Joe Vitale تا قانون جاذبه و راز – مقدمه

[ad_1]

من شک وجود دارد تعداد کمی از مردم که نیست شنیده یا Joe Vitale, قانون جذب یا راز. برای کسانی از شما هنوز هم در تاریکی در اینجا دو دقیقه ،

که Joe Vitale تا?

متولد سال 1953 در وارن, اوهایو, Joe Vitale تا با حضور در دانشگاه ایالتی کنت که در آن او تحصيلات دانشگاهي خود را در روابط عمومی و روزنامه نگاری. او فارغ التحصیل نشد. او رفت و برای به دست آوردن یک دکترای خود را در علوم متافیزیکی از دانشگاه متافیزیک در سدونا, آریزونا. متافیزیکی علم برنامه متافیزیکی استدلال به موقعیت های روزمره با هدف نهایی کمک به مردم دست گرفتن کنترل زندگی خود را حل و فصل مسائل دشوار غلبه بر استرس و تحقق پتانسیل واقعی خود را. مرکزی به این روش این است که مفهوم اجازه دادن به رفتن از این ایده که زندگی یک درام است که در آن ما هستند و بازیکنان آن را به عنوان این حسرت برای دراماتیک است که به ارمغان می آورد جنگ و درد به زندگی ما.

Joe Vitale تا به موفقیت اولیه آمد و به عنوان یک copywriter به خصوص به عنوان پدیدآورنده ‘هیپنوتیزم copywriting’ و ‘هیپنوتیزم بازاریابی’. این تکنیک با استفاده از ترکیبی از قانع کننده نوشتن و پنهان تکنیک به تلاش برای متقاعد کردن یک مشتری بالقوه را که همه مهم تصمیم گیری خرید. در این ظرفیت Joe Vitale تا کار کرده برای برخی از جهان موفق ترین شرکت های.

Joe Vitale نیز یک مدافع از قانون جذب تکنیک ها و چندین کتاب منتشر کرده است در مورد این موضوع از جمله مجذوب کننده عامل و زندگی از دست رفته کتابچه راهنمای دستور العمل.

آنچه را که قانون جاذبه?

قانون جاذبه یک سیستم فلسفی که معتقد است ‘مانند مانند جذب’ که ‘شما دریافت می کنید آنچه شما در مورد فکر می کنم; افکار خود را تعیین می کند تجربه خود را’. این ریشه را می توان به پایان قرن نوزدهم (و خیلی بیشتر از آن اگر شما در نظر گرفتن شباهت ها بین قانون جاذبه و عناصر خاصی از آیین هندو جهان قدیمی ترین زندگی, دین). قانون جاذبه می آموزد تکنیک های برای ‘جذب’ آنچه شما می خواهید با تغییر راه شما فکر و رفتار کنند.

راز چیست ؟

راز توسط Rhonda Byrne است که در یک حس تقطیر تمام قانون جاذبه کار می کند که قبل از آن آمد. اما با اجتناب باطنی بیشتر ramblings از پیشینیان خود راز ساخته شده است که قانون جاذبه در دسترس عملا هر کس و هر کسی با به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از مردم پس از خرید دی وی دی یا کتاب و کل جوامع آنلاین اختصاص داده شده به این موضوع است. آن حتی در برجسته لری کینگ و اپرا وینفری.

Joe Vitale تا ویژگی های برجسته در رازو در حال حاضر همراه با Rhonda Byrne, استر هیکس و بث و لی مک کین دیده می شود به عنوان یکی از مهمترین مقامات در مورد این موضوع.

که من فکر می کنم ما به ارمغان می آورد دایره کامل.

با تشکر از شما برای وقت خود را.

[ad_2]