8 مدل از بهترین کرم پودر های دنیا از لحاظ پوشانندگی

از دیگر ویژگیهای این محصول میتوان به کیفیت عالی کرم پودر، پوشانندگی بالا، ماندگاری خوب، بافت مخملی، سبک بودن، حذف چربیهای پوست، نرمکننده و لطیفکننده پوست اشاره کرد. از دیگر ویژگیهای این کرم پودر سبک میتوان به نداشتن بو و چرب بودن و جلوگیری از انسداد پوست اشاره کرد. کرم پودر میبلین بهترین پوشانندگی را با توجه به نوع پوست شما دارد و بافت بسیار سبک و فاقد چربی آن برای انواع پوستها مناسب است و همچنین موجب بسته شدن منافذ پوست نیز نمیشود. کرم پودر میبلین بهترین پوشانندگی را با توجه به نوع پوست شما دارد. رنگ کرم پودر: یکی از مسائلی که در انتخاب باید به آن توجه کرد، متناسب بودن آن با رنگ پوست است تا ظاهری طبیعی تر ایجاد کند.

این کرم پودر منهتن برای پوست چرب و مختلط بسیار مناسب بوده و جلوه ای مات و مخملی روی پوست ایجاد می کند کرم پودر منهتن اصل بدلیل نوع ترکیبات میکرو پودری آن درخشندگی نداشته و جلوهای کاملا طبیعی به پوست میدهد . کرم پودر میبلین شماره 21 با پایه رنگ بژ روشن، برای پوستهای گندمی و روشن مناسب است. این کرم پودر به دلیل ماندگاری و پوشانندگی بالایی که دارد، برای خانمهایی که فعالیت زیادی دارند بسیار مناسب است و قادر است برای مدت زمان طولانی، پوستتان را تازه و شاداب نگه دارد. این کرم پودر با ساختار سبکی که دارد جلوهای مات را بر روی پوستتان نشان میدهد و در عین حال قدرت پوشانندگی بالایی هم دارد.

فرمولاسیون ویژه این کرم پودر چهره شما را در طول روز مات و طبیعی نشان داده و همچنین، از ایجاد ظاهر براق بهویژه روی بینی و پیشانی جلوگیری میکند. این محصول چهره شما را در طول روز مات و طبیعی نشان داده و از ایجاد ظاهری براق روی بینی و پیشانی جلوگیری میکند .

شما میتوانید از این محصول به عنوان یک زیر ساز مناسب استفاده کنید. اگر به دنبال کرمی با پوششدهی معمولی هستید که مناسب استفاده روزانه باشد، میتوانید به سراغ انواع کرم مرطوب کننده رنگی بروید. این محصول فاقد اسانس و عطر بوده و برای پوستهای حساس مناسب است. کرم پودرها یکی از لوازم پرکاربرد آرایشی به شمار میرود تا با زیرسازی درست بتوانید چهرهای بیعیب و نقص را داشته باشید؛ محصولی که توسط برند مای «MY» در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته برای پوستهایی که مستعد جوش و آکنه هستند مناسب بوده و حاوی سبومین کرم پودر بکا است.