Pherazone فرومون – تجربه من!

[ad_1]

تجربه من با فرومون Pherazone

من تا به حال یک بار یک شب با دوستان و خاص که شب من می خواستم به سعی کنید جدید کلن فرمون که من تا به حال فقط خریداری شده است. آن مقدار زیادی از بررسی بیحوصلگی حرف زدن در اینترنت و گفته شد به طور موثر جذب زنان نزدیک به مردان است. بنابراین من فکر کردم چرا که نه. زمانی که Pherazone در آمد آن را قابل حمل به اندازه کافی برای گنجاندن در جیب من و رایحه ای با شکوه بود. آن را تقریبا به من یادآوری از Acqua di Gio کمی. که توسط راه است یکی از مورد علاقه من کلن برای استفاده به عنوان به خوبی. چیزی است که وجود دارد جذاب در مورد فرمون کلن که واقعا کار می کند برای جذب زنان. پس من به آن رفتن به آن را تست کنید و ببینید برای خودم.

در شب اول که من رفتم من ملاقات یک دختر که بود و او تا به حال یک چشم ویژه برای من است. من همچنان سمت خود را به دیدن اگر من می توانید انتخاب کنید تا یک مکالمه مداوم و برای دیدن اگر من عطر جذاب خواهد پا زدن در. کردن خفاش, من متوجه افزایش تماس چشمی و توجه است که من از او و از زنان دیگر راه رفتن در اطراف ما. هر چند من همچنان به صحبت کردن با او وجود دارد و یک حس راز بازدارندگی است که او می خواست به هر دو بگو من یا با من به اشتراک بگذارید. در ذهن من در حال حاضر می دانستم که آنچه در آن بود, بنابراین من مطمئن ساخته شده به ادامه صحبت با او و ارائه یک نوشیدنی. تمام شب طولانی من نگه داشته و تداوم به زنان بود که کمی غیر معمول برای من چون در یک شب به طور منظم پوشیده نیست Pherazone این هرگز اتفاق افتاده است. باید شده اند وجود دارد یک جاذبه مغناطیسی که من از زنان دیگر که مشاهده شد با ما صحبت کنید.

Pherazone و روابط

اگر شما در یک رابطه یا ازدواج و می خواهید برای تقویت اثرات جاذبه و افزایش صمیمیت و سپس Pherazone ممکن است آنچه شما نیاز دارید فقط به نشستن و کاری انجام ندادن. آن را تقریبا مانند ماهیگیری و انتظار ماهی برای گرفتن طعمه خود را. من را دیده اند بسیاری از روابط و ازدواج به نوبه خود زندگی خود را در اطراف به این دلیل که آنها قادر به به طور موثر خود را افزایش صمیمیت توجه و جاذبه برای هر یک از دیگر. مثل قبلا گفتم هیچ چیز جذاب تر از پوشیدن فرمون کلن به فریب همسر خود را به طور موثر. من به شما بگویم این به دلیل تجربیات من به من منجر به این باور و در غیر این صورت من می دانم که این می تواند برای شما.

در مورد Pherazone و دوستیابی

Pherazone فرومون شامل برخی از بالاترین غلظت فرومون و این مورد صحبت شده است در چندین رسانه های محبوب. این است که چرا من می خواستم به آن را امتحان کنید برای دیدن اگر آن را به خوبی کار می کرد به اندازه کافی برای من به استفاده از آن به طور مداوم. تعجب من از آن است که یکی از مهمترین و به دنبال پس از فرمون که من خود را. این است که به دلیل عطر و بوی فوق العاده و اثر زمانی که من بیرون رفتن در تاریخ با زنان دیگر. به من هم متوجه سایر بچه ها و دختران با پوشیدن لباس فرم خود را از فرمون ادکلن یا عطر به افزایش سطح جذب در دوستیابی و کلوپ های شبانه.

تمام این زمان من فکر کردم آن بود فقط من با این استراتژی منحصر به فرد از برگشتاندن زنان در. اما من اشتباه بود. گفته شده است که اگر مردم در دوستیابی و صحنه های باشگاه پوشیدن فرومون ها بر روی بدن خود را و سپس آنها را به دست آوردن مزیت استراتژیک در میان دیگران است که در خارج وجود دارد فقط با یک به طور منظم کلن بدون فرومون. حتی یک نظرسنجی اینترنتی که اظهار داشت که Pherazone رتبه #1 در میان فرمون کلن. در حال حاضر من می بینم که چرا پس از آن بود. این به من کمک کرد برای بسیاری از موارد وجود دارد و من به ارمغان آورد و رضایت است که من نیاز به زمانی که در حال رفتن به یک تاریخ یا یک شب با بچه ها به دنبال زنان است. Pherazone شامل حدود 18 mgs فرمون که به طور کامل بهینه سازی شده برای جذب کند که کسی خاص.

[ad_2]