6 نکته برای ساخت یک موفقیت راه اندازی کسب و کار

جدید کسب و کار باید یک میزان شکست بالا در سال اول. آن را حتی بالاتر در دوم و سوم خوب, اجازه دهید فقط می گویند بسیاری آن را ندارد. بخش خنده دار این است که هر صاحب کسب و کار کوچک می داند که این رفتن در. چرا که این شانس را? خط پایین ، متاسفانه درایو برای پول به اندازه کافی برای ایجاد یک عملیات موفقیت آمیز. که ما را به نقطه اول:

1. مثل شما تو رفتگی در دیوار

با بهره گیری از کار خود را به معنی همه چیز را هنگامی که شما در حال تلاش برای اجرای یک کسب و کار موفق. هیچ کس واقعا دوست دارد به کار می کنند اما اگر کار خود را است پاداش آن را می سازد آن است که بسیار ساده تر به انجام آن روزانه است. جدید کسب و کار نیاز به مقدار زیادی از “رایگان” کار برای ماه در یک زمان. اگر شما در حال کار صرفا برای پول, درایو در نهایت محو شدن.

2. مطالعه رقبای خود

می دانم که رقابت خود را. آنها در حال حاضر راه را هموار و یادگیری در مورد آنها را ارائه چند کلید های میانبر.

3. مطمئن شوید که شما مقدار زیادی از زمان

در آن طول می کشد فوق العاده مقدار زیادی از زمان و صبر و شکیبایی خود را به رشد کسب و کار. شما را به صرف زمان بیشتری را در میز کار خود را از همیشه قبل از. نقطه #1 در دستی می آید اینجا. اگر کار سرگرم کننده است این زمان را صرف کار خواهد پرواز. این چیزی است که شما می خواهید.

4. آماده به خطر

خطرات مصرف چیزی است که در حال اجرا یک کسب و کار است همه چیز در مورد. خطرات بالاتر منجر به سود بالاتر و تنها شما می توانید سنج چقدر ریسک شرکت خود را می تواند اداره کند. دنبال دل و روده خود و اجازه دهید خود را شرط سوار چون در نهایت یکی را زمین خواهد شد.

5. خلاق

استفاده از خلاقیت برای جذب مشتریان و ایستادگی کردن از رقابت خود را. فرش خود را در جاده ها نیاز به کمی تخیل اما همچنین می دانم که زمانی که برای متوقف کردن. گاهی اوقات یک تغییر در مسیر درست حرکت می کند.

6. تبلیغات در همه جا

تبلیغات بهترین سرمایه گذاری برای هر شرکت است. شگفت انگیز ترین محصول کاملا بی فایده است اگر هیچ کس در مورد آن می داند. بررسی تلویزیون و رادیو و هر نوع دیگر از پخش است که اجازه می دهد تا شما برای رسیدن به مشتریان جدید است. Facebook, Twitter و Google AdWords همه پیشنهاد شگفت انگیز سیستم عامل برای ترویج محصولات خود را در قیمت پایین است. درآمد تبلیغات اینترنتی رسیده $36 میلیارد دلار در سال 2012 و پرداخت برای هر کلیک هزینه های شاهد 15 درصد افزایش یابد.

ایجاد یک کسب و کار از زمین تا برای همه نیست اما هر کس می تواند آن را انجام دهد. این طول می کشد بسیاری از زمان و خلاقیت و سازمان است. خوشبختانه این همه کار سخت است. اکثر کسب و کار موفق بودند آغاز شده توسط مردم که در واقع لذت بردم از آنچه که آنها انجام داد. در پایان روز که مهم ترین بخش برای موفقیت راه اندازی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *