30 مدل بهترین سشوار مسافرتی با کیفیت عالی

یکی از وسایل شخصی که اکثر افراد به هنگام مسافرت به ان نیاز دارند، سشوار است. استفاده روزانه از سشوار برای کسانی که موهای نرم و شکننده ای دارند، بسیار ضروری می باشد. شاخص ترین تفاوت سشوارهای خانگی و حرفه ای استفاده از موتورهای پرقدرت و پردوام AC است . این سشوارها برای سالن ها و آرایشگاه ها طراحی شده اند و معمولا از آخرین فنآوری ها و مرغوب ترین قطعات ساخته می شوند تا نظر آرایشگران که معمولا مشکل پسند هستند را جلب کنند . میتوان در مدت زمان طولانی تری ازآنها استفاده کرد، کاربرد این سشوارها در سالن های آرایشی است. طراحی مدرن بدنهی این سشوار مانع از خستگی شما شده و این امکان را میدهد که مدت زمان زیادی بدون خسته شدن دست، از دستگاه استفاده نمایید. سشوار مسافرتی نوا 1400 وات دارای موتور AC بوده که سریع موها رو خشک کرده و به موها حالت میدهد. سشوار پرومکس مدل 1500 سشواری مسافرتی دارای دستهی تاشو و موتور 1500 وات DC است که در دو رنگ زیبای آبی و طلایی عرضه شده است. سشوار پرومکس مدل Lx1600 سشواری مسافرتی دارای دستهی تاشو و موتور ۱۶۰۰ وات DC با فناوری تولید یون است که با طراحی خاص دکمهی روی دسته و اندازهی کوچک برای استفاده در منزل و مسافرت ساخته شده است.

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1040 قیمت این محصول دارای طول سیم 1.5 متری شده است و مانور حرکتی آن هم برای کاربران بسیار راحت میباشد. خرید یک سشوار خوب چرخشی یا حرفهای، می تواند موهای مرتب و زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد و با خیال راحت می توانید از روزتان لذت ببرید. همانطور که از نامش مشخص است ، این سشوار برای اهداف حرفه ای استفاده می شود و شما آنها را عمدتا در سالن های زیبایی دیده اید و به نوعی سشوار های مخصوص سالن آرایشی هستند. سشوار حرفه ای : این نوع سشوار ها دارای قدرت پرتاب بسیار بال بلوده و معمولا افرادی مانند آرایشگران و سالندارن به خرید سشوار حرفه ای روی می آورند مشهورترین برند های که در این زمینه فوق العاده کار کرده اند برندهای پرومکس و بابلیس می باشند. به طور کلی این سشوار میتواند انتخاب بسیار خوبی برای سالن های آرایشی و افراد حرفه ای و نیمه حرفه ای باشد. سشوار ها را با توجه به نوع کاربرد و نوع موتور سازنده به دسته های مختلف زیردسته بندی می کنند.

همیشه خانم ها برای بردن سشوار در مسافرت دچار مشکل هستندچرا که سشوارهای خانگی بزرگ هستند و فضای زیادی را در چمدان می گیرند و از طرفی بسیاری از سشوارهای خانگی از قدرت و کیفیت مناسبی برخوردار نیستند! بهترین سشوارهای مسافرتی دارای دسته تاشو هستند ، بنابراین فضای زیادی در چمدان شما اشغال نمی کنند. برای خرید بهترین سشوار با قیمت مناسب، نیازمند شناخت تنوع و انواع مارک های سشوار می باشید. این نوع موتورها در مقایسه با موتورهای DC که از انواع متداول هستند، عملکرد بالاتری خواهند داشت. بنابراین نمیتوان پرتاب باد فوقالعادهای را از آن انتظار داشت اما برای مصارف کوتاه مدت گزینهی مناسبی است. تولید کنندگان این موتور ها ادعا می کنند که در بعضی از مدل های این موتور ها تا ده هزار ساعت کارکرد خواهند داشت در مقابل دوهزار ساعت کارکرد موتورهای DC معمولی که در سشوارهای خانگی استفاده می شود ، رقم قابل توجهی است . در اینجا به شما سشوار تاشونده ی شرکت فیلیپس (Philips) مدل PRO-۸۸۸ را معرفی خواهیم کرد.

خرید سشوار مسافرتی
سشوار مسافرتی فیلیپس 8141 Philips | خرید این محصول . سشوار مخصوص مسافرت فیلیپس مدل PRO-۸۸۸ ترکیب پایداری از توانایی خشک کردن و حالت دهی را با هم دارد. سشوار مسافرتی لیمکس مدل LEEMAX 1030 ترکیب پایداری از توانایی خشک کردن و حالت دهی را با هم دارد. برای بهترین صاف کننده های مو به اینجا بروید و بهترین چوب های مو را در اینجا قرار دهید و برای بهترین سشوارهای مو در تمام این مواقع. این سشوار دارای یک سری کمپرسور برای صاف و خشک کردن موهای شما و یک حلقه آویز برای استفاده آسان است. این نوع سشوار همان طور که از اسمش مشخص است بیشتر جنبه ی مسافرتی و حمل در کیف و لوازم شخصی شما را دارد، پس باید از حجم کوچک و قابلیت حمل آسان برخوردار باشد که سشوار نووا این امکان را برای شما فراهم آورده است، بدین ترتیب که با وزن کم خود یعنی در حدود ۱۵۰ گرم در کیف شما کمترین وزن را به خود اختصاص می دهد و همچنین به علت دسته ی تاشو و ابعاد کوچک، حجم بسیار کمی را می گیرد. برخی از سشوار ها میزان سرعت متفاوتی دارند و بر روی آن ها دکمه هایی تعبیه شده است که شما می توانید میزان سرعت دلخواه خود را انتخاب کنید.