Iron Man 2 – یک تفسیر معنوی

[ad_1]

ابرقهرمان مارول کمیک

این فیلم یکی از مورد علاقه من فیلم های سال 2010 به دلیل آن است که, سریع, سرگرم کننده, هیجان انگیز و خنده دار است. این ستاره بسیاری از استعداد خوبی تاسیس بازیگران از جمله رابرت داونی جونیور, Gwyneth Paltrow, Gary Shandling, اسکارلت جوهانسون, Mickey Rourke, دان چیدل, Samuel L. Jackson و جان فاورو. این قطعی است که باید ببینید.

به عنوان یک عاقبت به 2008 دانلود فیلم Iron Man به کارگردانی جان فاورو ما یاد بگیرند که تونی استارک مرد پشت مرد آهن ، این کشور ایالات متحده آمریکا کمیسیون تلاش برای مصادره راز فن آوری در پشت مرد آهن که تونی اختراع شده است. او evades سنا اما ما به زودی پیدا کردن که نه تنها او را به مسموم شدن توسط پالادیوم در قوس راکتور که او را زنده نگه می دارد اما نیز وجود دارد که یکی دیگر از پرده دانشمند که اختراع کرده است که شبیه کت و شلوار و خم در انتقام استارک ،

این لنز بر خاص نقل قول از فیلم. هر نقل قول و تفسیر است و برای بررسی آن عمیق تر به معنای معنوی. اگر شما در حال حاضر دیده می شود این فیلم پس از آن شما خواهد شد شگفت زده و سرگرم محتوای این لنز. اگر شما را دیده اند این فیلم پس از خواندن این لنز شما باید یک چشم انداز معنوی هنگامی که شما انجام دهید! آن را سرگرم کننده!

“جهان در حال تجربه طولانی ترین سلطنت صلح در تاریخ آن است.”

تونی استارک باعث می شود این نظر در نمایشگاه در ابتدای فیلم

صلح در جهان است که رویای همه نامیده می شود که به افزایش آگاهی معنوی. بشر در حال تکامل است و در این مسیر بسیاری از روز ما گوش دادن یا تماشای اخبار و یادآوری از زمان سیارهای نزاع. به جای تمرکز بر این نبود ما به نام به دعا و تصور هماهنگ سیاره است که شفا کل و دوست داشتنی.

“آن را در مورد خود یا ما. آن را در مورد میراث آنچه که ما را انتخاب کنید به ترک پشت. ما خواهد بود با ترک یک آینده بهتر است.”

تونی استارک به طول نمایشگاه استارک

در حالی که جهان ما در حال حاضر وجود دارد با جنگ قحطی و فقر و جرم و جنایت مهم است که به دنبال راه معنویت و روشنگری است. در حالی که ما قادر به آشکار شادی در زندگی ما گسترش عشق به مادر زمین و آینده آن ساکنان فرزندان ما و ما پس از آن شجره.

“ما در یک جهان پر از تهدید است که ما ممکن است همیشه نمی بینم.”

سناتور استرن عمومی در کمیسیون با تونی استارک

انرژی های منفی وجود داشته باشد در ابعاد فیزیکی و همچنین عوالم غیب. روحانی فرد حساس درک اهمیت حفاظت از خود را نه تنها با درمان صدمات گذشته بلکه با تمرکز بر افکار مثبت, نتایج و تجربیات. قانون جاذبه جهانی متحده است که مانند مانند جذب بنابراین ترس تساوی مضر شرایط.

وجود دارد بسیاری از روش های حفاظت از خود را از حمله روانی مانند خواستار محافظ قدرت حیوانات مثل گرگ, تجسم یک سپر محافظ در اطراف شما و یا درخواست برای حفاظت از خود را فرشتگان و روح ، این می تواند انجام شود در هر زمان در طول روز است و ممکن است آسان تر به یاد داشته باشید اولین چیزی که در صبح هنگامی که شما از خواب بیدار.

“من با موفقیت به بخش خصوصی واگذار صلح جهانی است. بیشتر از این چه می خواهید؟”

تونی استارک به کمیته مجلس سنا

فقط به عنوان زندگی ما همیشه در حال تغییر مسیر و الزامات lightworker هرگز پایان دادن به. انعطاف پذیر و خلاق است که برای لذت بردن از بسیاری از برخوردهای ما باید در زندگی ما زمان از آنجا که ما هرگز انجام می شود. یک عمر منجر به آینده و ما انتخاب کنید تا با این فرصت را به یاد بگیرند که ما unlearned درس و پیشرفت به سوی تکامل معنوی است.

“این دستگاه است که نگه داشتن شما را زنده نیز کشتن شما است.”

جارویس کامپیوتر به تونی استارک

به عنوان یک انسان معنوی ما آشکار به یک بعد فیزیکی و بدن انسان به طوری که ممکن است ما پیشرفت همراه ما در سفر خود به روشنگری. در حالی که ما ابدی بدن است و نفس ما است که در نهایت مواجه با پایان آن را به عنوان ما ابدی بودن خودش را نشان میدهد و ما در سفر خانه به روح بعد.

“این نمایشگاه است که نفس خود را دیوانه رفته.”

Pepper Potts به تونی استارک

کسی که حکومت نفس خود را هنوز به شنود گذاشته باشند خود به خود درست منبع الهی. نه که زندگی فرد در محدوده حواس پنجگانه خود و کاملا احتمالا رنج می برد از بیماری اعتیاد و یا ناخشنودی.

“اگر شما می توانید خدا خونریزی پس از آن شما می توانید مردم را متوقف اعتقاد و کوسه ها خواهد آمد.”

ایوان Vanko به تونی استارک

این بیانیه یک مثال از نفس تلاش به جای شک به ذهن خود را. نفس عمل می کند مانند یک تعقیب وکیل نشسته بر روی شانه خود را و زمزمه نهفته است به گوش شما گفتن چیزهایی مانند “شما دوست داشتنی نیست” و یا “شما ادم سفیه و احمق” یا “شما در اشتباه هستید.” نفس ابرها ذهن با دروغ و این کار ایمان و فضل به دیدن فراتر از این نهفته است.

“من می خواهم پرنده من. پرنده من.”

ایوان Vanko به جاستین چکش زمانی که او با ارائه یک پرنده عجیب و غریب

هر فرد در این سیاره است الهی خود را بدون توجه به چه جرمی که مرتکب شده اند. هر کس قادر است از عشق و از دیدگاه الهی حتی قاتل توده سزاوار بود دوست داشتم. بسیاری از افرادی که دچار مصیبت در زندگی خود را پیدا کنید به راحتی در عشق بی قید و شرط ارائه شده توسط حیوانات خانگی.

“شما لازم نیست برای انجام این کار به تنهایی.”

سرهنگ جیمز رودز به تونی استارک

نفس می خواهد به اشتباه ما است. آن را می خواهد ما را به این باور که ما زندگی می کنند این زندگی — و آن این است که. اما حقیقت این است که ما ابدی موجودات هر کدام به یک دیگر متصل در یک وب الهی وجود جهانی. ما به تنهایی نیست. حتی در حال حاضر به عنوان شما خواندن این لنز شما هستند احاطه شده توسط خود را راهنماهای روح و فرشتگان ارائه و پشتیبانی به شما در سفر خود را.

“من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم, اما من می خواهم به آن را انجام دهد.”

ناتالی Rushman به تونی وقتی پرسید که چگونه او را به صرف تولد او گذشته

هنگامی که شما در حال معنوی متصل, شما متوجه است که هر لحظه از هر روز است ارزشمند و زندگی را به کمال با شور و شوق. در یک معنا آن است که مانند شما زندگی می کنند هر روز انگار گذشته خود را به خاطر شما به دنبال سیستم هدایت داخلی خود را با شادی.

“آیا چنان متصل به همه چیز. یاد بگیرند که اجازه رفتن.”

جاستین چکش به ایوان Vanko

تسلیم مهم معنوی مستاجر. این اجازه می دهد تا شما را به پیشرفت رو به جلو در زندگی خود را به مسیر به جای برگزاری بر روی پیر صدمه دیده و رنج می برند.

“چه چیزی است و همیشه خواهد بود بزرگترین خلقت شما است.”

هوارد استارک به پسرش تونی

معنوی قرارداد بین اعضای خانواده بسیار قدرتمند است. هنگامی که کودکان بزرگ شده در یک محبت پذیرش و فضای حمایتی باند تقویت و مستحکم بیش از نسل های بسیاری آمده است.

“من نمی خواهم مردم توزیع من همه چیز است.”

تونی استارک به یک فروشنده های کنار جاده ای

به عنوان لوئیس L. هی توضیح می دهد که در کتاب درمان بدن خود را از A-Z (لینک زیر) وجود دارد روانی, علل بیماری جسمی. دست نماد مختلفی برخورد با تجارب مانند برگزاری بتواند اجازه رفتن یا جوانه. هنگامی که یک مشکل با این منطقه آنها ممکن است پیدا کردن شفا هنگامی که آنها را انتخاب کنید برای رسیدگی به زندگی مواقع با صلح و عشق است.

“که آسان بود.”

تونی استارک به خود پس از ایجاد یک عنصر جدید

زمانی که ما به دنبال ما شهود و یا غریزه و انجام آنچه که ما عشق را به انجام در زندگی آن جریان می یابد و احساس می کند بسیار آسان است!

“شما شایسته بهتر است.”

تونی استارک به Pepper Potts

هر کس سزاوار توجه و مراقبت از خود. بسیاری از بار معنوی مردم می خواهند مفید و در نهایت فراموش کردن نیازهای خود را. ما باید به یاد داشته باشید به دوست و گرامی خودمان را برای اولین بار به طوری که ما ممکن است قوی و قادر به ارائه پشتیبانی و کمک به دیگران است. این شامل مدیتیشن, نماز, مطالعه, استراحت, رقص, موسیقی, ورزش, رژیم غذایی و دیگر چیزهایی که شما لذت بردن از انجام.

[ad_2]