادات پس انداز. بسیاری از خانواده ها صرفه جویی کمتر و بسیاری از خانواده ها ناراحت کننده هستند که با.

در یک راه صرفه جویی در مصرف کمتر به پرداخت صورتحساب آشکار است و کاملا قابل درک است. از سوی دیگر تصمیم گیری برای کم صرفه جویی در پول (که یک بیت از یک دو تا) نشان می دهد هیچ یا کمی نگرانی برای یکی از مهم ترین قوانین جهانی: همیشه اولین پرداخت خود را.

در کتاب کلاسیک خود “ثروتمندترین مرد بابل” جورج S. Clason توضیح می دهد که این قانون و اهمیت آن اگر شما می خواهید برای ساخت واقعی ثروت مالی. کتاب خوبی است و باعث می شود کل حس.

کاربرد عملی از این قاعده ساده است: صرفه جویی 10 ٪ (یا هر چند شما می توانید از هر چه پول شما کسب درآمد, دریافت, را پیدا کنید و یا به شما تحویل داده. و این کار را قبل از شما فکر می کنم در مورد پرداخت صورتحساب ،

ما به طور کلی کار این حکومت راه معکوس: ما پرداخت هر کس دیگری و اگر توسط هر فرصتی چیزی مانده است, پس از آن ما خواهد پرداخت خودمان.

قانون جاذبه (یا کشش اصل) حکم می کند که هر آنچه که شما سرمایه گذاری در خودتان “جهان در اطراف شما” سرمایه گذاری خواهد شد در شما. برعکس بیشتر و بیشتر سرمایه گذاری ما در جهان اطراف ما کمتر وجود دارد خواهد بود برای خودمان.

حتی در شرایط عملی تر: می گویند که درآمد خانواده خود را در حدود 6000 $در هر ماه و سپس خود را “اولین پرداخت خود را” قانون خواهد بود به کرم 600 $در هر ماه قرار داده است که در بهره بلبرینگ حساب پس انداز. این است که ممکن است برای همه. کاملا!, در تئوری است. این معنی ممکن است نیاز به تنظیم spendings خود را کمی در ابتدا به عنوان بسیاری از مردم تمایل به صرف آنچه کسب کردند. برخی وجود دارد دستورالعمل های دقیق به این طرح پس انداز, اما قرار دادن 10% کنار جان کلام آن است.

حتی اگر شما نمی تواند کامل 10% هدف برای حداقل 5% و یا تنظیم مقدار که شما می دانید شما می توانید در حال حاضر و افزایش بعد. من قول می دهم این است که هنگامی که شما شروع به ارتکاب به این عادت و انجام آن را به طور مداوم شما را -اول از همه — و نه “دست” پول کنه و دوم از تمام خواهد شد به طور معجزه آسایی شروع به پیدا کردن منابع جدید درآمد است که به مراتب بیش از مقدار شما در حال صرفه جویی در. که زمانی که شما شروع به ساختمان ثروت واقعی!

حکومت کار می کند. شما خواهد شد کار آن ؟ که $64,000! استفاده از این قاعده جهانی نیاز به تعهد و حل و فصل به خصوص زمانی که:

  1. صورتحساب پشته
  2. شما واقعا (واقعا!) می خواهید به خرید چیزی
  3. مانده حساب خود را به شرح زیر صفر
  4. دوستان خود را به شما بگویم که شما در حال دیوانه
  5. آن همه به نظر می رسد خوب درست باشد
  6. به سختی وجود دارد به اندازه کافی پول برای غذا دادن به گرسنه دهان
  7. طلبکاران در حال کوبیدن بر درب ،

وجود خواهد داشت بار شما فکر می کنم این می تواند انجام شود یا نباید انجام شود. که حتی بهتر دلیل به چوب با آن. هنگامی که شما به اندازه کافی پول ذخیره شده به ارائه شما را با برخی از جایگزین درآمد و به من اعتماد است که می تواند زودتر از شما فکر می کنم شما می توانید خودتان را در پشت پت برای همیشه نیاز به نگرانی دیگر در مورد افزایش قیمت و افزایش تورم است. در آن زمان شما خواهد بود تورم-اثبات! و است که واقعا احساس خوب.

[ad_2]