Ho’oponopono – چگونه می تواند به شما کمک کند موفق می شوند با استفاده از قانون جاذبه?

[ad_1]

شما ممکن است شنیده ام از قانون جاذبه و هنگامی که ما تمرکز بر روی آنچه که ما می خواهیم به ایجاد آن کمک می کند تا به رسم آن را به ما.

در واقع بیشتر ما قادر به تمرکز قدرت بزرگ و با احساسات در احساس به عنوان اینکه اهداف و رویاهای ما در حال حاضر انجام شده بیشتر به قانون جاذبه کار می کنند از طرف ما.

چگونه می تواند ho’oponopono کمک به ما در استفاده از قانون جاذبه و حتی بیشتر با قدرت برای موفقیت شخصی و صلح و شادی ؟

این قطعه گم شده پازل برای بسیاری از کسانی که تلاش کرده اند کار با قانون جاذبه و نا امید شده است که به نظر می رسد مانند آن را فقط کار نمی کند این است که بسیاری از ما باید بسیاری از ناخودآگاه و ناخودآگاه باورهای محدود کننده است که به ما پیام های متناقض در مورد اینکه آیا ما سزاوار و یا قادر به واقعا دست زدن به دستیابی به اهداف و رویاهای ما.

بسیاری از زمان ما حتی در واقع آگاهی از این پنهان تخریب باورهای!

اما به دلیل این باورهای منفی ما غافل از هر زمان ما تصدیق جدید ما اهداف مثبت و یا آرزوی آن را مانند یک زانو حرکت تند و سریع واکنش که صدای درونی ما استدلال می کند با آمریکا و لغو کردن ما affirmations مثبت است.

در خود من تلاش روحانی بیش از گذشته 20 سال یا بیشتر یادگیری در مورد قانون جاذبه و دیگر قوانین جهانی و چگونه ما ایجاد واقعیت خود در ابتدا بسیار ترسناک و نگران کننده وحی است.

من استفاده می شود به احساس مانند یک قربانی و یک شهید — سرزنش افراد دیگر و شرایط زندگی من برای همه مشکلات من — من نمی خواهم این ایده از احساس مسئولیت برای همه چیز در زندگی خود من (بسیار کمتر در جهان) که من ناراضی… نه یک بیت!

اما گذشت زمان و پس از خواندن بسیاری از کتابها در نظر گرفتن برخی از شدید شخصی توسعه کارگاه های آموزشی و شرکت در غیر سنتی معنوی جوامع مانند وحدت کلیسا و کلیسا طرفدار اصول روحانیت ومعنویت من آمد به درک که داشتن مسئولیت برای همه که من تجربه در زندگی من است که در واقع یک راه بسیار قوی تر به زندگی می کنند.

قدرت نهفته در این واقعیت است که (حتی اگر من ناخواسته ایجاد مسائل و شرایط زندگی و حوادث است که من نمی خواهم در وهله اول) من کسی است که توانایی برای تغییر چیزهایی که با پاک کردن و از بین بردن من منفی کاذب اعتقادات درونی بهترین است که من می توانم.

من سعی کردم بسیاری از شیوه های معنوی در طول سفر من به کار در حال انجام است که از جمله شفای معنوی مدیتیشن انرژی درمانی مانند تکنیک آزادی عاطفی (EFT), Tapas, طب فشاری روش (تات), مجموعه رایگان سریع (BSFF) و بیشتر.

من در نهایت در بر داشت یک تمرین معنوی است که بسیار ساده و موثر — ho’oponopono. اگر چه آن را عجیب و غریب صدایی هاوایی نام, من واقعا دوست دارم ho’oponopono برای سادگی و اثربخشی!

یک توضیح ساده از هاوایی ho’oponopono است که آن را کمک می کند تا ما را “پاک” و یا از بین بردن تمام ما منفی محدود کردن ناخودآگاه و اعتقادات ناخودآگاه که آمده اند به وجود داشته باشد در طول عمر ما (حتی در زمان ما صرف در داخل رحم قبل از تولد ما). آن را نیز از بین می برد مسائل ناشی از اجدادی ما و نژادی خاطرات به عنوان به خوبی به عنوان ما از گذشته تجربه های زندگی!

بهترین از همه آن است که یک فرآیند ساده به کار به زندگی روزمره ما!

یکی از ساده ترین “ho’oponopono ابزار تمیز کردن” را به کار با یک روش ساده تاکید یا سرود برای تکرار شود (با صدای بلند و یا حتی به سادگی در عرض) هنگامی که ما متوجه چیزی است که باعث واکنش منفی در درون ما: “i’m sorry, لطفا به من ببخش با تشکر از شما من شما را دوست دارم!” وجود دارد بسیاری دیگر از هو”oponopono تمیز کردن ابزار است اما این یکی از اساسی ترین و ساده برای استفاده است.

پس از اعمال هو’ponopono روش من بسیاری را تجربه کرده اند تدریجی و در عین حال پیشرفت های قابل توجهی در من به طور کلی خوب بودن و وضعیت مالی و تحقق اهداف من است.

[ad_2]