4 قانون جاذبه اسطوره

[ad_1]

اگر شما نگاه از نزدیک در زندگی خود و در زندگی دیگران, شما می توانید ببینید قانون جاذبه کار در هر زمان به شرایط مطلوب و نامطلوب در زندگی یک فرد است. و افرادی که در معرض قانون جاذبه برای اولین بار با آن را احساس مانند آن را به چالش کشیدن باورهای خود را باید یک زمان سخت به دنبال در آن را برای آنچه در آن است. همانطور که ما همیشه فراموش, ما فیلتر اطلاعات از طریق لنز و تفسیر همه چیز متفاوت است.

در این مقاله من می خواهم به ارائه چهار تصورات غلط رایج و یا بهتر رتبهدهی نشده ناقص مفروضات در مورد آنچه که قانون جاذبه و آنچه در آن شامل است.

اسطوره #1: قانون جاذبه است نه یک قانون.

من خواندن چند وبلاگ نوشته ها و نظرات دیگر مکان هایی است که به یک پاسخ قانع کننده برای اینکه چرا این ممکن است درست به نظر می رسد در چشم یک فرد. خوب شاید این یک قانون تعریف شده و یا در علم سیاست, اما آن است که قطعا چیزی است که همیشه در تلاش است و نمی تواند به دور بود. آن وجود دارد به عنوان یک بی طرف که نیروی فعال است که با توجه به افکار و احساسات است. در فیلم راز, Bob Proctor می دهد یک مثال عالی از این. او می گوید: در رابطه با قانون جاذبه “ممکن است شما را در درک چگونه کار می کند.” او در ادامه به بحث در مورد چگونه بسیاری از مردم در مورد برق و می گوید که بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه آن کار می کند یا نه. یکی از عمیق ترین چیزی که او گفت به شرح زیر بود: “من نمی دانم یک چیز است. شما می توانید طبخ یک شام با, برق, و شما همچنین می توانید طبخ این مرد است.” به عبارت دیگر قانون جاذبه است. شما می توانید کار با آن را آگاهانه و یا شما می توانید کار با آن را ناخودآگاه و هنوز هم به نتیجه ای که ممکن است یا ممکن است نه مطلوب.

اسطوره #2: قانون جاذبه همه چیز در مورد انتخاب.

این تنها بخشی است. بله در همه چیز شما را انتخاب کرده اند اما قانون جاذبه فعال است نیز با ناخودآگاه فکر. وزن آن بیشتر به شدت در اعتقادات پس از انتخاب. شما می توانید یک انتخاب امروز برای جلوگیری از خوردن فست فود, اما اگر اعتقادات خود را نمی همزمان با آن انتخاب و سپس آن رفتن به بسیار خشن به آشکار کمتر غذا خوردن. در اکثر موارد آن را در واقع ممکن است باعث ولع بیشتر برای مواد غذایی سریع. تا زمانی که خود را ناخودآگاه و خودآگاه در تراز وسط قرار دارد و سپس قانون جاذبه تنها پاسخ به آنچه که شما فکر می کنم و احساس می کنید بیشتر است. این هم توضیحی برای اینکه چرا از آن است که پس از واردات به روشن است.

اسطوره #3: احساسات فقط احساسات. آنها مهم نیست.

این یکی از بزرگ است. احساسات شاخص از اینکه آیا یا نه شما در هماهنگی با آنچه شما می گویند شما تمایل. Abraham-Hicks صحبت می کند در مورد عرضه نامحدود از رفاه است که جریان و این که هر یک از ما هستند یا شنود گذاشته به آن است یا نه. آن هرگز متوقف نمی شود جریان. از آنجا که ما می دانیم که خوب بودن ما است حالت طبیعی احساسات ما به عنوان یک هدیه به ما اطلاع دهید که چگونه دور ما را از خود واقعی ما است. چه حتی بیشتر مهم است که احساسات انرژی در حرکت است. آنها تا حدودی از “سوخت” ما خودآگاه و ناخودآگاه انسان ، به یاد داشته باشید من قبلا که قانون جاذبه در پاسخ به آنچه شما فکر می کنم و احساس می کنید بیشتر است. احساس نیاز beget بیشتر نبود و برعکس احساسات قدردانی beget فراوانی بیشتر. بنابراین احساسات بسیار مهم است که آن را می آید به فعال کردن قانون جاذبه است. پارامونت برای شروع به آنها توجه و آگاهانه انتخاب بهتر احساسات برای کمک به بستن شکاف.

اسطوره #4: قانون جاذبه تنها کار می کند اگر شما اقدام کنند.

وجود دارد بسیاری از محصولات به بازار عرضه شده که ادعا می کنند آنها را قطعه ای بود که از سمت چپ از راز. یکی از ادعاهای “عمل” جزء. در این فیلم یکی از مراحل بود “دریافت” و در این بخش این است که در آن عمل مورد نیاز است به منظور تسهیل در تحویل تجلی فیزیکی منجر شود. اما در اینجا مالش با این یکی. برخی از مردم تا “انجام” (مشغول بودن) و نه “اجازه” و یا روشن بودن به حرکت توسط الهام که آنها باد تا کار خود را به دیوانگی و هنوز هم ممکن است به نتیجه مورد نظر با توجه به اینکه آیا یا نه اعتقادات و احساسات بودند تراز وسط قرار دارد با اعمال خود. نوع عمل است که باید در جای خود باید عمل الهام گرفته است. هنگامی که شما یک “ارتعاشی بازی” خود را با میل و شما روشن و آگاه به اندازه کافی قادر به انتخاب کنید تا در بصری افکار یا هل می دهد که زمانی که عمل باید نه فقط به این دلیل برخی از گفته های شما به کار خودتان را به استخوان. اعطای آن به عنوان طولانی به عنوان باورها و احساسات در هم ترازی با کاری که شما انجام می دهند (و آن را ممکن است به نظر می رسد مانند آن را زیادی است که بسیاری از مردم طبقه بندی به عنوان “کار سخت”) را ببینید دلپذیر نتایج. من فقط می خواهم به مطمئن شوید که تفاوت روشن است که در این عمل که معمولا بازده سریعتر مقاومت-کمتر لذت بخش نتیجه اقدام بر اساس الهام بخش است.

یک بار دیگر این دیدگاه من. من می خواهم برای شنیدن و درک خود را در مورد آنچه شما را دیده اند شنیده و یا خوانده شده در مورد قانون جاذبه و چگونه از آن شده است که در زندگی خود را. جایی که این “اسطوره” ایستاده با شما ؟

[ad_2]