S. M. A. R. T. E. اهداف: ایجاد S. M. A. R. T. اهداف با یک پیچ و تاب و

[ad_1]

آیا شما خرید یک GPS محل آن را منظمی در محفظه دستکش و پس از آن انتظار می رود برای رسیدن به مقصد خود را ؟ برای تلفن های موبایل مضحک? این دقیقا چگونه برخی از ما رویکرد هدف تنظیم روند. ما نصب یک لیست از اهداف به ذهن ما (یا مجله) و امید برای بهترین! اهداف باید S. M. A. R. T. E. قادر به شکوفه به ثمر. ما قصد داریم به بررسی های مخفی FLIPSIDE از هر یک از موارد زیر اهداف هوشمند:

S – قدرتمند اهداف همیشه خاص است. مثال: “من می خواهم به حرکت به یک اتاق خواب 3 محل سکونت با بالکن” همیشه خارج انجام “من می خواهم به حرکت می کند.” / FLIPSIDE: این هدف معنوی رضایت ؟ است که طعم شیرین موفقیت, نشاط بخشی, هنگامی که شما تصور کنید با این هدف انجام شده است ؟ هر گونه آزار دهنده شک و تردید رویه? عاطفی, آزادی, تکنیک های مراقبت از آن!

M – هوشمند خود هدف قابل اندازه گیری? تصمیم گیری برای کسب پول اضافی است که قابل اندازه گیری نیست. اما تغییر آن به “کسب درآمد $50,000 تر” است! /FLIPSIDE: “این هدف “معدن”? آن را نشات گرفته از خود من خواسته یا من

تکرار طوطی وار من پسر عموی همکار خواهر ، من به دنبال آن لطفا به کسی دیگری ؟

یک – هر چند ایجاد اهداف هوشمند باید حمل و نقل شما فراتر از منطقه راحتی خود را, آنها هنوز هم باید دست یافتنی است. / FLIPSIDE: جذب یک زندگی است که طنین انداز با خود قلب و ذهن و روح به سادگی با پیروی از قوانین از قانون جاذبه است. در اینجا آنها به طور خلاصه:

مجموعه خود را درست كنند ، تکرار اظهارات مثبت خود را در زمان حال و می گویند آنها را با حد احساسات به عنوان شما می توانید جمع اوری. محو هر گونه احساس عدم ایجاد باورهای محدود کننده خود را. مثال: نمی گویم “من به راحتی پرداخت تمام بدهی های من” در حالی که فکر می کرد:” این غیر ممکن است برای من به ماندن بدهی رایگان است.” جهان را پردازش احساسات خود را از کمبود & فقدان و ارسال شما بیشتر از همان! تجسم هدف خود را انجام می & مزه مزه کردن لحظه ای. آمده از محل واقعی قدردانی. انعطاف پذیر باشید و چگونه هدف خود را تحقق خواهد شد – نمی توان به یک نتیجه خاص است.

R – اهداف نمی خواهد زمین مگر اینکه آنها واقعی هستند. / FLIPSIDE: هدف شما این است تقویت “تصویر بزرگ”? می تواند از آن در واقع فاصله شما از اهداف واقعی خود را? ما خواهد بود با وحشت به اعتراف چگونه ما خودمان را خرابکاری عادت!

T – فرایند تنظیم هدف خواهد متلاشی مگر اینکه شما تلنگر تایمر در: اهداف باید TIMEBOUND. / FLIPSIDE: خود را با بالاترین کیفیت اهداف معمولا نیز فرآیندی! خواهد شد که تغییر شغل به شما آرامش ؟ برخی از افراد جمع آوری اهداف زندگی مانند دیگران جمع آوری دستور العمل های. برخی از جمع آوری اهداف دهه اما “بخت برگشته” وقتی که می آید برای رسیدن به آنها. بازوی خود را با S. M. A. R. T. E اهداف (هر دو طرف!) و شما خواهید بود یک نیروی محسوب می شود!

آنچه در مورد “E” در S. M. A. R. T. E اهداف ؟ را حدس وحشی… آره این مخفف Emotional Freedom Techniques – است که در آن سحر و جادو ابزار برای شناسایی و سازماندهی تمام جنبه های دیگر از اهداف خود را! نمی فرایند تنظیم هدف به طور ناگهانی تبدیل به یک مقدار زیادی آسان تر است ؟

[ad_2]